folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yapacak Varsa Girsin Projesi Benden.

Yapacak Varsa Girsin Projesi Benden.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:
    -----------------------------

Kodlamayı bilseydim gerçekten isterdim :| Ama ne yazıkki bilmiyorum :| Uraşcak zamanım Boş vaktim çok ama bi pok bilmirem :F

Aynı ben :(

Bi ucundan tut sağlam bi şekilde başına otur sonrası geliyo la :| Yani inşallah :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

enes bunu yazdı:

Kodlamayı bilseydim gerçekten isterdim :| Ama ne yazıkki bilmiyorum :| Uraşcak zamanım Boş vaktim çok ama bi pok bilmirem :F

Bi ucundan tut sağlam bi şekilde başına otur sonrası geliyo la :| Yani inşallah :|

O zaman Varım :F

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

enes bunu yazdı:

O zaman Varım :F

Bizim gibi uyuşuk adamlar için en güzeli video anlatımlı derslerdir :D

Öyle bişi bul başla :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Edit : iki kere gitmiş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Uyuşukdan Kasıt uyuşuk Değilim :F Boş Zaman Çok ama Boş Geçiriyorum a.q Bişiyin Ucunu Tutsam Yarın Bırakırım :f 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

chemorbis.com bizi yıllardır yoluyor anlattıgn sistemle :D

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

http://www.google.com.tr/search?q=ihale&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=f&hl=tr&source=hp

aklıma gelmişti ama ihale veya alım satım piyasası şu anda dehşet biçimde doymuş durumda.

yeni bir site açmak ve yürütmek için inanılmaz bir ticaret çevresi ve hergün ihale yapan en az 15-20 kurumun bağlanması gerekli.

buda ortalama insan yetenekleriyle yapılacak bir durum değil.

en üstte verdiğim linkte bu projeyi başarıyla yürüten bir kaç siteye girip bakabilirsiniz.

tamamında üyelik ücretli.

ihale başına para almıyorlar sadece siteye üyelik ücretli. aylığı en düşük 30 tl :)

rapidin aylığının 3 yuro olduğunu düşünürsek....

büyük proje vesselam.:)

edit:yüksek olan birkaçında aylık ücret 120 tl :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

8mm zannederim sadece ihaleden bahsetmiyor resmi kurumlar doğrudan temin ile alım yaparlar büyük şehirlerde en fazla 33 bin tl büyükşehir olmayan taşralarda ise 11 bin tl dir bunun üst rakamı.

Bu alımları yapabilmeleri içinde piyasa araştırmasından sonra en az 3 teklif geldikten sonra en düşük e alımı verirler.

Tabiki ülkemizde bir çok resmi kurum farklı şekidle çalışsada düzgün çalışan resmi kurumlarda oldukça fazla işin içerisinde olduğum için biliyorum.

Yani oalyı sadece ihale olarak düşünmeyin işe bulaşmak isteyen kişiler iyice araştırdıklarında ortada aslında ne kadar büyük rakamların döndüğünü anlarlar.

Piyasada ki bir çok şirket bu tip alımları kaçırabiliyor çünki haberleri olmuyor bu alımlara ulaşabilecek özel sektör için bulunmaz fırsat olabilir.

Ancak resmi kurumları buna alıştırmak sıkıntılı bir süreç olacaktır...

Keep Going !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

bizde saülam bir proje arıyorduk, yatırım için para var fakat fikir yapılmamış ve az riskli olmalı.. e bu fikirde o özellikleri taşıyor bence :) büyüklerimle görüşüp msj atıcam bu konuya :) sağolasın 8mm abi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

GebesH bunu yazdı:

8mm zannederim sadece ihaleden bahsetmiyor resmi kurumlar doğrudan temin ile alım yaparlar büyük şehirlerde en fazla 33 bin tl büyükşehir olmayan taşralarda ise 11 bin tl dir bunun üst rakamı.

Bu alımları yapabilmeleri içinde piyasa araştırmasından sonra en az 3 teklif geldikten sonra en düşük e alımı verirler.

Tabiki ülkemizde bir çok resmi kurum farklı şekidle çalışsada düzgün çalışan resmi kurumlarda oldukça fazla işin içerisinde olduğum için biliyorum.

Yani oalyı sadece ihale olarak düşünmeyin işe bulaşmak isteyen kişiler iyice araştırdıklarında ortada aslında ne kadar büyük rakamların döndüğünü anlarlar.

Piyasada ki bir çok şirket bu tip alımları kaçırabiliyor çünki haberleri olmuyor bu alımlara ulaşabilecek özel sektör için bulunmaz fırsat olabilir.

Ancak resmi kurumları buna alıştırmak sıkıntılı bir süreç olacaktır...

hocam doğrudan temin zaten kamu ihale kanunun 62 nci maddesisinin 22/d maddesi doğrudan temin :)

yani doğrudan temin usulü ihale oluyor.

bende memurum. yaptığımız ihaleler var bölüm içerisinde. işi yıllardır yapan kaşarlanmış herifler yine alıyo. bi şekilde yolunu buluyo zarar yapsa bile izzeti nefis meselesi olmuş.

resmi kurumlarda da taahhüt mektupları varsa kazanmışsa başka ihalelere ait ihale onay belgeleri. ssk dan ve ito dan borcu olmadığına ve yükmlü olduğunu gösteren belgeler filan falan. acayip uğraştırıyo.

bakmayın adının doğrudan temin olduğuna.

it gibi uğraştırıyolar:)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 2992 Toplam Mesaj: 22