folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Yeni Baş Belamız Kaldırılamayan "Easy Tab" Eklentisi.

Yeni Baş Belamız Kaldırılamayan "Easy Tab" Eklentisi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

oldu valla oldu mkoydum onun :D

yaptıklarıma ek olarak; 

sytem32 klasorundeki gizli klasor olan GroupPolicy/Machine içinde registry.pol dosyasını sildim

sonra chromeyi kapatıp C:\Documents and Settings\[KullanıcıAdınız]\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\ yolundaki DEFAULT klasorunu sildim

pc kapatıp actım ve düzeldi. oh bee yenemedin lan beni EASY Tab :D

sağolun hocalar tavsiyeler için

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

çözümü basit aslında 

aslında chrome u açtığınız zaman chrome'u açmıyorsunuz portalsepetinin kısayolunu açmış oluyorsunuz.

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe dosyasını çalıştırın portalsepeti veya diğer ana sayfalar gelmeyecek

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

çözümü basit aslında 

aslında chrome u açtığınız zaman chrome'u açmıyorsunuz portalsepetinin kısayolunu açmış oluyorsunuz.

C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe dosyasını çalıştırın portalsepeti veya diğer ana sayfalar gelmeyecek

hocam benım asıl sorunum uzantı sorunuydu ;) portal sepetini ek olarak yazdım onu cozmustum zaten :)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı
    ruhii bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Tüm reklam virüsleri için ;

http://www.tamindir.com/adwcleaner/

İtinayla kullanınız.

win 8,1 pro x64 de v9-eu diye gavur bi virüs yedim.  ne yaptıysam  silinmedi bu da dahil. diğer işletim sistemlerinde işe yarayan herşey 8,1 de yaramadı. Formatladım ben de :/

inat ettim format atmayacagım

1 ya da 2 aydır bende inat etmiştim. artık arkadaşlarımın baskısına dalga geçmesine dayanamadım ve formatladım :))

bak dün gece sorun oldu şimdi cozüldü. işi bilecen :P

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Şuradaki yöntemle çözmüştüm http://uzmanim.net/soru/portalsepeti-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5395

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

arşivde dursun .

hangi programı yüklemiştin nerden ?

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

arşivde dursun .

hangi programı yüklemiştin nerden ?

gezginler miydi tamindirmiydi acaba aklımdada kalmadı ki sinirden hocam ya.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

geçen banada gelmişti 3 saatte temizlemiştim o kadar şuursuz ve sinirli bi şekilde temizlemiştim ki hatırlamıyorum nasıl yaptığımı 

www.yesilgrow.com - Growshop
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

geçen banada gelmişti 3 saatte temizlemiştim o kadar şuursuz ve sinirli bi şekilde temizlemiştim ki hatırlamıyorum nasıl yaptığımı 

gece de beni kanser etti. hatta  bir ara windows ön yüklemesi silinmiş nasıl olduysa sistem gidiyordu :D allahtan günlerce ugrasmadan çozuldu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChelicK
    ChelicK's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Şuradaki yöntemle çözmüştüm http://uzmanim.net/soru/portalsepeti-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5395

Daha iki gün önce bu yöntemle bende çözdüm.

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini. (Mehmet Akif Ersoy)
Toplam Hit: 10100 Toplam Mesaj: 39