Www.Denizcilik.K12.Tr Hiçbişey Olmuo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my_hacker
    my_hacker's avatar
    Erkek
    ekledim seni msn e emre benim adımda emre

Yerinde söz söyleyen özür dilemek zorunda kalmaz!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swats
    swats's avatar
    Erkek
    1) k12.tr ler odtu den ayrı bi server da ve süper güvenli 10 dakkada bir yedek atıyolar(meb.gov.tr , osym ....) Hacklesen en fazla 10 dak kalır!
    2) Bu site spam yemez :D
    3) Cezası çok büyük bırak bu siteyi :D
    :P

Yazı Yazma Hela ya Başın girer Belaya!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoSeiDoN
    PoSeiDoN's avatar
    Erkek

swats bunu yazdı:
    -----------------------------
    1) k12.tr ler odtu den ayrı bi server da ve süper güvenli 10 dakkada bir yedek atıyolar(meb.gov.tr , osym ....) Hacklesen en fazla 10 dak kalır!
    2) Bu site spam yemez :D
    3) Cezası çok büyük bırak bu siteyi :D
    :P

1-) bahsettiğin site kebirhost'da. Ve tarafımca 3 kez indexlenmiştir. Nedeni okul yönetiminde sevmediğim kişiliksiz insanlar olduğundandı.
    2-) aynı kebirhost firmasının 1 yıl önce kadar 18 domaini tarafımca register edilmiştir.
    3-) hiçbir ceza almadım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoSeiDoN
    PoSeiDoN's avatar
    Erkek

my_hacker mısın kendini hacker sana küçük lamér!
    Akıllı ol aklını alırım senin Velet! Sen KimSin Ki benim 4 yıldır okuduğum okulun sitesine saldırıcam diyosun Mal! O okulun Güverte bölümünde hacker abin var :) Bu tarz sitelerden bi bok öğrenemezsin! O söylediğin programlarla da anca bilgisayarını kasarsın :D sonra da fazla pingten explorer sayfa açmaz ve saldırdığın siteyi çökerttin sanarsın :) halbu ki programı durdurunca cpu kendine gelir ve sayfa açılır ve sende programı durdurunca site de açıldı sanarsın :D

-------------Bu sitenin admini; bu konuyu açan çocuğu bu siteden atmadığın takdirde 48 saat içinde botnet saldırı yiyeceksiniz. Size özel olarak index ayarlayacak kadar vaktim yok ;) Bu arada botnetim sağlamdır haberin olsun :D Çok can yaktı devam da ediyor. Senin siteyi değil kanada daki bulunan serverını bile uçururum haberin olsun ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    PoSeiDoN bunu yazdı:

my_hacker mısın kendini hacker sana küçük lamér!
    Akıllı ol aklını alırım senin Velet! Sen KimSin Ki benim 4 yıldır okuduğum okulun sitesine saldırıcam diyosun Mal! O okulun Güverte bölümünde hacker abin var :) Bu tarz sitelerden bi bok öğrenemezsin! O söylediğin programlarla da anca bilgisayarını kasarsın :D sonra da fazla pingten explorer sayfa açmaz ve saldırdığın siteyi çökerttin sanarsın :) halbu ki programı durdurunca cpu kendine gelir ve sayfa açılır ve sende programı durdurunca site de açıldı sanarsın :D

-------------Bu sitenin admini; bu konuyu açan çocuğu bu siteden atmadığın takdirde 48 saat içinde botnet saldırı yiyeceksiniz. Size özel olarak index ayarlayacak kadar vaktim yok ;) Bu arada botnetim sağlamdır haberin olsun :D Çok can yaktı devam da ediyor. Senin siteyi değil kanada daki bulunan serverını bile uçururum haberin olsun ;)

la sen nerden cıktın aq   yohsam senı isko abeymı gonderdı :D  zuhahaha :D 

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    yaw burası iyice dallasa dönmüş anasını satayım (: hanginiz ceyar hanginiz sue ellen

:) mutluyum, huzurluyum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    PoSeiDoN bunu yazdı:

-------------Bu sitenin admini; bu konuyu açan çocuğu bu siteden atmadığın takdirde 48 saat içinde botnet saldırı yiyeceksiniz. 

Ohahahahahahahaha :D :D :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

nıhhahaaa olaya bak ya terledim gülmekten :D

adam açıyo bi konu. sonra geliyo bi arkdaşı. başlıyolar muhabbete :D sona biri daha geliyo. ortalık karışıyo.

nıhasasa :D:D

...
Toplam Hit: 10673 Toplam Mesaj: 49