folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ya Okan"In Derdi Ne[Makina]

Ya Okan"In Derdi Ne[Makina]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    makina bence harika bi program..
    okan da süper bana göre..orayı arayanların yüzüne kapatıyo diyosunuz..niye kapatıyo bi düşünün a.q..
    telefondaki başlıyo okan ı övmeye yok seni çok seviyorum seni izlemek için gece yarılarına kadar bekliyorum vs vs.. okan da bunu hiç sewmiyo ve bu konu açılır açılmaz kapatıyo teli ve bence iyide yapıyo..
    bide aptal aptal sorular soranların yüzüne kapatıyo ki burada da iyi yapıyo..
    adam magazini yerden yere vuruyo..çok konuşulan kişileri davet edip programında köşeye sıkıştırıyo =)
    bence harika bi formatı var en azından beyaz gibi ucuz espiriler yapmıyo..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kıskanmaya Gerek yok 10 numara Doğal bir adam halk gibi davranıyor aranızda birbirinize küfür eden hakaret eden arkadaşlar yokmu cocukluk arkadaşlarınızla argo ve küfürlü konuşmuyormusunuz sanki . kendinize bakın önce ondan sonra tv ye çıkmış halka kötü örnek saygısızlık yapıyor diye düşünün :)

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

abi begenmeyen izlemez ya

harika bi program harika bi format bence sabahlara kadar izledim her bölümünü ve her bölümüde güzeldi

adam adamına göre davranıor ve bencede en iyisini yapıo

beyazı övenlerede lafım yok beyazda iyi ama okan ın eline su dökemez !

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    geçen dediğin gibi bi kadın aramıştı konuşuyordu oradaki bi konukla beyfendiye saçma gelmiş hemen kapattırdı kadının suratına sonra oradaki konuk onu biraz uyardı tekrar arattı kadını ibine ya kendini bişi zannediyor..

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    arkadaş şaşırdıgına göre daha yeni seyretmiş olmalı, bu adam 10- 12 senedir benzer formatta program yapıyor, yayın saatleri aynı kimsenin tv başında olmadıgı enterasan saatler, o saatlerde bu kadar rating almasının sebebi yarı saldırgan soft itici davranışları olması (: tarzını ben begeniyorum, gece o saatte güldürüyo şerefsiz, kelime hazinesinin genişligini zekası ile birleştirmesi eskiyen yöntemlerini ve kendini devamlı yenileyen ve yenilige açık güncel biri olmasının tadı güzel

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    o zaman Hakan Gündüz ve ekibi (meymenetsizler) çıksın bakayım okan denen bişey kalırmı ortada. laf oturtmaysa oturtma, komediyse komedi.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek
    valla bende izliyomm vee çokk gülüyom millete habire bişiler sokuyor (laf olarak yane ) bu da bende eğlence yapıyo napıyımm :D

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

okan bayulgen rulezzzz

lan adam çok iyi yapiyo ben daha kotusunu yapardim örnegin kadinin biri ario okana programdan sonra beni ararmisin diyo e dalga geçmicek de napicak

veya engellilerin geldigi hafta mallar ariyolar gidip orda siktirik mankenlere soru soruolar orda 3 tane engelli bimem kaç bölüm bitirip birinci olmuslar da sen nasil basardigini merak etmiosanda gidip mankenlerle ilgileniosan ohoo..

neyse geçen hafta ben seye koptum hani diyo ya 70 yasindaki adamla evlendi adam saglam çikti bunda ne var :D:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bende sizi anlamıyorum şu anda okanı sevmiyorsun konu açarak okanın konuşma hitini arttırıyorsun.Sevmiyorsan konuşma, dinleme, bakma , izleme.Okan zekidir, okan ünlüdür, okan pompacıdır bir çok insan bunu çekemez.Okan yayında ipnece bir tavır sergiler bunun sayesinde gece kuşundan beri faklı tarzı var.

Beğenmiyorsanız izlemeyin amk.Size tv programı versek 3. gecenize çıkamazsınız allah bilir.Adamda böyle tarz yapıyor.Onu geçtim çok saçma sapan teleofnlar gelior kapattırmak doğru.

Kısacası sevmiyorsanız izlemeyin adama prim yaptırmayın arkadaş.Zorla mı izlettiriyoruz.Aramasınlar o zaman.Adamlara zorla mı artattırıyorlar.Saçmalıyorsuz ama.

Toplam Hit: 3184 Toplam Mesaj: 30