folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi Yeni İphone X Modellerini... Pardon Yeni Modellerini Tanıttı

Xiaomi Yeni İphone X Modellerini... Pardon Yeni Modellerini Tanıttı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

128 GB olanların kaçakları 2.900'lere düşmeye başladı. Xiaomi peynir ekmek gibi satıyor ben bunu satarım diyen çakal satıcıların elinde patladılar kimse almayınca. Migros ve Hepsiburada gibi platformlara gelirse 2.600, 2.700 liralara kadar düşer. 

bime gelince de 2000 :)

O fiyata imkansız şuanda. Zaten 64 GB olanı 420 dolar oda şuan 1.930 lira yapıyor. Vergiler ve ithalatçı komisyonu derken düşeceği rakam en fazla 2.300-2.400.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

ben mi max2 kullanıyorum yeni aldım. Bence harika bir telefon.. max3 çıkacakmış çıktığı hafta bunu satıp onu alacağım..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonlar Türkiye'ye geldi. BTK tarafından sar değeri yani radyasyon ölçümleri yapıldı ve TR satış izni verildi. Hepsiburada.com'a 24 Temmuz'da satışa başlanacak. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

ben mi max2 kullanıyorum yeni aldım. Bence harika bir telefon.. max3 çıkacakmış çıktığı hafta bunu satıp onu alacağım..

Bende onu kullanıyorum. Ne kadar verdin? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonlar Türkiye'ye geldi. BTK tarafından sar değeri yani radyasyon ölçümleri yapıldı ve TR satış izni verildi. Hepsiburada.com'a 24 Temmuz'da satışa başlanacak. 

Bu haberi bekliyorum kaç haftadır gelsin bakalım :)

Wingardium Leviosa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

SE versiyonu takip ediyorum  makul fiyatlarla gelirse almayı düşünüyorum   

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

fiyatlar belli mi acaba ??

Bot ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Çıkmadı :|

Wingardium Leviosa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Bende onu kullanıyorum. Ne kadar verdin? 

1200

Ne Mutlu Türk Doğana..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı
    omery bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Çıkmadı :|

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-8-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB00000CH1XI?

Cihazların kutularına Türkçe garanti belgesi ve TRT bandrolü yapıştırılıyor tek tek açılıp sonrasında tekrardan jelatinleniyor. Ondan gecikme oldu.

mkyb tarafından 28/Tem/18 19:59 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 7763 Toplam Mesaj: 72
xiaomi