folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

tam aradığım konu. yatak alacağım tavsiyelere talibim. algıda seçiçilik @Nikoteen konu başlığını görünce normal yataktan başka birşey gelmedi aklıma :-D adamların içi fesat

Hocam şu an araştırdığım kadarıyla kafama en çok yatan yer well matt oldu sadece net üzerinden satışları var fabrikadan direkt halka olayı ayrıca her yatak için de 120 gün deneme süresi veriyorlar. Şu baya kafama yattı ama yatak uzmanlarıyla telefonda görüşüp öyle karar vericem ben çok araştırdım son noktam burası oldu diye söylüyorum aklıma yatan da bu yatak oldu https://wellmatt.com/wellmatt-bronze-visco-yatak

@ehlikeyif hocam bu viscojel barındırmayan bambulu yatak çok terleme yapar o diye düşünüyorum bu yüzden yine de teşekkürler tecrübeni paylaştığın için. 

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

yatmayıda bilmek lazım, yüz üstü yatıp kalktıktan sonra bulutlarda da uyusan yorgun kalkıyorsun. :...(
    Wellmat'ın yer yatağı var  ben de katlanabilir modeli oldukça rahat geçici bir süre kullanmıştım. buna dayanarak marka olarak oldukça kaliteli olduklarını  söyleyebilirim.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Başlarda şu visco yataklar aradığım yatak dedim ama gömen de var öven de... Fiyat aralığı da uçuk 750tl ye de visco yatak var 11bin TL ye de... Bütçem 2.500 TL ve bu doğrultuda öneri, bilgi ve tecrübelerinizi bekliyorum. 

tövbe est :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Eve geldiğimde onun beni odamda hazır bir şekilde beklediğini biliyorum, ışığı açıyorum tüm çıplaklığı ile gözlerimin önüne seriliyor. Önce hafifçe dokunuyorum, orasını burasını düzeltiyorum, üst kısmından yavaşça açmaya başlıyorum, açtıkça onu tüm gün boyunca ne kadar arzuladığımı hatırlıyorum, içine girmek ve rahatlamak için tüm gün boyunca onu hayal ettiğimi hatırlıyorum işte tüm günün yorgunluğu atacağım yatağım sonunda karşımda duruyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

başlığa bakıp zıpladım ama umduğumu bulamadım :D istikbal yatak fena değil

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

aklı tek fesat olan ben değilmişim

biri bi ara böyle bir başlık açsada tbt ile rahatça boşatlsak içimizdekileri :DD

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Konuyu gizlerseniz tecrübe değil ama lise zamanlarımda yazdığım erotik hikayelerden paylaşabilirim :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

Konuyu gizlerseniz tecrübe değil ama lise zamanlarımda yazdığım erotik hikayelerden paylaşabilirim :D

Baba içeriğe hiç bakmadın di mi :D

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Ay basinda yatastan linkteki yatagi aldim: https://www.yatasbedding.com.tr/blue-star-dht-yayli-seri-yatak-30913

Sirt icin cok rahat geldi ama, ben asil bel fitigim var diye almistim. Satici onerirken iyi gelir demisti, pek bir fark hissetmedim. Ama sirt agrim gercekten azaldi. Bircok cesidi var hocam, gidip yerinde deneyebilirsin. Ayrica model ve ozelliklere bakarak baska markalardan ucuza da getirmeye calisabilirsin. Benim bu konuda pek fikrim yok. Tabi bana bu oneriyi yaparken butceme gore yapti. 2000 ama ne kadar alti o kadar iyi demistim.

Ben 160x200 olculerinde aldim, pesin aldigim icin 1400'e birakti adamlar.

herlocksholmes tarafından 23/Mar/19 01:04 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

iyi bari tek yanlış anlayan ben değil mişim :)

dsd dedım bende baslagı gorunce  bu ne aq 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 9284 Toplam Mesaj: 85
kaliteli yatak sağlıklı uyku visco