folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Yazılım (Binance Coin Botu) Satabileceğim Bir Platform

Yazılım (Binance Coin Botu) Satabileceğim Bir Platform

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

ah ah bizimde bir aralar coin botu yapma hayalimiz vardı kimse destek çıkmadı...

Eski analizlerden böyle güzel rapor veriyordu bak yine özledim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeren
    xeren's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

ah ah bizimde bir aralar coin botu yapma hayalimiz vardı kimse destek çıkmadı...

Destek tam destek geç kalmış değilsin tavsiye ederim https://www.haasonline.com/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Backtest sonuçların var mı? Başarılı algoritmaysa kodlarız hocam :) yaklaşık 1 yıl full strateji arayarak geçirmiştim. Strateji koddan daha değerlidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Hocam kod/algoritma sorun değil.

Trading konusunda zero to hero bir eğitim/kılavuz var mı?

Tutalım bir ucundan.

Hiç anlamıyorum bu coin olaylarından max dolar al sat bendeki. O da bir dönem için.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Al sat işinden pek anlamıyorum. Sağlam strateji veya tekniği olan ve otomasyona, bota ihtiyacı olan varsa iletişime geçebilir. Yalnız denenmemiş şeyler için uğraşamam. 

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

bi toplaşıp konuşamadık ki..

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Biriki coinn tavsiye edin de şu botları bir görelim hem muritlerde biriki kazansın 

Şua ara ben 23000 civarına kadar gider diyorum fed  e kdr bot ne diyor mesela ?

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı

Biriki coinn tavsiye edin de şu botları bir görelim hem muritlerde biriki kazansın 

Hocam kripto da scalping yapmadan kazanmak çok zor. Yani uzun vade oynamak çok riskli oluyor.

Ben genelde bi pozisyonda en fazla 86dk falan kalıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    taekwondo bunu yazdı

Hocam kripto da scalping yapmadan kazanmak çok zor. Yani uzun vade oynamak çok riskli oluyor.

Dediklerine katılıyorum ben bir kaç coini takibe alıp hareketlerini ezber ettikten sonra nasdaq ve ortama bakıp al sat yapıyorum ama sizlerin elinde böyle kazandıran prog varsa özellikle bi coinde nekadar şort nekadar long emri var anlık gösteren  değerlendirme daha iyi yapılabilir o yüzden anlık Al sat coinleriniz olursa faydalanmak isteriz yada anlık long şort emirlerin fotosunu dahi atsanız kafi olur dilerim prog alan birileri çıkar emek boşa gitmez

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı
    taekwondo bunu yazdı

Dediklerine katılıyorum ben bir kaç coini takibe alıp hareketlerini ezber ettikten sonra nasdaq ve ortama bakıp al sat yapıyorum ama sizlerin elinde böyle kazandıran prog varsa özellikle bi coinde nekadar şort nekadar long emri var anlık gösteren  değerlendirme daha iyi yapılabilir o yüzden anlık Al sat coinleriniz olursa faydalanmak isteriz yada anlık long şort emirlerin fotosunu dahi atsanız kafi olur dilerim prog alan birileri çıkar emek boşa gitmez

hocam satmayı planladığım botu çalıştırmıyorum.

kendi botumda ki bugüne ait al-satlardan örnek paylaşıyorum: (kar'da komisyonlar düşülmüştür)

"basariOrani" kolonu arka planda çalışan AI üzerinde ki benzeri alımlarda ki karşılaştığım başarı ortalaması. AI'yi zamanında çalıştırabilmek için 5950x kullanıyorum. %78 başarı ve 1,4 ortalama kazanç üzerinde al yaptırtıyorum.

"(no column name)" o an için oynattığım usdt miktarı.

diğerleri isimlerden anlaşılıyor zaten :)

al-sat dakikalarına bakarsan hepsi çok kısa süreli. başka türlü btc bi dönerse hepsi aşağı çakılıyor. o yüzden bir coini aldıktan sonra max 1,5 saat falan kalmak lazım. ya da boğa sezonunu beklemek gerekiyor.

Toplam Hit: 4213 Toplam Mesaj: 42
binance botu kripto botu