folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ya Arkadaşlar Bi Sorum Oalcak Kurbağa Hakkında

Ya Arkadaşlar Bi Sorum Oalcak Kurbağa Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Ben Kurbağaların Üstüne Basıyordum Full, Kurbağalar Dümdüz Oluyordu sonra lavuklar yeniden eski hallerine geliyorlardı :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Kurbağalar ele alınca işemese güsel haywanlar

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kurbağalar siğil atıo die biliom çünkü küçükten bi arkadaşla uğraşırken arkadaşa olmuştu elinin kenarları balon şişmişti gibi kabarcık kabarcık olmuştu ve çok uzun bi zaman sonra gitmişti..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    ben feci tiksinirim bu hayvanlardan bi gün parkta kurbagalar dolu bizim arkadaş hiç korkmaz kurbagaya gerildi bi tekme koydu kurbağa benim suratıma çarpmıştı. Tabi yakalayıp anasını (*beep*) o ayrı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

anaa bende kücükken vardı siğil

kurbaayla falanda alakam yoktu.3 tür tedavi denedim :D baya vardı bende irili ufaklı. özellikle parmaklarımda vardı.dizimdedi cok büyüktü bi asit verdi aq 1 kere sürüodun 30 kere üflüodun acısı dinsin die.o siğili düşürdü hatta kopardı aq ama iz kaldı neyseki kıl falan kapladı şimdi görünmüo :D

parmağımdaki için kücük bi şişe verdiydi tohtor bey böle bi sıvı sürüosun sonra o katman olarak atıyordu bi boka yaramadı

incir yapragının sütü dediler bi boka yaramadı

dondurma tedavisi denediler aq böle tüpten cok soguk bi hava üflüo ne parmak kalıo ne bişey donuyomu uyuşuomu yanıomu anlamıon :D ama manyak acıodu

en son gittiim doktor psikolojik bu dedi bişeye sıkılmasın ve bu siğilleriyle oynamasın falan dedi.harbidende dediği dogruydu ben siğillerime iğne falan batırırdım kemirirdim aq sorunluydum kücükken :D sonra hiç oynamadım siğillerimle ev ahalliside dikkat ediodu ne zaman elimi siğilime götürsem uyarıolardı :D

sonra kendiliginden gecti siğili kafaya takmıcan,kurcalamıcan o yokmus gibi davrancan gecior.ama sunu söliim kurbagayla falan alakası yok elle tutmayı bırak kurbaga görmedim ben :D 

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    kuran okuyan birinin tükürüğü iyi gelir diolar ama ne derece doru bilemiyorum :]

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

ya abü tamamen psikolojik bi olay bu.ben sigillerimi kafaya taktıkca cogalıodu aq bitane büyük cıkıodu bazıları öle tek kalıodu bazılarının yanında kücük kücük yenileri cıkıodu ugrastıkca.diodumya kücükken sorunluydum die kafayı psikoya bagladıkca ürüodu bunlar yüzük parmagı ile orta parmagımın ilk bogumunda aynı hizada aynı büyüklükte bişeyin -tıpa tıp aynı ama- gece olmayıp sabah olduuna şahit oldum :D

takmican kafaya kurcalamıcan yok öle bişi dcen kücükken doktor diodu bana kov onları kov bende diodum siktirin aq :D valla diom öle gecti bissürü tedavi denedim denek oldum 

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kokainman bunu yazdı:
    -----------------------------
    kuran okuyan birinin tükürüğü iyi gelir diolar ama ne derece doru bilemiyorum :]

Evet hoca doğrudur.Aynı kişi,abdest aldığı suyla sonra ovalarsa.%100 geçer.Tıp bok yesin...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    kokainman bunu yazdı:
    çok doğru hoca..elimde cıkmıstı çok rahatsız edici görüntüsü vardı..doktora gittim ya kendimiz alıcaz  ( hangi birini alıcaksa ) yada bi bok yapamıcaz dedi..siktr ordan dedim..

yaşlı bi teyze vardı..okudu o saolsun..bitane saman çöpü verdi dedi ki bunu nemli bi topragın altına göm..bu saman çöpü çürüdükçe onlarda çürücek..inanmamıştım ama harbiden 3 hafta içinde fln kayboldu..saman çöpünü gömdüğüm yeri kontrol ettim o artık yoktu..

ayrıca küçükken çok kurbaga ameliyatında bulundum genel cerrahi uzmanı olarak..
    her siğil kurbağadan çıkcak die bişe yok her kurbağada siğil yapar diye..ben çok oynardım siiğiller çok yıl sonra cıktı bi alakası varmı bilmiyorum..

bide şu sıkıntı olayı var..siğili bilmiyorum ama sivilcelerde oda oluyo :)..yanağında sivilce var diyelim..her aynaya baktıgında dikkatini cekiyosa,sürekli elinle geçmişmi diye kontrol ediyosan..ben bu halde nasıl çıkarım dışarı diye endişeye kapılıyosan..ertesi gün dier tarafta da çıkıyo :) sivilceler sıkıntıya gelmez..bırakın kendisi geçsin :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Biyolojide okuyan ev arkadaşım vardı. Onlar paso kurbağa kesiyolardı derslerde ama sapasağlam herif a.q. Adamda ne siğil var ne sivilce. Ben de çok öldürdüm kurbağa bana da bir ley olmadı!

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 5400 Toplam Mesaj: 30