folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yarın Ölüceğinizi Bilseniz Ne Yaparsınız!!!

Yarın Ölüceğinizi Bilseniz Ne Yaparsınız!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    sünnetciye cevaptır :D ----- sen öldüğünü sanmışsın ama ölmemişsin çünkü aşşağıda itfayeciler yangından birini kurtarmak için branda açmış beklerken gökten sen düşmüşsün :D ------- dur ben devamını getireyim ;D -------- Derken cep telefonun çalar ve uzun bir zaman daha yaşayacağını öğrenirsin . Daha sonrada uyuşturucu bağımlısı olarak yaşarsın :D ----- aslında ben tahribatta forumda harcanıyorum; bitmeyen hikaye bölümüne yazsam daha iyi olurmuş :D

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    ölceksem de farketmez yapılacak herseyi yaptım heralde.. yasamımın son gününü öbür dünyayı merak etmekle geçiririm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    felemez
    felemez's avatar
    Erkek

Ben olsam sosyal hayatımda hiç bir değişikliğe gitmem zira:elinde senedin varmı kı yarın ölmeyeceksin?

Madem elinde senedin yok demek yarın ölme ihtimalin ölmeme ihtimaliden fazladır ÇÜNKÜ GARANTİ YOK!BEN 1 SALİSE SONRA ÖLMEYE HAZIRIM..... VESSALAM

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    EĞER İNSAN YARIN ÖLECEĞİNİ BİLSE BUGÜN ZATEN KORKUDAN ÖLÜRDÜ......   ÖLÜMDEN NEDEN KORKARSIN SEN VARKEN O YOK SEN YOKKEN O VAR...

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

dun gibi olurdu

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek
    Once kendi okulum olmak uzer butun uniersite ve liselere C4 yerlestiririm. tabiii bunun icin once Banka soyarim sonra C4 ler ile batlamalari gerceklestirdiğimde ogrencilerin kahramani olmus olurum :) dewami olarakta Sormurgeci ugraslari icin amerikanin konsolosluguna giderim. hani kapida uzerini ariyorlar ya oradan gecerim ilk adam uzerinizdeki metalleri cikartin dediğinde direk onumu acarim matrixteki gibi ama bende bombalar waer patlatirim kendimde Sehitolurum :) arada kar ise kesin cennetliksin :)

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

İntihar ettim bundan 4 sene kadar önce,(Sebebi nasıl olacağını cok merak ettiğimdir, yani bir bilen olarak cevaplıyorum :) ) çıktım dışarı gezdim, gezdim, sonra gelip msn'e girdim. Tanıdık dostlarla filan konustum. Kabus şahittir hatta :) Yani yaptığım gelip msn'e girmekdi. Tahribat.com a ve gökan abime vasiyetimi atmıştım.

Sonrası çok pis oluyor ama...

Şu anda öleceğimi bilsem, giderim sevgilimin yanına son vakitlerimi onunla geçiririm...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek
    Ne ağlıycam halime,varsa kaderde düzülmek,neye yarar üzülmek...

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    bu soruyu hoca bize sormuştu dünyadaki azot döngüsü dursa insan ömrü 72 saat demişti ve sordu ne yaparsınız diye biri namaz kılarım dedi biri şimdiden öldürürüm kendimi beklemem yavaş ölümü dedi ben keyfime bakarım dedi hocaya sorduk tutduğpumu zikerim dedi :D ( kızlarda wardı sınıfta)

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek

kızlar budersten sonra çevreci oldu çıktı zaten. olura döngü dururda hoca bizi bafiler diye :D

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
Toplam Hit: 13495 Toplam Mesaj: 55