Xioami Mi A1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung Galaxy C5 Pro'da iyi cihazdır. Ekranı Amoled olduğundan bir tık daha üstün. 

Ekran kırılınca bi tiklamiyorlar baya tikliyor haberin olsun 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Samsung Galaxy C5 Pro'da iyi cihazdır. Ekranı Amoled olduğundan bir tık daha üstün. 

Ekran kırılınca bi tiklamiyorlar baya tikliyor haberin olsun 

Amoled ekranlar öyle hocam. Gülü seven dikenine katlanır. 500 liradan aşağı Amoled ekran değişmiyor zaten. Yeni telefonda çok dokunmazda eski telefon için 500 lira vereceğine cihazı uğraşmayıp çöpe at daha iyi.  

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Evet bende dün farkettim bu cihazı, bütçeyi biraz artırmaya karar verdim ve xioami mi a1, huawei p smart ve huawei mate 10 lite arasında kaldım şuan 😂

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

bende telefon bakınıyorum ama kafama xiaomi mi max2 yattı. kamerasından çok şarjı önemli benim için.

Bende sorayım; Türkiye'de satışta olan başka böyle şarjı uzun giden telefon var mı bildiğiniz?

Baturay_Turkmen tarafından 26/May/18 18:27 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

bende telefon bakınıyorum ama kafama xiaomi mi max2 yattı. kamerasından çok şarjı önemli benim için.

Bende sorayım; Türkiye'de satışta olan başka böyle şarjı uzun giden telefon var mı bildiğiniz?

Lenovo P2. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

az üstüne katabilirsen bişiler xiaomi note 3 almalısın hocam baya bi gider( ~5sene )

Türk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı

az üstüne katabilirsen bişiler xiaomi note 3 almalısın hocam baya bi gider( ~5sene )

Hocam olabilir aslında günümüz teknolojisinde de 2k dan aşağı neredeyse adam akilli cihaz yok ama telefona o kadar para vermeyi istemiyorum açıkçası, ama oneriniz için teşekkür ederim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Lenovo P2. 

hem ekranı küçük o sebeple kalın görünüyor hemde 32 gb bu :) galiba xiaomiden faha iyisi yok piyasada gibi..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Lenovo P2. 

hem ekranı küçük o sebeple kalın görünüyor hemde 32 gb bu :) galiba xiaomiden faha iyisi yok piyasada gibi..

İkiside hemen hemen aynı cihazlar. Lenovo'da Amoled ekran olduğundan ekran daha iyi. Birde cihaz cidden sağlam. Bizim arkadaş takoz niyetine kullanıyor yerlerde sürükleniyor telefon ama hiç bir şey olmuyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Bu huawei mate 10 lite yada huawei p smart kullanan varmı onlar hakkında ne düşünüyorsunuz peki?

Toplam Hit: 3252 Toplam Mesaj: 33
huawei xioami