Yemeksepeti.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    Biraz önce açılmıyordu, şimdi açıldı. Her bir siteye bakım yapıldığında, bizim paranoyak arkadaşlar "uçuruldu" diye konu açarlar. Kendileri bir bok beceremeyenler, başkalarının ne yapmış olabileceği fantazileri kuruyorlar.

sence tam yemek siparişi verileceği saatlerde bakım yapılır mı? konunun herhangi bir yerinde "uçuruldu" yazıyor mu? 

bakımla / sorun çok farklı kavramlar

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bulunduğum yerde hizmet veren restorant olmadığı için beni etkilemeyen durum . dürümcü yaşar ustaya gidiyorum şimdi hadi hayırlı forumlar 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

facebukda da mesajlara giremiyorum :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı

bende bu şekilde. https://i.hizliresim.com/mJy8y0.jpg

ekşi'de de yazmışlar

Bende de öyle https ise hiç açlılmıyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

ben bukadar leş bir şirket görmedim, geçen sipariş tam 1,5 saatte geldi sipariş durumu için chate bağlandığımda habire copy paste template cevaplar veren elemanlar maaş alıyor.

restorantı aradım diyor 5sn sonra oto cevabı kopyalıyor :D taşşak geçiyorlar, sipariş vermemeye özen gösteriyorum yada 2 saat önceden sipariş veriyorum, bahsedildiği gibi 45 dk felan değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mahlukat
    Mahlukat's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

ben bukadar leş bir şirket görmedim, geçen sipariş tam 1,5 saatte geldi sipariş durumu için chate bağlandığımda habire copy paste template cevaplar veren elemanlar maaş alıyor.

restorantı aradım diyor 5sn sonra oto cevabı kopyalıyor :D taşşak geçiyorlar, sipariş vermemeye özen gösteriyorum yada 2 saat önceden sipariş veriyorum, bahsedildiği gibi 45 dk felan değil.

Yemeksepeti getirmiyor bu arada siparişleri, sadece "trivago" firması gibi sizlere seçenekler sunup almak istediğiniz ürünü ve adresinizi restorana iletiyor. O gördüğünüz süreler restoranlar tarafından belirtilen tahmini teslimat süreleri. Açıklamalar kısmını okuduğunuzda çoğu restoranda bunlar garanti süreler değil tahminidir yoğunluk olduğu zamanlarda değişebilir yazıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Opera VPN ile giriyor, firefox'ta uçmuş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

icann'ın domain owner bilgilerini doğrulamasıyla ilgili kuralına takılmışlar. Domaini verify etmedikleri için register.com suspend etmiş o an.

Twitter: @CanKirca
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

icann'ın domain owner bilgilerini doğrulamasıyla ilgili kuralına takılmışlar. Domaini verify etmedikleri için register.com suspend etmiş o an.

iyide hocam icann doğrulaması benim bildiğim 1 kereye mahsus geliyor. Yoksa domain pörtföyü olanlara sürekli sürekli ikan doğrulaması gelecek.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 9677 Toplam Mesaj: 25
yemek sepeti