folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Yazılım (Binance Coin Botu) Satabileceğim Bir Platform

Yazılım (Binance Coin Botu) Satabileceğim Bir Platform

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Geçen Twitter'da bir space odasındaydım.Merkez bankalarıyla çalışan bir ekonomist dolarTL fiyatını verdi, bloomberg terminalinden bakıyorum sizde 15 dk geç gözükür dedi.Aradaki fark 1 liraya yakındı 20-25 dk sonra verdiği fiyatı gördüm.Terminalin yıllık fiyatı 24bin dolar amk :) 

Ekşide biri ücretsiz ve open source muadili diyerek bunu önermiş, ben kontrol etmedim ama belki işinize yarar.

https://openbb.co/

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Geçen Twitter'da bir space odasındaydım.Merkez bankalarıyla çalışan bir ekonomist dolarTL fiyatını verdi, bloomberg terminalinden bakıyorum sizde 15 dk geç gözükür dedi.Aradaki fark 1 liraya yakındı 20-25 dk sonra verdiği fiyatı gördüm.Terminalin yıllık fiyatı 24bin dolar amk :) 

Ekşide biri ücretsiz ve open source muadili diyerek bunu önermiş, ben kontrol etmedim ama belki işinize yarar.

Bu adamın pc başında oturarak milyoner hatta milyarder olmaması için mucize bir salaklık gerekir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

linkten birşeyler bulaştı gibi hissettim umarım yanılıyorumdur. yoksa çok küfür edicem.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    darkness_izmir bunu yazdı
    Wort bunu yazdı

linkten birşeyler bulaştı gibi hissettim umarım yanılıyorumdur. yoksa çok küfür edicem.

Yok hoca öyle bir şey.

Bir şeyleri indirip açmadıysan, tarayıcına bir şeyler kurmadıysan bir şey olmaz.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

@attackatak

Bereket versin güzelmiş ,  risk aldım btc, eth,maker, az miktarda Al sat için omg ve Hot portfoyumde şimdilik yeter fed e doğru bi sağım yapacağim nasipte ne varsa manuel anca bukadar oluyor

Bu prog acaba hisse sntlerinde iş yaparmi yada dediğim gibi long şort emirleri gorebilsek çok farklı olur ama o yeteneğe sahip değilim varsa bir yolu bilen söylesin:)

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

hayirli satışlar. sahibinden de felan ilan acmayi deneyebilirsin. yada arkadaslarin dedigi gibi bulutta komisyonla çalışsın. 

hocam bu binance request limit olayini nasil cozdun ? api limit gereksinimleri sağlıyordum ama bir kac kez banladi, soğudum. Para seside koymuştum,  eğlenceli oluyordu 😀 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

hayirli satışlar. sahibinden de felan ilan acmayi deneyebilirsin. yada arkadaslarin dedigi gibi bulutta komisyonla çalışsın. 

hocam bu binance request limit olayini nasil cozdun ? api limit gereksinimleri sağlıyordum ama bir kac kez banladi, soğudum. Para seside koymuştum,  eğlenceli oluyordu 😀 

Elinde saglam bisiler varsa ben sana limitsiz api saglarim hocam :)

Ilgileniyorsan PM at, elimdeki isler bitmek üzere.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    Wort bunu yazdı

Bu adamın pc başında oturarak milyoner hatta milyarder olmaması için mucize bir salaklık gerekir.

Nasıl yani? 

adam bizlerden 20dk önce fiyatları mı görüyor? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

hocam o api limitlerine takılıyorsan kesin bir şeyleri yanlış yapıyor olmalısın. binance ile her ay 870gb download alışverişim var. banlanma bi durumum geçmişte yaptığım bi kaç hata dışında aylardır hiç olmadı diyebilirim.

10 saniyede 30 order request göndermek falan gibi takılması çok zor olan uçuk api limitleri var. banlama da 1dk, 3dk, 5dk gibi ardı ardına olursa uzayarak gidiyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutrakan_d
    tutrakan_d's avatar
    Erkek

Selamlar, 

Bot ile uğraşırken limit konusunu bende incelemiştim. Req limiti gayet yeterli gelmişti bana. Burada banlanma sebebi nadir çok de olsa aynı ana denk gelen işlemler olabilir diye düşünüyorum.Ki çok fazla coinle işlem yapılırsa olasılık. dahilinde sanırım.

https://www.binance.com/tr/support/faq/360004492232 burda limitler açıklanmış

Üst Limitler:
    • Dakikada 1.200 talep ağırlığı (bunun mutlaka 1.200 talep anlamına gelmediğini lütfen dikkate alınız)
    • 10 saniyede 50 emir
    • 24 saatte 160.000 emir

Toplam Hit: 4215 Toplam Mesaj: 42
binance botu kripto botu