folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Xbox 3 Senelik Üyelik Alma En Yeni Yöntem - 795 TL

Xbox 3 Senelik Üyelik Alma En Yeni Yöntem - 795 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Özelden soranlar oluyordu dedim buradan konu açayım Google'dan arayanlarında işine yarasın.

---

Aylık 22 TL'ye (750 TL EA play + 45 TL Xbox game pass ultimate toplam: 795 TL) 36 ay (3 yıl geçerli) alma yöntemini anlatıyorum.  Hali hazırda herhangi bir abonelik olmamalı ilgili hesapta.

https://www.xbox.com/tr-TR/games/ea-play oturum açıyoruz.

Aldıktan sonra https://account.microsoft.com/ gidiyoruz.

Yükseltildi yazısını gördüysek tamamdır. Sağdaki yönete tıklayalım.

Olay bitmiştir...

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

bold başlık yasaktı sanırım hocam sıkıntı olmasın

Avukat/Hukukçu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konu içerisinde bold yazmak yasak hocam. TBT Premium alınca başlıkları bold yazabiliyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bilgisayarda çalışsa alurdum ama çalışmıyor dedin :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Game  Pass Ultimate yaziyor, pc dahil degil mi buna hocam?

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

PC dahil hocalar. Anlam karmaşasına neden olan cümleyi sildim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

PC dahil hocalar. Anlam karmaşasına neden olan cümleyi sildim.

Alayım o zmaan bende

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Ucuzdan almayı bekleyenler ve düşününler elini çabuk tutsun. Bu yöntem suistismal olarak değerlendirme ihtimalinden dolayı aniden kaldırılabiliyor. Başıma gelmişti.

Hep de farklı bir açık oluyor. Microsoft bunu bilerek yapıyor galiba :D 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Konu içerisinde bold yazmak yasak hocam. TBT Premium alınca başlıkları bold yazabiliyorsun.

e ben zaten premiumum beni kandırdılar mı

Avukat/Hukukçu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hocam dedigini yaptim fakat olmadi 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Güzel ömrümüzü play station 1-2 lere feda etmeye çalıştıktan sonra. Windows un kendi gibi oyalı yamalı olmadan bişeyi olmaz.pc desteği de mis gibi milletin canına minnet.yaparsa @mkyb yapar diyorum.buna benzer DH da bi yerler de bişeyler vardı ama hizmet hizmettir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 2883 Toplam Mesaj: 24
xbox