Xiaomi Note 9 S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    byugr bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Hocam kaçak poco x3 tavsiye edelim ben çok beğendim açıkcası özellikle batarya konusunda memnun etti

mardinlide poco x3 pro 8/256 geçen 2500tl idi uygun gibi sanki fiyatı

o adam ne kadar diyorsa aynı fiyata verebilirim :)

bu arada @Telekom müridde var note 9s kendisine ben satmıştım buraya yorumlarını yapabilir

Senin konu nerde hocam ya fiyatlara bir daha bakayım

hocam günlük fiyatlar değişiyor ben de günlük isteyen kişiye fiyat veriyorum sen cihazı beğen fiyatta elimizden geleni yaparız

Catapat bunu yazdı
    byugr bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Hocam kaçak poco x3 tavsiye edelim ben çok beğendim açıkcası özellikle batarya konusunda memnun etti

Mardinli nedir hocam ?

ahmet mardin

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    byugr bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

o adam ne kadar diyorsa aynı fiyata verebilirim :)

bu arada @Telekom müridde var note 9s kendisine ben satmıştım buraya yorumlarını yapabilir

Guzel telefon, akiyor; bir defa bile teklemedi, tavsiye ederim. Performans konusunda sorun yasamazsin, kamera konusunda kotu olmasada iphone'u ararsin (ya da ben cekmeyi pek beceremiyorum). @SaviorAngel tum surec boyunca fazlasiyla ilgileniyor, aradan bir muddet gecince musteri memnuniyeti icin anket yapanlar misali hal hatir sirasinda sikinti vs. geri donut aliyor. Misal simdi aile buyuklerine bir seyler bakiyorum, hic saga sola bakinmadim, direkt aklima @SaviorAngel geldi.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 1441 Toplam Mesaj: 13
telefon xiaomi telefon note 9