folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Yamaha Cygnus L -- Honda Fizy 125 Fikri Zikri Olan Var Mı ??

Yamaha Cygnus L -- Honda Fizy 125 Fikri Zikri Olan Var Mı ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

hocam fizy kurye motoru oldu artık pahası çok, cygnus da yakındır ama temizini daha kolay bulursun.

xmax le burgman gibi xmax piyasa motoru ama burgmanlar daha temiz ve az km li.

Aynn hocam honda direk paket motoru oldu.Aslında bu kötü olarak görülsede sağlam oldugunu kanıtlar nitelikte düşünüyorum.Ben  aldığım zmaan uzun yıllar bineceğim bir motor arıyorum doğrusu

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Hocam yazdığın iki model arasında teknik olarak honda bi tık daha iyi, fiyatı da o yüzden yamahaya göre bi tık yüksek olması normal.

Hocam benim motordan beklentim sağlam olsun sağı solu çabuk dökülmesin bunlar yeterli aslında.Hız beklentim çok yüksek değil o açıdan aman aman gitmesine gerek yok.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Hocam yazdığın iki model arasında teknik olarak honda bi tık daha iyi, fiyatı da o yüzden yamahaya göre bi tık yüksek olması normal.

Hocam benim motordan beklentim sağlam olsun sağı solu çabuk dökülmesin bunlar yeterli aslında.Hız beklentim çok yüksek değil o açıdan aman aman gitmesine gerek yok.

Çoğu pizzacı honda kullanıyor, nasıl kullandıklarını az çok görmüşsündür :)

Dediğim gibi ikisi de üzmez ama honda daha iyi bi seçim bence bu ikisi arasında.

Hız beklentin olmasa bile şehir içinde 40-50 den aşağı hızlarda kalmamalı, gerektiğinde sollama yapabilmesin hocam. Bende 50 cc scooter var bazen sollama esnasında sıkıntı yaşıyorum :)

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1015 Toplam Mesaj: 14
yamaha honda