Yandex Money

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

Merhaba

Yandex money kullanan var mı? Yandex güvenlidir diye okumadan para attık ama alışveriş için rus vatandaşlığı istiyor. Parayı geri alma yada alışverişi tamamlama konusunda yardımcı olabilecek var mı ? 880 ruble para kaldı içerde

edit: yazım hataları

OttomanSlap tarafından 09/Nis/20 14:57 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

@pikacu

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam verdiğim bir hesaba 10-15 tllik ruble atabilir misin?

ben senin hesaba geçsem?

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

Hocam direkt olarak alışverişi tamamlasak olur mu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

Hocam direkt olarak alışverişi tamamlasak olur mu?

hocam o kadar bütçeye ihtiyacım yok 

eğer başka hesaba parayı aktarabiliyorsan 10 tllik ruble gerekiyor 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

Merhaba

Yandex money kullanan var mı? Yandex güvenlidir diye okumadan para attık ama alışveriş için rus vatandaşlığı istiyor. Parayı geri alma yada alışverişi tamamlama konusunda yardımcı olabilecek var mı ? 880 ruble para kaldı içerde

İstersen ben sana Rus kart numarası vereyim, parayı bana at, ben de sana TRden atayım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    OttomanSlap bunu yazdı

Merhaba

İstersen ben sana Rus kart numarası vereyim, parayı bana at, ben de sana TRden atayım. 

hocam ben şimdi bu sisteme para attsam pasaport bilgisi vermeden bir karta para atabilir miyim?? 

elimde yandex kart numarası var çok değil 10 15 tl atıcam maks 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı
    OttomanSlap bunu yazdı

Merhaba

hocam ben şimdi bu sisteme para attsam pasaport bilgisi vermeden bir karta para atabilir miyim?? 

Onları tam detaylı bilmiyorum. TRden buraya para aktarmak için uğraştım ama kartları kabul etmedi. Sonra da zaten uğraşmadim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı
    OttomanSlap bunu yazdı

Merhaba

Onları tam detaylı bilmiyorum. TRden buraya para aktarmak için uğraştım ama kartları kabul etmedi. Sonra da zaten uğraşmadim. 

Hesaba 50 ruble attım kaldı :D 

Pasaport onayı istiyor göndermek için

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Aynı sazanlığı bende yaptım, en son paradan vazgeçecektim ama technopatda bi konu gördüm oradaki arkdaşın verdiği yöntemi kullandım. Konuda ki son yorum benim orda yazdıklarımı uygulayıp alışverişinizi yapabilirsiniz. Oradaki mesajımda da yazdım ama buradan da uyarayım, tek seferde alışverişi yapmanız lazım yani paranın bi kısmını bi sitede harcıyım bi kısmını başka sitede ya da daha sonra harcıyım diye düşünmeyin çünkü söylediğim yöntemle alışverişi yaptıktan hemen sonra yandex money hesabınız duraklatılıyor.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/yandex-money-rus-degilseniz-bir-kez-daha-duesuenuen.622296/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek
    Delinetci bunu yazdı

Aynı sazanlığı bende yaptım, en son paradan vazgeçecektim ama technopatda bi konu gördüm oradaki arkdaşın verdiği yöntemi kullandım. Konuda ki son yorum benim orda yazdıklarımı uygulayıp alışverişinizi yapabilirsiniz. Oradaki mesajımda da yazdım ama buradan da uyarayım, tek seferde alışverişi yapmanız lazım yani paranın bi kısmını bi sitede harcıyım bi kısmını başka sitede ya da daha sonra harcıyım diye düşünmeyin çünkü söylediğim yöntemle alışverişi yaptıktan hemen sonra yandex money hesabınız duraklatılıyor.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/yandex-money-rus-degilseniz-bir-kez-daha-duesuenuen.622296/

Hocam sadece yandex money hesabı kapanacaksa problem yok. Disk hesabımda yedeklerim var çünkü

Toplam Hit: 12190 Toplam Mesaj: 17
yandex