folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yakışıklı Sakal Uzatma Taktikleri

Yakışıklı Sakal Uzatma Taktikleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

köseyim kafam rahat 

sen zaten 15 yaşında değil miydin

15 çok hocam 12 yim

şaka bir yana 20 olucam :D

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ulan MyLitta ^^D` Bergen, kabasakal.

Bakım değil ama görsel olarak; GusFring'in de dediği gibi, kırmızı çizgi'ye kadar 1-2-3 mm şeklinde artırarak Tras Makina'yla sakal'lara giriş. 

Aynı şekilde, kulak üst kısmın hizasından ~1cm aşağısından Kulak memesinin alt ucuna doğru yine Tras Makinesinin mm kademe'sini artırarak giriş. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

a

Şu tarz bi sakal bırakayım diye ne zamandır uğraşıyorum, benim sakallar sık olmadığı için uzamıyor ve 3-5 cm den sonra kalıyor, fön ve tarakla şekillendirip, küçük makinayla da fazlalıkları topluyorum.
    Ama daha fazla uzamıyor mınıskm :D   Şöyle güzel burma bıyık yapayım diyorum bıyıkta belli bi uzunluktan sonra duruyor. 

Şekil a olayım diyorum şekil b çıkıyor :D 

b

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

İstanbul icinde sakaldan anlayan berber varsa konuyu takipteyim. 

Gidipte Kadir alkan , hakan köse gibi berberleri onermeyin :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Şu tarz bi sakal bırakayım diye ne zamandır uğraşıyorum, benim sakallar sık olmadığı için uzamıyor ve 3-5 cm den sonra kalıyor, fön ve tarakla şekillendirip, küçük makinayla da fazlalıkları topluyorum.

Ama daha fazla uzamıyor mınıskm :D   Şöyle güzel burma bıyık yapayım diyorum bıyıkta belli bi uzunluktan sonra duruyor. 

Şekil a olayım diyorum, şekil b çıkıyor :D 

b

Profil'den bakınca Karagöz'e benziyor, Muhtemelen portre'den bakınca da MMA dövüşçüsüne benziyordur muhtemelen.

Bıyığa maşa tutuyormuşsun düzleştirmek için ^^D`) ardından bur'uyormuşsun. 

Yağ; saç,sakal,bıyık,tüy kökünündeki Hücreyi besler filân Ama saçı parlatır sadece, saçın Şekli üzerinde bir etkisi olmaz, diye düşünüyorum. Isı'yı yiyen saç da görünüm olarak biraz mat'laşıyor. 

Sarımsak özü de haricen kullanıldığında kıl mı çıkartıyor nedir? serumu nedir?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

a

Şekil a olayım diyorum şekil b çıkıyor :D 

b

Aynisi iste kanka sadece senin 1 tik kisa :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

sakal baba diye bi site var hem kuafor hemde bakım kitleri satıyorlar bak istesen

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

bi kaç yıldır sakal uzatıyorum sadece. onun öncesinde haftada bi makinenin sıfırıyla keserdim. sürekli kirli sakaldım bi ömür.

hiç polisin beni çevirdiğini bilmem.

son bi kaç yıldır yoğun sakallıyım. sakala ne kadar şekil versem de kademe kademe uzunluk versemde her polis durduruyor amk.

hayır alıştım sakala da amnyüm kesmek istemiyorum da bu nedir ya bekçisi durdurur polisi durdurur. yunuslar ara sokaklarda peşime takılır filan. 

nedir arkadaş bu sakallıların suçlu olma potansiyeli. halbuki bence tam tersi. hacı sakalı hariç tüm sakallılar daha entel zannımca.

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sarımsak serumu sürün. Sakallar için birebir.

@mkyb Toplu taşımaya falan biniyoruz bro 4-5 kişiyi öldürmeyelim her binişte kokudan?

@srcn hocam o kaşınma ve acıma evresindeyim şuan, sakalı kendim düzelteyim derken hep bozduğumdan ellemeyeceğim bu sefer.

ama kepek olayı rahatsız ediyor, siyah giyiniyorum ağırlıklı. önümde böyle sanki kurabiye yemiş de dökmüş gibi kırıntılar oluyor sürekli, 

göbek de orada tepe yapmış, üstünde karlar... :))

kimyasallar falan önermişler de kepeği kurutucaz diye Bergen olmayalım.

Geçen sene bir berbere gittim, 10 cm falan sakalı dedim topla biraz.

İbne hacı sakalı yaptı, yuvarlak çember sakal.

Herkes berber olmuş koduğum yerinde... Ara makası kullanmaktan aciz embesil evlatları... Neyse ayar oldum yine. İzmitte düzgün berber bilen varsa özelden mesaj atsın.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    korkarabatak bunu yazdı

bi kaç yıldır sakal uzatıyorum sadece. onun öncesinde haftada bi makinenin sıfırıyla keserdim. sürekli kirli sakaldım bi ömür.

hiç polisin beni çevirdiğini bilmem.

son bi kaç yıldır yoğun sakallıyım. sakala ne kadar şekil versem de kademe kademe uzunluk versemde her polis durduruyor amk.

hayır alıştım sakala da amnyüm kesmek istemiyorum da bu nedir ya bekçisi durdurur polisi durdurur. yunuslar ara sokaklarda peşime takılır filan. 

nedir arkadaş bu sakallıların suçlu olma potansiyeli. halbuki bence tam tersi. hacı sakalı hariç tüm sakallılar daha entel zannımca.

hiç traşlı torbacı gördün mü ? :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2483 Toplam Mesaj: 21
sakal uzatmak