folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Yaptığınız En Büyük İğrençlik ? :)) (Fırlamalık)

Yaptığınız En Büyük İğrençlik ? :)) (Fırlamalık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    ben kendimden bi örnek veriyim lisedeydik sabah okula gitmeden kalktım menemen yaptırdım anneme ve siyah bi poşetin içine koydum menemeni sonra otobüse bindim otobüs tıklım tıklım miğdem bulanıo gibi yaptım zaten milletin gözleri beni takip etmeye başladı sonra poşedi çıkardım ve içine kusarmış gibi yaptım arkadaşlada anlaşmıştık dedim ekmeği ver ekmeği aldık bi güsel başladık benim kusmuğu(menemeni) yemeğe tabi arka taraf birden boşaldı i ikimiz kaldık hem karnımız doydu hemde oturabilmiştik heheheh

ama milletin suratındaki ifadeyi görmeliydiniz ...... karnımız ağrımıştı gülmekten..... :))

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    benim yaptigim en buyuk piclik devamsizligi artik sinirin cok ustunde ( ama okulda idare ediyolar ) artik her sekilde sinira dayanmis bi ark vardi, mudur aticam en adi serefsizim aticam fln diyodu... soora okula gitcez ayagina getirdik salagi, soora ictik sabah sabah :) ama essekler gibi, soora biz okulu asip bizim eve gittik :) bu salagi biraktik : D salagin yuz ifadesini unutamiyorum, adam okula gitmis oyle :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek

ip adresini bildiğim bir insan evladının http://xx.xx.xx.xx şeklnde modem yaarlarına girdim sonra oradaki kullanıcı adı ve şifresini aldım.. utanıyorum kendimden :(

lamermiyim lan ben :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla enbüyükmü bilmiom ama çocukken işte baya çocukken bu bizim mahalleye yeni çöp bidonları gelmişti tekerlekli fren li falan:D soakak geniş ama iki araba karşılıklı park edio ortadanda bi araba rahat rahat geçiodu biz o çöp tenekesini tam iki arabanın ortasına koyup frenlerini indirirdik ki hareket etmezdi yokuştan araba iner şaak die dururdu hiç unutmuom bi kere kadın indi arabadan çöpü ittirio ittirio gitmio iittirio ittirio gitmio ( tabi biz saklanıp seredios ) sora kadın koskoca yokuşu tekrar çıktı araba ile : ))) geri döndü gariban karı işte kafası çalışmıo frenleri indirmek aklına gelmio:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abow hiç sormayın hele Ormanı yakmaya kalkışmak mı ? dersiniz gece üniversitenin açık binalarında oyun oynamak mı yurta kaçak olarak girmek mi ?way anasını satıym neler neler yaptık üniversitenin güvenliği en az 50 kere yakaladı bizi hepsindede kurtulduk a.k :D

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackSworD
    BlackSworD's avatar
    Erkek
    Abimin turkcell hesabı için internetten kampanya ayarı falan yapmamı istedi. Giriş yaptık. denedik. Daha sonra tekrar deneyin dedi site. Olmuyor diye abim gitti. Birde baktım orada kontor tranfer var! Hic haberi olmadan 50 kontor layırt. Telefona bir ileti gitmediğinden benim yaptığımdan haberi yok Muhahaha

Ölüm sadece bir başlangıçtır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    valla ben 7,8 yaşındakiken komşumuzun  cocugu ile tartışmıştım 1.katta oturuyodular bunlar balkonda okey oyanadıklarını görmüştüm baktımki bunlar okey taşlarını bırakıp dişarı cıktılar bende balkondan girip bir taş çalmıştım.neden yaptığımı bilmiyorum valla pişmanım yoo,birden sirlar dünyası aklıma geldiBüyük Gülücük

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla bende en son yaptıgım ve en büyük olan fırlamalık okulun hoparlorlerinden sevdigim kıza bütün sınıflarda hopalor var  seni seviyorum diye bagırmştım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badcat
    badcat's avatar
    Erkek
    arkadaşlarla bızım caddede otururken ne yapalım kıllatalım fıkrı geldı ve bırden bu fıkır geldı aklımıza bızım cadde kavıslı yani asagıdan gelırken orsaı ve ucu gozukmuyor caddenın habıre donerek gıdıyorsunuz ama baska yer sapma yok bızde bu caddenın basına sonuna ve ortasına cop bıdonlşarını frenlerını aktıf hale geıtrerek koyduk ece saat 11:30 cıvarıydı etraf serındı ve kopekler havlıodu(abardık bıraz) herneyse bı ısık gozuktu taa ılerden hemen saklandık cunku daha once yakalanmıstık.. araba geldı cop bıdonunu gordu yanında kucuk oglu vardı(8 9 yaşlarında) o ındı cop bıdonunu ıktıremedı babası ındı ıktıremedı frenler oldugu ıcın sonra baska adamlar geldı beraberce hallettıler adam sınırlı ve mutlu bı sekılde gıderken obur bıdonu gordu tekrar ındı tekrar aynı olaylar gerceklestı bızım kulaklar çınlamaya baslamıstı son artık gıderken arabayı ole bı kaldırdıkı tekerleklerın 5 aylık omrunu yemıstır araba hızlı bı sekılde kavtı ama gıderken bıraz ılerde tekrar durmak zournda kaldı en sondakı budonuda tekmele tekmeleye kenara cektı ve hızlıca uzaklastı sımdı dıyorlar mıllet neden trafıkte sınırlı bızım gıbı ınsanlar olduktan sonra sınırlı olur tabıkı ınsalar....

wЭ└ جδмЭ ┬O βα∂جα┬
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    ulan yapdıgım okdar cok sey varki bu arada kızcanız ama -valla bende en son yaptıgım ve en büyük olan fırlamalık okulun hoparlorlerinden sevdigim kıza bütün sınıflarda hopalor var seni seviyorum diye bagırmştım - iğrencliğini anlamadım ne gusel işte?? kimse iğrendimi

neyse en son yapdığım iğrencliğe yukardakini ornek veriorm sahsen yapan ben olarak iğrendim..
    neyse yemek hanede arkadaş benim koftemi yalamıstı bende onun yemene tukurdum oda benim yememe limon+ketcap nekadar varsa boşalttı vs..
    sonra ayranları bardağa cok az koyardık içine ketcap pilav limonsuyu vs..sofrada bulunan herseyden katdık..
    hmm haa bak bide sey var 7-8 yaslarındaydım tam cenaze zamanı ben tuvalette işemeye yeni baslamıstım amcam daldı içeri cık lan dedi işimin yarısında kovdu o basladı(cenaze kalkmak üzere) bende sinirlendim daldım içeri bastan assağı işedim bu adamın üzerine a.q ooh ii etdim millet bundan iğrenmişti adam cenazeyle çiş arasında kalmıştı hemen eve gidip dus bile alamadan üzerini deiştirmek zorunda klamış tı muahahahhaha
    sonra şubatın ortasında sogukda inmeye yakın yerde otobuste koku bombası vs.. varyaa bayaa bilerek arkadaşın yapdıgı gibi menemen yiyip ciddi kusmak vs.. cook var..

NesTo | same shit diffirent asshole
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     ilk okuldayken 6sınıftayken kasaptan tavuğun sadece bas kısmını aldım kellesini sonra girttim yemek arasında kimse yokken sinir olduğum kızın çantasının içine attım... 2ay sonra baska bi kız vardı onunda çantasındaki kilotlu çorabı sınıf defterinin aarasına koydum... 8.sınıfta ise kestane hevesi uğruna okuldan bana odun vermediler yakmak için bende sınıf defterini yaktım bende dahaa çoooooooookkk pıchlikler var anlatsam kitap serisi olur
Toplam Hit: 11655 Toplam Mesaj: 51