folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Yalama Yapmış Vidayı Sökmek İçin Tavsiyeleriniz?

Yalama Yapmış Vidayı Sökmek İçin Tavsiyeleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kartal gagası gibi bişey var ismini hatırlayamıyorum bir ara bayağa reklamı çıkmıştı ben onunla yalama olan her şeyi sökebiliyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

kartal gagası gibi bişey var ismini hatırlayamıyorum bir ara bayağa reklamı çıkmıştı ben onunla yalama olan her şeyi sökebiliyorum.

Karga burun Sakin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

abi vidanın altına ince pvc gibi (kimlik kapladıkları şeyler varya) o incelikte ve sağlam birşeyi sokup yukarı doğru çekerken tornavida ile çevirirsen açılır.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Capsini at ki daha iyi fikir verebilelim hacı, en sinir olduğum durumlardan biri amk, ama sökmeyi başarınca alınan hazzın tarifi yok :D

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    slayshot bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Karga burun Sakin

hayır değil tesisatçı işi o, fakat milimetrik ölçülerde.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

hocam ben de hdd yi ssd ile değiştirecekken harddiskin 3 vidası açıldı 4. yalama yaptı. bilgisayarcıya götürdüm kendi tornavidasıyla şak diye açtı, ismini bilmiyorum ama öyle bir tornavida lazım sana

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    Lightsaber bunu yazdı

hocam ben de hdd yi ssd ile değiştirecekken harddiskin 3 vidası açıldı 4. yalama yaptı. bilgisayarcıya götürdüm kendi tornavidasıyla şak diye açtı, ismini bilmiyorum ama öyle bir tornavida lazım sana

ismini cismini alaydın keşke hacı

bana da çok lazım oluyor

şu kargaburnunun ince uçluları varsa alacam ben de

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Abi eğer hiçbiri olmazsa, hobi matkabı(dremel) gibi birşeye bu kesici ıçları oluyor onu tak vida başını düz tornavida girecek kadar yar. Sonra düz tornavida ile aç.

torpedo_XL tarafından 03/Eyl/14 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı

ismini cismini alaydın keşke hacı

bana da çok lazım oluyor

şu kargaburnunun ince uçluları varsa alacam ben de

valla adam açınca o şaşkınlıkla ben de sormayı unutmuştun :))

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
Toplam Hit: 4354 Toplam Mesaj: 41