folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yaptığımız En Çok Zarar Ve Ziyanlar

Yaptığımız En Çok Zarar Ve Ziyanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haroldshipman
    haroldshipman's avatar
    Erkek
    sodyum permanganatı cebimde peçeteye sarılı olarak unuttum ve terimle tepkimeye girmesi sonu alev aldı bacağım..1 ay cerrahpaşa tıp fakultesi yanık ünitesinde yattım...en büyük tahribatım ve salaklığım

iNSANOĞLU O KADAR ACI ÇEKER Kİ TÜM HAYVANLAR ARASINDA YALNIZ O GÜLMEYİ İCAT ETMEK ZORUNDA KALMIŞTIR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MAV1SAKAL
    MAV1SAKAL's avatar
    Erkek

Orta okul 8 de Beni cafeden atan kafecinin son model jeep inin camını ve kapartosını kırmıştım..

Lise 2 de arkadaşlarla bi iş yerine girip orayı yakmışdık ama şimdi bişmanım

Kimse Benden Çalamaz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    bigün adamın birini ödüresiye dovdüm adam yaşlıydı biraz şeker hastalıgım var falan diyodu baya dovdum bayıldı beyoglundaki perşembe pazarına attım  adamı adam yatıyo yerde baygın oylece bırakıp gitt,im onu orda tabi ertesi gun bende got korkusu pişmanlık başladfı ya adam olduyse diye :D girdim nete googlea yazıyorum "perşembe pazarında kimliği belirsiz ceset","perşembe pazarında bulunan ceset" heheh aklıma geldikce hala gülüyorum ama pişmanım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Küçükken Karınca ve kedilere düşman olmustum ve elıme gecenleri işkenceyle öldürüyordum buna cok pısmanım

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

1991'de arkadaşlarla tam serseri zamanlarımız.Bir bayan gördük Fiat 126 bis arabasıyla geldi park etti arabasını çıktı evine.Tam 7 arkadaş zar zor kaldırıp hemen dibindeki yüksek kaldırımın üstüne koyduk.Sabah da hususi olarak seyretmeye gittik.Kadın evinden çıktı, arabasını görünce zıctı kaldı:)))))

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

bkz: itiraf.com

bu tarz attığım son post olması dileğiyle :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 4616 Toplam Mesaj: 17