folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yazlık Almak Hakkında Tecrübeleriniz Fikirleriniz Düşünceleriniz

Yazlık Almak Hakkında Tecrübeleriniz Fikirleriniz Düşünceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Kesınlıkle Ayvalık, Senelerdır burdayım Deniz ile balık ıle ıc ıceyım,kalabalık olabılır Camlık a cıktıgında Oksıjen i cigerlerinde hiseedersin..

Orada mi yasiyorsunuz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

İstanbulda isen hiç o taraflarla ugrasma direk Kocaeli kandira kefken taraflarina bak hem deniz hem orman fiyatlarda abartılı değil. Ayrica arabaya bindinmi maksimum iki saatte yazliktasin cumartesi akşam git pazar akşamı dön dahi yapabilirsin. Yalova Karamürsel tarafina gitme ya kıyıyı dolanacaksin yada Osmangazi koprusunden gececeksin her kafama estiginde gideyin dersen baya külfetli olur. Dediğimi unutma iyice araştır hiç olmadı bin arabana bi hafta sonu gez kandira kefken ne demek istediğimi daha iyi anlarsın. Emlakci gibi hissettim kendimi emlakci değilim :)

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

vereceğim önerileri zaten yazmışsın hocam.

Sanırım senin kriterlerine göre çanakkale, balıkesir, trakya tarafı daha mantıklı gibi.

yalova-çınarcık denizi kötü

muğla'da fiyatlar yükseldi ve haftasonu 2 güne kaçmak için 8-9 saat araba kullanmak hem pahalı hem vakit kaybı. erken uçak bileti kovalamak gerek. gideceksen 2-3 ay kalacaksın uzakta bir yazlık aldığında. iş durumunun uygun olması falan gerekli.

eski çalıştığım yerde bir abi vardı. karavan alıp çanakkale tarafında bir yere kurmuştu. çocuklarını ve eşini orada bırakıyordu. haftasonu gidiyordu yanlarına.

sana git gel için çanakkale, trakya, balıkesir daha uygun gibi.

kocaeli, sakarya, karasu taraflarına da bakabilirsin

NoktaliVirgul tarafından 17/May/22 23:57 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bundan 7-10 yıl gibi bir sure önce herkes antalya tarafına yıkılırken balıkesir hem çok ucuz hemde çok iyi idi .

hatta hic unutmam Balıkesirli biri senin gibi soran birine şuan aldınız aldınız burayı millet keşfetmeye başladı sonra ucuz bulamazsınız..

hakikaten adam hakli çıktı.

bir muğla gibi pahali değil ancak acayip arttı.

o tren kaçtı ..

mersin ucuz derdim ama mersin kör bir yerde havalimani yok.

tren adana sınırında. antalya güya bitişik il 8 saat sürüyormuş duyunca şaşırdım.

hemde birisi mersine gidince halep e gittim sanıyorum dedi.

gönül ister Suriyeliler yedirmeyelim ama geçti sanirim

tavsiyem  şuan ayni balıkesir gibi keşfedilmeye yeni başlayan iki gün sonra alamayacağın bir yer varsa tekirdag

ayni değerde çevreler vardır bilemiyorum ancak şuan Türkiye geneline gore çok uygun

hatta bazı ilanlara şaşırdım. bu ev bu fiyata olur mu diye

adamlar denize sıfır evleri yok fiyatına verecek

niye dersen?

çünkü benim gördüğüm Tekirdağ lılar çok tembel

tembelligin heykelini dikecekler. yada işçi kesimi ile bir dertleri var bilemedim :)

eğer ev eski ve bakımsız ise çok boyunları bükük oluyor. eğer bir nedenden evde bir kusur var ise onu tamir ettirmektense ucuza verelim diyorlar.

öyle bir tane yakalayıp içini yaptiririm dersen uygun alırsın.

butcen nedir? eğer 500 cikarirsan  super

600-700 ise burada kralsin be  oğlum  :))))

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@nigdeli ya o tarafları sevemedim ben pek tabi o bölgede aileyi seviyorum diğerleri bana çok sıcak gelmiyor

@NoktaliVirgul evet hemen hemen aynı dusuncedeyim karasu tarafını bek sevemedim Çanakkale de gözüm şimdilik 

@futurist söylediklerinll mantıklı geldi 2007 yılında Küçükkuyu ya girmiştim henüz kimse kesfetmemisti çok huzurlu gelmişti o dönemler alinmaliymis bazı şeyler neyse 2014 de tekrar gittim bu kadar mı değişir sen sanırım oralardasin PM atacagim

sunyy2003 tarafından 18/May/22 09:22 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bir up olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

5 yıldır bodrumda yaşayan biri olarak burayı aklında varsa çıkardıktan sonra planlama yapmanızı öneririm. mali olarak inanılmaz pahalı. türk lirası yok burada bodrum lirası var.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Mert045 bunu yazdı

5 yıldır bodrumda yaşayan biri olarak burayı aklında varsa çıkardıktan sonra planlama yapmanızı öneririm. mali olarak inanılmaz pahalı. türk lirası yok burada bodrum lirası var.

Garip bir şekilde bu durumu her yerde hissediyorum bu sene makarna istedi çocuk Fethiye'de 200 lira makarna küçük ayran da 28 liraydı 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

2014 senesinde çeşmede senelik yazlik kiralamıştım. Cuma akşamı İzmir'den yola koyuluyorduk pazartesi sabahı dönüyorduk.  Bir senelik kirası 25 bin lira idi. Sitenin içinde kendine ait kum plajı olan kocaman Bahçeli iki katlı çok guzel bir evdi. Ev sahibi de peşimde çok koştu satmak icin yanaşmadım. O zaman hiç zorlanmayacağım bir paraya alabilecekken şimdi hayal olur ancak orası. Bazı fırsatların gerçek bir firsat olduğunu insan idrak edemiyor. 

Toplam Hit: 2008 Toplam Mesaj: 20
ege de evim olsa bahçemde