folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yakın Arkadaşım Gay Çıktı!

Yakın Arkadaşım Gay Çıktı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

sertan_06 bunu yazdı:

benim de ilkokul arkadaşım travesti olmuş geçen facebook ta gördüm resimlerini resul du ismi olmuş çok şeker buse a.q:)

geçen ayın ilk haftası işyerime değişik tanımadığım sportif yapılı biraz erkeksi bir bayan geldi, fizik falan oldukça iyiydi ama eller ayaklar biraz büyükçe, herhalde body yada ağırlık benzeri birşey çalışıyordur diye düşündüm. bişeylere baktı dolandı geldi tanıyamadınmı ben celal dedi hass dedim, sonra celalin bana birini gönderip eşşek şakası yaptığını düşündüm (askerden arkadaş) ki eleman gerçekten full dönüş yapmış :| çay içtik zaten kadın gibi hissediyormuş... ahmet diye sevgilisi varmış kamyon şoförü taş ocağına yük taşıyormuş :| evleneceklermiş (herhalde çocuğuda kıçından çıkarır)saçma sapan şeyler söyledi, apışıp kaldım. sonra gitti bir daha görüşmedim.

varmı böyle bişey ya:D

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

sertan_06 bunu yazdı:

benim de ilkokul arkadaşım travesti olmuş geçen facebook ta gördüm resimlerini resul du ismi olmuş çok şeker buse a.q:)

aynı dumuru ben de yaşadım . :D

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Al arkadasını kahveye sok bütün gün kahvede takılın erkek adamların yaptığı şeylere alıştır onu ne bileyim kavga edin...Karıya Götür belki düzelir :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:

Arkadaşlar sevdiğim saydığım ve her gün beraber olduğumuz bi arkadaşım gay çıktı. Şuan çöktüm resmen. Napıcam bilmiyorum? Düzelmeye çalıştığını söylüyor. Neler olur ne yapmalıyım şu durumda? İlk defa gay görüyorum. Şimdi beni mi arzuluyor nasıl bişeydir bu ya?

Yemin et lan gerçek olduğuna. Milleti kafalıyon burda , eğleniyon mu bari?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

konpicyus bunu yazdı:

Arkadaşlar sevdiğim saydığım ve her gün beraber olduğumuz bi arkadaşım gay çıktı. Şuan çöktüm resmen. Napıcam bilmiyorum? Düzelmeye çalıştığını söylüyor. Neler olur ne yapmalıyım şu durumda? İlk defa gay görüyorum. Şimdi beni mi arzuluyor nasıl bişeydir bu ya?

Yemin et lan gerçek olduğuna. Milleti kafalıyon burda , eğleniyon mu bari?

Beni tanıyanlar biliyor gerçek olduğunu ;) Kimseyi kafalamak gibi bi niyetim yok olay aynen yaşandı. Neyse uzatmayalım artık kapatalım konuyu

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

konpi yalan atmaz

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

sertan_06 bunu yazdı:

geçen ayın ilk haftası işyerime değişik tanımadığım sportif yapılı biraz erkeksi bir bayan geldi, fizik falan oldukça iyiydi ama eller ayaklar biraz büyükçe, herhalde body yada ağırlık benzeri birşey çalışıyordur diye düşündüm. bişeylere baktı dolandı geldi tanıyamadınmı ben celal dedi hass dedim, sonra celalin bana birini gönderip eşşek şakası yaptığını düşündüm (askerden arkadaş) ki eleman gerçekten full dönüş yapmış :| çay içtik zaten kadın gibi hissediyormuş... ahmet diye sevgilisi varmış kamyon şoförü taş ocağına yük taşıyormuş :| evleneceklermiş (herhalde çocuğuda kıçından çıkarır)saçma sapan şeyler söyledi, apışıp kaldım. sonra gitti bir daha görüşmedim.

ulan ne insanlar var be :| neyse konuşmayalım şimdii buda bir hastalık aslında, adamda östrojen hormonu baskınsa herifin ne günahı var dimi Allah Korusun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı verdiği kolayı falan içme sakın ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:

b-521747-nuri_alço.jpg%20%28343×257%29

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

CEO bunu yazdı:

b-521747-nuri_alço.jpg%20%28343×257%29

yaso bu haberden sonra senden orkmaya başladım =)

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 37473 Toplam Mesaj: 193