Xiaomi Note 9 S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Arkadaşlar uzun zamandır iPhone kullanıcısıyım son 10 yıldır yani ama malum şartlar biraz zor eskisi gibi kolay para kazanamıyoruz o sebeple 7-8 bin vermeyi gözüm basmadı yeni bir telefona oyun oynamam performansı iyi olsun takılmasın çok birşey de istemiyorum 3-5 sene kullanayım yeter açıkçası sizin önerileriniz nedir konuyla alakalı yorumlarınız nelerdir bilmek istedim fiyatına göre iyi midir yoksa farklı alternatifleri değerlerlendirmelimiyim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

128 GB bu arada 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Hocam kaçak poco x3 tavsiye edelim ben çok beğendim açıkcası özellikle batarya konusunda memnun etti

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi değil Redmi olacak. Redmi alt marka oldu artık. Vestel'in Regal'i, Arçelik'in Altus'u gibi düşün. Tabi kalitede düşüyor normal olarak.

Samsung Note 10 Lite, S20 FE, M51 veya S10 Lite öneririm. Tüm modellere bak içine sineni al gitsin. 

Mesala şuan fiyatlara kabataslak baktım Note 10 Lite'ın fiyatı Turkcell'de çok iyi. Bence kaçırma : https://www.turkcell.com.tr/pasaj/cep-telefonu/android-telefonlar/samsung-galaxy-note10-lite

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Hocam kaçak poco x3 tavsiye edelim ben çok beğendim açıkcası özellikle batarya konusunda memnun etti

mardinlide poco x3 pro 8/256 geçen 2500tl idi uygun gibi sanki fiyatı

byugr tarafından 15/Nis/21 21:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

o adam ne kadar diyorsa aynı fiyata verebilirim :)

bu arada @Telekom müridde var note 9s kendisine ben satmıştım buraya yorumlarını yapabilir

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    byugr bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

bu arada @Telekom müridde var note 9s kendisine ben satmıştım buraya yorumlarını yapabilir

evet poco yu inceledim gayet şık ve kullanışlı görünüyor neden olmasın dediğiniz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

Biraz daha cıkıp mi note 10  lite al amoled ekran  olması bayağı iyi  x3 güzel tel  eşime aldım ama note 10 lite   kesinlikle daha premiyum note 9 serisi kameraya toz alıyor siet o seriyi

xcorpix tarafından 16/Nis/21 17:44 tarihinde düzenlenmiştir

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    byugr bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Senin konu nerde hocam ya fiyatlara bir daha bakayım

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Mardinli nedir hocam ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mi 10 Lite güzel telefon ama ekranı kırarsanız direk çöp. 1.500 liraya falan değişiyorlar.

Edge ekranlı telefon pişmanlıktır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1447 Toplam Mesaj: 13
telefon xiaomi telefon note 9