folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ya Okan"In Derdi Ne[Makina]

Ya Okan"In Derdi Ne[Makina]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    ya sallayın okanı felan Beyazı izleyin adam işini en iyi yapanlardan :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

ilk başlarda ben de gıcık oluodum ama sonra anladım ki adam herkesle dalga geçmio mesela bi müzeyyen senar gelio ayrı davranıyo

ya da salak bi manken gelince ayrı telefona gelince adamlar bilio başına gelecekleri aramasınlar a.q

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    Mantıklı konuşanlara,laubali hareketlerde bulunmayanlara iyi davranıyor.biraz kıl bi adam ama idare eder yani.beyazdan falan iyidir bence.

neyse ne laannn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    makinam benimmmmmmmm gelecek cumartesi arayimda bakin laf sokabiliyomu okan iyidir telefondan arayip en son merak ettigimiz saçma sapan sorular sorarlarsa ben bile dalga geçerim simdiye kdr 90% saçma sorular çikio hele ben arayimda görün :D:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    a.q. dün arayanların çoğu maldı arayanların çoğu laf koymaya meyilli insanlar :) o da bu durumu çaktığı an basıyo lafları akıllı adam mk :) bi defa orayı arayıp konuğa soru falan da sormak saçma arayacaksan aşkını ilan edip kapatacaksın asdasdasdas :)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    adam haklı neye sinir oluyıorsun ki o programın formatı öle zaten izleyen mutlaka bilir arayanda bunu bilerek arar adam zaten mantıklı seyler söyleyenlere bi sey demiyor amk.. arayıp aa ben sizi cok seviyorum diyende bende seni cok seviyorum demeyecek herhaLde :) bence program kaliteli ama herkes severek izleyecek diye bi sey yok ..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı:
    -----------------------------
    adam baskaları gibi anlı yayında arayanların götünü öpmüyo neysem o yum diyo uyuz olduguna rezil ediyo  yapmacık davranmıyo yanına gelen sanatçıları dahi rezil ediyo seviyoruz okanı :) adımda okan o bakımdan kafiye oldu :P
    -----------------------------
    ------------- yapmacık davranmıyor diyosun ama asıl yapmacıklık sebebi kendisidir. kendisi bi kere yapmacık. laf çaktıgı konusuna gelince, stüdyoya aldıgı dengesizler toplulugu okan ın söylediği herşeye owwww ayyy vs... gibi poh poh ifade eden sesler çıkarıp telefondaki kişinin konuşmasına izin vermeyince öyle olur. okan bi laf söyler ordaki seyirciler ovv nası koydu vs. diyene kadar okan dengesizi bağırır çağırır telefondaki kişinin konuşmasına fırsat vermeden telefonu kapattırır. işine gelincede asla kapattırmaz lerzan mutlu dengesizini programa aldıgı zaman telefon eden şahıs örnektir.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

O alemde soytarıysan iyi adamsın demektir,hep para kazanan sen olursun,hep sevilen sen olursun :)

eli ayağı düzgün olanların az sayıda hayranı vardır onunda yaptığı iş beğenilir :)

saat sabahın 6 sına kadar süren programı izliyosak ne diyim amerikada olsak kim bilir kaç gün yerler bknz : lost kaç dakka? :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Her işte olduğu gibi dalga geçmenin de bir adabı vardır Okan Bayülgen bu hassas çizgiyi tutturuyor. Ki bunu dalga geçmek için değil karşısındaki bunu hakettiği için bunu yapıyor(Özellikle magazin programlarındaki yavşaklıkları göstermesi tekdire değer) eğer Okan Bayülgen dediğiniz gibi kendini beğenmiş ve ukala bi insan olsaydı programına engellileri almazdı(hangi talk showcu bunu yapmış), toplumsal konuları işlemezdi hatta bikaçgün önce Uğur Dündarın da olduğu okulları desteklemek amacıyla gösterilen programa kendisi de katılmış yanlış hatırlamıyorsam 100 öğrencinin eğitim masrafını üstlenmişti bu da 1 milyon ytl ye tekabül etmekte ve biliyrum ki kendisi aslında mütevazi bi insandır çıkıpta yaptığı bu yardımı hiç bi yerde sölememiştir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

beyazıt  öztürk üzerine tanımam adam yerınde espri yerinde ortam yapıor ıpne :D seviyom beyazı polis çocuğu

CeLeKatireJeotuzbeş
Toplam Hit: 3197 Toplam Mesaj: 30