Xmx.İm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

şimdi ben warez e fransız olduğum için almadığım bi  iki nokta sormak isityorum müsadenle;

mesela a sitesinde bi dosya var ben  Download Url 1 kısmına site adresini mi yazacağım yoksa download adresini mi?Çünkü sitedeki dosyalara tıkladkça başka siteler açılıyorda 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

heza bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi ben warez e fransız olduğum için almadığım bi  iki nokta sormak isityorum müsadenle;

mesela a sitesinde bi dosya var ben  Download Url 1 kısmına site adresini mi yazacağım yoksa download adresini mi?Çünkü sitedeki dosyalara tıkladkça başka siteler açılıyorda 

hocam bizim yaptımız işi  google arama motoru gibi düşün, upload yapanlar yaptıgı upload ları siteye giriyor kullanıcı istediği dosyayı indirmek istediğinde bunu sitede arıyor ve çıkan sonuçlardan istediğini indiriyor 

biz dosya ve linkleri kendi sitemize indexlemiyor (başlık tıklanma oranları vs vs dışında) uplaod ı yapılan site sayfası açılıyorki google da arama sonucunda içerik hangi sitedeyse oraya gitmen gibi :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

heza bunu yazdı:

hocam bizim yaptımız işi  google arama motoru gibi düşün, upload yapanlar yaptıgı upload ları siteye giriyor kullanıcı istediği dosyayı indirmek istediğinde bunu sitede arıyor ve çıkan sonuçlardan istediğini indiriyor 

biz dosya ve linkleri kendi sitemize indexlemiyor (başlık tıklanma oranları vs vs dışında) uplaod ı yapılan site sayfası açılıyorki google da arama sonucunda içerik hangi sitedeyse oraya gitmen gibi :)

uploadı bırakalı oldu epey copy/paste yapmam sorun olmazsa program kasarım size.filmler orjinal olacağı için pek işinizi görmez herhalde.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

edit: arama ksımı i e de çalışmıyor hocam :S

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

heza bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

heza bunu yazdı:

uploadı bırakalı oldu epey copy/paste yapmam sorun olmazsa program kasarım size.filmler orjinal olacağı için pek işinizi görmez herhalde.

dosyalar dogru oldu sürece sorun yok ayrıca türkçe ise belirtin orjinalse sadece filmin ingilizce adını yazmanız yeter li :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    ben üye oldum hocammm sizeeeee : ) duyurulur hanii torpil patlatmak açısından :P öhm öhömm :D

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayırlı olsun.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

angelofhope bunu yazdı:

Hayırlı olsun.

En çok hiti vurmuş

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

o zaman naçizane eleştirim

DDownloadL güzel durmamış sanki

logonun yanina turuncu siyah xmx.im yazıp altına Direct Downlaod Links yazsanız daha güzel olur bence

arama arızalı mı yoksa bende mı calısmadı ?

Download Name     Rate     Date     Views e göre sıralama olsa güzel olur

madem türkler yaptı bi tr dil de olsun derim ben.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

o zaman naçizane eleştirim

DDownloadL güzel durmamış sanki

logonun yanina turuncu siyah xmx.im yazıp altına Direct Downlaod Links yazsanız daha güzel olur bence

arama arızalı mı yoksa bende mı calısmadı ?

Download Name     Rate     Date     Views e göre sıralama olsa güzel olur

madem türkler yaptı bi tr dil de olsun derim ben.

DDownloadL ile ilgili bişiler yapabiliriz hocam , onu slogan niyetine kullanıyoruz , aramada sorun yok ama ie de olabilir belki , diğer sıralama kriterleri ve dil de eklenicek hocam 

Toplam Hit: 9017 Toplam Mesaj: 74