folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yapacak Varsa Girsin Projesi Benden.

Yapacak Varsa Girsin Projesi Benden.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Uzun zamandır aklımda olan bir proje bu daha niceleri de var aklımda ama ben yapamam kendimi biliyorum.

İş yoğunluğu ve sürekliliğini sağlayamacağım işe girmek zaman kaybetmektir. ( Google Earth içinde muhteşem bir proje var bir ara onu da yazarım birisi yapar.)

Ama Tahribatta pırıl pırıl zekalar var birisi yapar elbet.

#######################################

Konumuz : Tüm kurumlar alım yapacağı ürün için teklif alır. Bu teklifleri almak için muhakkak birisi girip öncelikli ürün araştırması yapar ve firmaları arayarak teklif vermelerini ister. Bu her yer bu şekilde olur.

Peki bunun nasıl nete taşırız?

Site : teklifal.net , teklifalalim.com vs vs.. Adını siz koyun.

Sistem şöyle işliyor: Firma yada kurum siteye firma bölümünden üye olarak alım yapacağı ürünleri sayfada duyuruyor. Bu süre zarfı içerinde satıcı da bu teklife sıcak bakıyorsa bu alana dahil olup verebileceği fiyat aralıklarını şekilendiriyor.

İhale tarzı bu süre zarfı sonunda iyi fiyat veren ihaleyi kapıyor. Site sahibi olarak siz de ekmeği yiyorsunuz.

Site için saygın olması şart gibi görünüyor. Dediğim gibi şekillendirmesi çok önemli. Bir nevi şikayet var mantığı ama çok daha basit çok daha hızlı.

Ee hadi kolay gelsin.. :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Eğer bu sistemi oturtabilirseniz kazanacağınız parayı ben hesaplayamıyorum :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

firma ve satıcıyıda bizmi buluyoruz açıkçası pek anlamadım ama güzel gibi

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

8mm haklısın biim millet renkli arkadaşlık siteleri bilmem ne forumşları açarak para kazanmaya çalışıyor am aslında bu tü işlerde bok gibi para var.

bakın mesela bulbulustur.com diye bir web sitesi icraya düşen mallerı takip ediyo uyelerden aylık kırk ytl para toplayıp saece icraya düşen mallar nerede açık artırım üsuluyle satılacak onu gösteriyo ve bok gibi para kazanıyor.

sonra ali baba .comda bunlara benzer bu tür projelerde çok para var ama ben yaparamıyım yapmam neden dersen sebebini bende bilmiyorum:/(:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek

3 yıl önce aklıma gelmişti,

kodladım,

ama büyük olmak gerek bu işler için.

tutmadı bende beya :(

bokvarsendegel@hotmail.com iletişim adresim;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Sanal ve kurumsal güvenliği ispat edilir ve reklamı iyi yapılırsa %80 ihtimalle tutar bence.

Ama ben yapamam çünkü web programlamada o kadar iyi değilm ve bu web sitesinin süper güvenli olması gerekir.

+ Bu iş sermaye ister en azından reklam için, ama bende mani nanay a.q :(

Ama proje cidden güzel paylaştığın için saol  
    @8mm, eğer bu gün tutmazsa bile şundan eminim birgün böyle bir site çıkar ve süper tutar. Aha burayada yazıyorum :)

@qral 

Orası öyle hocam, ne kadar büyüksen tutma ihtimali o kadar yükselir. 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

Teoride süper fikir amaaaa

üstatlar hevesinizi kırmak istemem ama Burası Türkiye her kurumun başında bir kişi var oda genellikle ya bir tanışına yada siyasi yakınının dükkanına alışveriş yaptırıyor.ürünü almak istediği yandaşına gidip teklif istiyor o adamda 3 -4 tane birden teklif mektubu veriyor.diceksiniz nasıl olur oluyor işte.farklı firmalar adına veriyormuş gibi gidiyor başka bir firmanın kaşesini basıyor giriyor ihaleye sanki 4 tane firma varmış 4 ayrı yerden teklif alınmış gibi ama aslında tek biri.zira böyle olmasa dmo var girin bakın sitesine olmayan malzeme yok hemde cidden çogu çok kaliteli ve uygun ama oradan çogu kurum alışveriş yapmıyor.Neden?

bunları da bilin bir kenara yazın da? ona göre yapın..

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

tam olarak projene benzemesede, kismen benzeyen yönleri olan siteler var.

hepside ihale siteleri...

Parlayan bizi paylar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu projeyi iyi kodlayabilen, sistem yapısını ve işleyişini oturtabilen bir grup parayı götürür.

Çok yakında el atarlar zaten.

Bu arada firmaları da, satın alma için teklif verecek firmayı da siz bulmuyorsunuz.

Zaten tıpış tıpış gelecekler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Kodlamayı bilseydim gerçekten isterdim :| Ama ne yazıkki bilmiyorum :| Uraşcak zamanım Boş vaktim çok ama bi pok bilmirem :F

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Ben yapabilirim 8mm irtibata geçelim seninle

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
Toplam Hit: 2980 Toplam Mesaj: 22