Yeni E-Sigara Alıcam Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

yeni e sigara alıcam fazla bütçem yok en fazla 200 tl ödeyebilirim

https://iyibuhar.net/urun/eleaf-ijust-s-3000mah/

bunu buldum sizce bu beni keser mi başlangıç için iyi mi ?

bu arada 0.3 ohm mu daha cok duman yapar yokssa 0.5 mi

arkinfes tarafından 22/Nis/18 14:33 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hayvan gibi akma yapıyor. ( 2 tane kullandım ) Elim ayağım yapış yapış geziyodum bi ara

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Hayvan gibi akma yapıyor. ( 2 tane kullandım ) Elim ayağım yapış yapış geziyodum bi ara

peki ne önerirsin hocam ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

just s çok iyi cihaz. akma problemi coilin altındaki oringden kaynaklanıyor biraz aşşağı aldığın zaman gram akma yapmaz 6 aydır kullanırım bir defa akıtmadı. şarjı çok iyi gider ayar derdin yok mtl ile kullanıyorum en güzel ayarı yapıyor kibar taşıması kolay. 0.3 ohm coil daha çok buhar ve daha iyi aroma veriyor 0.5 ohm coil çöp gibi. birde 0.18 ohm coil var o muazzam işte. fakat o kadar para verme burda çok pahalı aliexpresten söyle bence.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/satilik-joyetech-evic-primo-ve-unimax-25-atomizer-235613

Biraz daha ekle Benimkini satayım sana, aldım ama ne açtım ne kullandım jelatini üzerinde ilk sen açar kullanırsın.

Almışken faha kaliteli birşey al. Just s de iyidir ama.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gortaburun
    gortaburun's avatar
    Erkek

Harici Pilli ve RTA - RDA tarzı bir atomizere sahip mod al dostum. Bunlara değmez o fiyat. Pico bile bundan iyidir. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Eleaf pico var elimde hocam az kullanilmis, pili falan var hazır olarak gelir sana istersen pm at

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

buradn deeğil de esf forumundan satıcılar bulabilirisin. pico al geç. sonradan daha prof bir makine alırsın.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

Mod olarak 30-40$ arasında;
    VOOPOO DRAG 157w
    Vapor storm Storm230 puma
    Yosta Livepor 160w
    Smoant Cylon 218w

Atomizer olarak;
    Merlin mini RTA (DL,MTL)
    Digiflavor Siren v2
    OBS Engine
    Zeus
    Doggystyle

Güzel cihazlardır. Başlangıç olarak starter kit almanı önermem. Starter kit kesmeyecek 1-2 ay sonra sıkılıp üst modelini almak isteyeceksindir buyuk ihtimalle. Aliexpress üzerinden almanı tavsiye ederim Türkiyede fiyatlar çok uçuk genelde. Bu arada nasıl içmek istediğin de önemli DL (direct lung,ciğer cekim,nargile icimi) MTL (mouth to lung, ağızdan ciğere cekim,sigara icimi) şeklinde ayrım var atomizerlerde. Kısaca DL düşük nikotin çok buhar, MTL yüksek nikotin az buhar diye özetleyebiliriz. Atomizerin içinde de coil bulunur kullan at coili önermem kendi coilini kendin sarmaya basladıgın zaman kendi damak zevkini oturtuyosun ve daha fazla zevk alıyorsun. Bu nedenle coil sarabileceğin atomizerleri ekledim.

Ama öncelik olarak hangi amaçla içeceğini hangi tarzda içeceğini kafanda oturtup ona göre araştırmaya devam etmeni oneririm. MTL de tek pilli cihazlar yeterliyken DL de çift pilli olması daha iyidir.

Eğer ucuz olsun piyasası olsun elimden cıkarırım dersen 100 liralık pico işini cok rahat gorur. Kafanıza takılan birşey olursa bir pm uzagınızdayım. Modların ve atomizerlerin kullanıcı yorumlarını youtube ve esigaram forumundan incelemeyi unutmayın.

edit: Ortalama; pillerin tanesi  25 tl,1 aylık tel pamuga 10-15 tl, 1 aylık likitde içiminize göre 50-100 arası tutar (kendiniz yaparsanız daha da ucuza gelecektir) 

latriene tarafından 22/Nis/18 19:34 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    latriene bunu yazdı

Mod olarak 30-40$ arasında;
    VOOPOO DRAG 157w
    Vapor storm Storm230 puma
    Yosta Livepor 160w
    Smoant Cylon 218w

Atomizer olarak;
    Merlin mini RTA (DL,MTL)
    Digiflavor Siren v2
    OBS Engine
    Zeus
    Doggystyle

Güzel cihazlardır. Başlangıç olarak starter kit almanı önermem. Starter kit kesmeyecek 1-2 ay sonra sıkılıp üst modelini almak isteyeceksindir buyuk ihtimalle. Aliexpress üzerinden almanı tavsiye ederim Türkiyede fiyatlar çok uçuk genelde. Bu arada nasıl içmek istediğin de önemli DL (direct lung,ciğer cekim,nargile icimi) MTL (mouth to lung, ağızdan ciğere cekim,sigara icimi) şeklinde ayrım var atomizerlerde. Kısaca DL düşük nikotin çok buhar, MTL yüksek nikotin az buhar diye özetleyebiliriz. Atomizerin içinde de coil bulunur kullan at coili önermem kendi coilini kendin sarmaya basladıgın zaman kendi damak zevkini oturtuyosun ve daha fazla zevk alıyorsun. Bu nedenle coil sarabileceğin atomizerleri ekledim.

Ama öncelik olarak hangi amaçla içeceğini hangi tarzda içeceğini kafanda oturtup ona göre araştırmaya devam etmeni oneririm. MTL de tek pilli cihazlar yeterliyken DL de çift pilli olması daha iyidir.

Eğer ucuz olsun piyasası olsun elimden cıkarırım dersen 100 liralık pico işini cok rahat gorur. Kafanıza takılan birşey olursa bir pm uzagınızdayım. Modların ve atomizerlerin kullanıcı yorumlarını youtube ve esigaram forumundan incelemeyi unutmayın.

edit: Ortalama; pillerin tanesi  25 tl,1 aylık tel pamuga 10-15 tl, 1 aylık likitde içiminize göre 50-100 arası tutar (kendiniz yaparsanız daha da ucuza gelecektir) 

Guzel diyorsunda hocam aliexpress'ten filan gelmiyor artik. En son atomizerin cami kirildi 4 kere cam soyledim gumrugu gecmedi ki sen cihaz getir diyorsun

_ICEMAN_
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek

Hocam bu siteden alma fiyat çok pahalı, bunu alsan kullanamasan satabileceğin fiyat 60 70 tldir. Üstüne 50 tl daha koy 250 tl ye Revenger X al. Aroması falan iyidir, modu sağlamdır. Satmak istesen 50 60 tl zararla satarsın , piyasası olan cihazdır. 

Facebook da elektronik sigara sayfaları var gir birine , bulunduğun şehirde illaki elden teslim edenler vardır, onlardan al, hatta adresine kadar getiriyorlar. Yada esigara forumdanda alışveriş yapabilirsin, site dün engellendi vpn ile giriş yapabilirsin.(üyelik acman gerekiyor)

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
Toplam Hit: 1909 Toplam Mesaj: 12
sigara esigara