folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Yeni Baş Belamız Kaldırılamayan "Easy Tab" Eklentisi.

Yeni Baş Belamız Kaldırılamayan "Easy Tab" Eklentisi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

regeditten kaldırdınmı hocam portalsepeti ile ilgili uzntıları.

hocam yukarıda yazdım sanıyordum ama kaybolmuş. evet regeditten de sildim. malesef duruyor hala 

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

hocam bır de sunu denermısın

chroma sag tık ozellıkler - hedef yazan yerde chrome.exe nın sonunda dedıgın ınternet sıtesının ısmı olması lazım onu sıl bakalım olucakmı?

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hacı yeni daha önce kullanmadığın bi browser kurabilir misin?

denemediysen bi maxthon dener misin? o baya ayar yapmaya izin veriyor.

edit: o da tutmazsa google yaz anasayfam değiştiremiyorum filan diye. orda yazmışlardır şurdan indirdiğin programdan şu oldu diye. o programı indir sen de. çözümü bulunmuş olan virüsü kap sonra çözümlersin. belki işe yarar

hocam bana chrome lazım ya :(

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

malwarebytes antimaleware denedinmi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    serioususer bunu yazdı

chroma sag tık ozellıkler - hedef yazan yerde chrome.exe nın sonunda dedıgın ınternet sıtesının ısmı olması lazım onu sıl bakalım olucakmı?

hocam onları yaptım. portal sepeti sorun değil. sorun EASY TAB uzantısını kaldıramıyorum :D izin vermıyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Necati bunu yazdı

denedim hocam tık yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    serioususer bunu yazdı

hocam onları yaptım. portal sepeti sorun değil. sorun EASY TAB uzantısını kaldıramıyorum :D izin vermıyor 

ekran fotosu atarmısın tam olarak neymıs

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    Necati bunu yazdı

denedim hocam tık yok

güvenlimod ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

regeditten denedin mi?

Edit:Pardon yorumları okumamıştım

erebos tarafından 18/Kas/14 21:44 tarihinde düzenlenmiştir

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    ruhii bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Tüm reklam virüsleri için ;

http://www.tamindir.com/adwcleaner/

İtinayla kullanınız.

win 8,1 pro x64 de v9-eu diye gavur bi virüs yedim.  ne yaptıysam  silinmedi bu da dahil. diğer işletim sistemlerinde işe yarayan herşey 8,1 de yaramadı. Formatladım ben de :/

inat ettim format atmayacagım

1 ya da 2 aydır bende inat etmiştim. artık arkadaşlarımın baskısına dalga geçmesine dayanamadım ve formatladım :))

Toplam Hit: 10101 Toplam Mesaj: 39