folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yarım Saatte 1$ Kazanmak İsteyenler İçeri Lütfen

Yarım Saatte 1$ Kazanmak İsteyenler İçeri Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

frq23 bunu yazdı:
    -----------------------------

EliteCode bunu yazdı:

• $0.06 kazandım görevler bitti. Tam olarak açıklar mısın olay ne :s

önce buna tıkla-> http://www.cashle.com/offers/recurring_tasks gelen ekranda görevler var, oradan görev seçeceksin. en çok kazandıran "how relevant are these 33 results" ya da 40 results yazan görevler. onu seçeceksin. görevin yapılışı da bu blogda çok güzel anlatılmış -> http://nakitletr.blogspot.com/p/cashle-favori-gorevim.html. bu arada cevapları sallamayın ve işin çakallığına kaçmaya çalışmayın titiz bir site, banlanırsınız.

biraz ingilizcesi olan zaten görevleri hemen anlar, refimden üye olanlar takıldıkları şeyleri sitedeki chat ekranından bana sorabilirler

Silinmiş görev?

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

yarım saatte 1 dolar da günde maksimum kaç dolarlık görev geliyor?

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

0.06 kazandim 6 gorev yaptim ama dunden beridir hic gorev yok ?

sayfada 11 tane musait yaziyo ama goreve girince  bu cikiyo

Thanks for your hard work!

You have completed all of the work that you can for this task. Please check back again in the future. We are always adding new jobs and would love to have your help.

You can find more tasks by going back to the list of available tasks.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

para lazım olur :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

cizik hocam akşam bi bakalım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

evet şu anda görev yok ama 3-4 güne 1 yenileniyor görevler. tekrar gelecek yani bide son 1 haftadır görev sayısı baya azaldı eskiden o olmasa da başkaları oluyordu. geldiği zaman 10000in üzerinde oluyor o zaman yapabiliriz.

görevler olduğu sürece kazancın sınırı yok yanlış sayınız çok artarda doğruluk yüzdeniz düşerse tekrar yapamıyosunuz görevi, o yüzden sallamayın görev olduğu zaman 1-2 saat uğraşın çok rahat 2-3 dolar yaparsınız hızlandıktan sonra yaptığınız para da artacak

YalnızAdam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

frq23 bunu yazdı:

evet şu anda görev yok ama 3-4 güne 1 yenileniyor görevler. tekrar gelecek yani bide son 1 haftadır görev sayısı baya azaldı eskiden o olmasa da başkaları oluyordu. geldiği zaman 10000in üzerinde oluyor o zaman yapabiliriz.

görevler olduğu sürece kazancın sınırı yok yanlış sayınız çok artarda doğruluk yüzdeniz düşerse tekrar yapamıyosunuz görevi, o yüzden sallamayın görev olduğu zaman 1-2 saat uğraşın çok rahat 2-3 dolar yaparsınız hızlandıktan sonra yaptığınız para da artacak

http://nakitletr.blogspot.com/p/rewardingways-ile-kazann.html

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

zamanında bux to vs ugrastım bana su lazım 30 gun ugrassamda 30 dlr bırıktırebılırmıyım ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

görevler geldi ilgilenenlere duyurulur. 30 günde uğraşırsan 30 dolardan fazla kazanırsın emin ol 

YalnızAdam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrkDvl
    DrkDvl's avatar
    Erkek

belli bir süre yaptıktan sonra 

Sorry - you cannot work on this task

diye bi yazı çıkıyor , bida diğer görevleri yapamıyorum taki yenilene kadar acaba nerde yanlış yapıyorum.

Toplam Hit: 5108 Toplam Mesaj: 34