folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yaşamanızın Bir Nedeni Var Mı ?

Yaşamanızın Bir Nedeni Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Ben Allah'a ve sevgili peygamberimize, kisaca islamiyete hizmet etmek icin yasiyorum, sizi bilemem.

nasıl hizmet ediyorsun  mesela

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

sebepler onlarsız yaşıyamıyanlar için vardır

bu sözü çalıyorum :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Araştırmalarım sonucu  Haber7 gibi bir kaynak bulmuşum...

Bunu kabul etmiyorsanız yapabileceğim başka bir şey yok..

Şimdi birkaç şey yazacağım, kimse alınmasın ve gücenmesin. Uzun süredir bu kadar sakin geçen tartışma olmamıştı haliyle hoşuma gidiyor, thread silinmesin boşuna. Banlar havada uçuşmasın, insani yollardan görüşlerini ortaya atsın herkes.

Bak güzel kardeşim şimdi şöyle bir durum var. Karşıtı olduğun birşeyi araştırıyorsan (-ki karşıtı olmadan önce araştırman gerekir aslında) öncelikle onların tarafından bilgi almalısın, sonra bunlara karşı olanlardan bilgini alırsın ve yorumlarsın ve kendi düşüncelerin ile harmanlarsın. Soruyorum şimdi kaç tane hristiyan tanıdın, muhabbet ettin ve "ona inananlar bile bir amaçsızlık peşinde olduklarının farkındalar" lafını ortaya atıyorsun? Bunun doğru olmadığını söyleyebiliyorum çünkü uzun süredir arkadaşım olan hristiyan insanlar var, gayet huzurlu adamlardır. Her inanç sisteminin kendi felsefi görüşü vardır, bir şekilde düşünmeyi bir noktadan sonra engeller ve insanlar kendilerini rahatlamış hissederler. Aslında bu kendini bile isteye zincire vurmaktan, zihinlerini kısıtlamaktan başka birşey değildir.

Taraflı basın, malzeme arayışı ve reyting/tiraj vampirlerine bir dönelim şimdi. İki güzel örnek vereceğim bu konuda hemen.

1. Masonlar, tapınakçılar ve illuminati sürekli öne sürülüyor. Gündem değiştirme sebebi ile alevi & sünni tartışmalarının yanında yerlerini aldılar. Bu konuya çok fazla değinmeyeceğim, sürekli söylüyorum öncelikle yargılayacağınız kişiyle konuşun ne olduklarını öğrenin ondan sonra kanaat getirin. Sene olmuş 2013 hala yargısız infaz yapıyor insanlar. Bu konuda sürekli bok atanlara söyleyebileceğim tek şey var o da; sizin o bok attığınız masonlardan birini tanıyorum, kendisi cerrahtır ve her gün hayat kurtarıyor. Öyle uçuk maaşlara da çalışan bir insan değildir. Dünyayı falan da yönetmiyor, abartmayalım. :D

2. Satanistler. Şu dönem ne kadar unutulmuş ve modası geçmiş olsa da (malum sürekli yeni malzeme üretebiliyor insan evladı) zamanında çok canlar yandı. Aptal medya sayesinde birçok arkadaşım birkaç gece karakolda takıldılar. Belki televizyonda ve gazetede falan görmüşsünüzdür o dönemi; saçı uzunu, garip sakallıyı, siyah giyeni, metal dinleyeni, frp oynayanı satanist ilan ediyorlardı. İnsanları sürekli belirli kalıplara sokma gayesindeler, neden hala çözemedim.

Bu konuda ufak bir bilgi vereceğim, Order of Nine Angle (evet angel değil "angle") denilen grup insan kurbanı, hayvan kurbanı, ağır fiziksel testler gibi şeyler ile zaman geçiren ve ne yaptıkları tam olarak bilinmeyen bir gruptur. Günah keçisi seçilen LaVey'in de dahil olduğu yapılanma ise CoS yani Church of Satan'dır. Şimdi neden bunları söyledin diyecek olursan şöyle diyeceğim ben de sana; LaVey ve grubu hiçbir zaman insan ve hayvan kurbanını uygun görmemiş ve istememişlerdir. Hatta hala O9A ile aralarında çatışma vardır, iki taraf da birbirini sevmez. Bu durumdan zararlı çıkan ise CoS'u geçtim LaVey olmuştur. Adam karşı olduğu halde ağzına sıçılmıştır, insan evladı işte vahşilik var doğamızda. Türk medyasında dahi kötülemeler, hakaretler ve kopyala yapıştır şehir efsaneleri sayesinde adamın anası avradı kalmamıştır.

Önemli bir not: Bu yazıda ne masonları, ne satanistleri savunuyorum, hiçbiri zerre sikimde değildir sadece iki tarafın gözünden bakmanızın önemini vurgulamaya çalıştım. Senin tek taraflı kaynağının yanlış olabileceğini söylemek isterken konu biraz dallandı budaklandı uzadı, oku bakalım. :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

İsteğin dışında doğdun isteğin dışında öleceksin .

Zike Zike yaşıyorsun. Zike zike öleceksin

daha nasıl yazılır bilemedim

işin kötü tarafı köle gibi yaşayarak / / /  öleceğini bile bile yaşayan tek canlısın

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

İsteğin dışında doğdun isteğin dışında öleceksin .

Zike Zike yaşıyorsun. Zike zike öleceksin

daha nasıl yazılır bilemedim

işin kötü tarafı köle gibi yaşayarak / / /  öleceğini bile bile yaşayan tek canlısın

işin kötü tarafı köle gibi yaşayarak / / /  öleceğini bile bile yaşayan tek canlısın derken ne demek istediğini tam nalayamadım ? kimse bu konu üzerine düşünmüyor mu demek istiyorsun

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

buldum hacılar: ölümsüzlük ama şimdi de ölümsüzlükle ilgili bir konu vardı ona baktım bulamıyorum noldu ona ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

1 yıl sonra hayatın anlamını açıklayan kitabımı en kötü ebook olarak yayınlayacağım hocam az sabret :) 

hocam sabırsızlıkla bekliyorum o zamana kadar bu tarz önerebileceğin kitaplar varsa belki ?

ayhun bunu yazdı

haci hersene bu konular acilir hersene insanlar sorgular ve 4-5 gun sonra kaybolur yasamanin nedenini sen belirlersin sen milyarlarca spermden 1. gelerek zaten yasamak icin kendine bi umut isigi yaktin devam ettirmek senin elinde basarilarinin devamini dilerim.

not:yasamda amaci olmayan insanlar kaybetmeye herzaman mahkumdur.

Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.  M. Kemal Ataturk

oyuzden egitim sart.

hacım biz mi seçtik doğmayı ? ben şahsen seçtiğimi hatırlamıyorum.

hepimize soruldu hepimiz seçtik, spritüel ruhlarımız formatlanmadan önce. yaşıyoruz çünkü yaşamak iyi ölüm kötüdür, sevdiklerinden ayrılmaktır, inancsız biri içinse yok olmaktır.

S0KR4T3S tarafından 03/Ağu/13 00:35 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

1 yıl sonra hayatın anlamını açıklayan kitabımı en kötü ebook olarak yayınlayacağım hocam az sabret :) 

hocam sabırsızlıkla bekliyorum o zamana kadar bu tarz önerebileceğin kitaplar varsa belki ?

ayhun bunu yazdı

haci hersene bu konular acilir hersene insanlar sorgular ve 4-5 gun sonra kaybolur yasamanin nedenini sen belirlersin sen milyarlarca spermden 1. gelerek zaten yasamak icin kendine bi umut isigi yaktin devam ettirmek senin elinde basarilarinin devamini dilerim.

Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.  M. Kemal Ataturk

oyuzden egitim sart.

hepimize soruldu hepimiz seçtik, spritüel ruhlarımız formatlanmadan önce. yaşıyoruz çünkü yaşamak iyi ölüm kötüdür, sevdiklerinden ayrılmaktır, inancsız biri içinse yok olmaktır.

formattan sonra bana korsan yazılım yüklemişler desene.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

ayhun bunu yazdı

oyuzden egitim sart.

formattan sonra bana korsan yazılım yüklemişler desene.

henüz yükleme tamamlanmadı, orjinal sürüme geç.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nobel
    Nobel's avatar
    Erkek

yaşamın amacı bir hücreliden bu yana çoğalmaktır başka hiçbir amacı yok. Sexin güzel olması, belli bir olgunluktan sonra çocuk sahibi olmak istememiz onun için herşeyi yapmamız vs hepsi neslimizi devam ettirmemiz için salgılanan kimyasallardan ibaret. Esas soru neden bu kimyasal reaksiyonlar var?

http://goo.gl/0i2Fv
Toplam Hit: 8773 Toplam Mesaj: 92