Yeni Finansal Alternatif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Try mevduat aylık %16 faiz veriyor suan. Dolar aylık %17 yaparsa %1 i devlet tamamlayacak diyor.(şartlı faiz.)

Benim anladığım bu şekilde.

Yarın yönü belli olur.

Çok doğru anlamışsın hocam aynen bu şekilde aradaki farkıda cumhurbaşkanı biz size vereceğiz diyor.

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Abi aradaki farkı hangi parayla nasıl karşılayacak? Benim esas merak ettiğim nokta bu. Bu insanların kar olarak adlandırdığı şey günün sonunda devletin zararı olmayacak mı? Bu devlet için ayrı bir gider kalemi demek değil mi yani? Bunu hangi kaynak ile karşılayacak? Para mı basacak? Ben anlamıyorum amk. Hadi diyeyim dolar euro döviz düştü 2 gün sonra ekmek tekrar 1 lira benzin 5 lira olacak mı? Ben mi çok karamsarım amk yoksa siz mi çok hayalperestsiniz? 

aylmz tarafından 20/Ara/21 23:23 tarihinde düzenlenmiştir

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Abi aradaki farkı hangi parayla nasıl karşılayacak? Benim esas merak ettiğim nokta bu. Bu insanların kar olarak adlandırdığı şey günün sonunda devletin zararı olmayacak mı? Bu devlet için ayrı bir gider kalemi demek değil mi yani? Bunu hangi kaynak ile karşılayacak? Para mı basacak? Ben anlamıyorum amk. Hadi diyeyim dolar euro döviz düştü 2 gün sonra ekmek tekrar 1 lira benzin 5 lira olacak mı? Ben mi çok karamsarım amk yoksa siz mi çok hayalperestsiniz? 

tamamen fakiri daha fakir yapmak için söylenmiş bir yöntem sonuçta: fakir çalmasını beceremediği için fakirdir diyor :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

seçime kadar süreci kotarmaya çalışsalarda büyük kumar oynadılar, seçimde gitseler bile kim gelirse gelsin 10 yıl hazine garantili haşırt the blackboard ayrıca bankada parası olmayanlarda vergileriyle, bankada parası olanların kayıplarını finanse edecek top yekün geçmiş olsun

TxT tarafından 20/Ara/21 23:33 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

seçime kadar süreci kotarmaya çalışsalarda büyük kumar oynadılar, seçimde gitseler bile kim gelirse gelsin 10 yıl hazine garantili haşırt the blackboard ayrıca bankada parası olmayanlarda vergileriyle, bankada parası olanların kayıplarını finanse edecek top yekün geçmiş olsun

adam kararlı bir şekilde ben bu ülkeyi batırmadan gitmem diyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Bu adı konulmamış KAR PAYI mefhumunu oturtup tüm müslüman coğrafya sermayesını kendıme çekerım ın peşınde , URETIM USSU De olurum dıyor ucuz ışçılıkle zıra hammaddenın fıyatı bellı teknolojının bellı enerjının bellı ee nerden kotarıcan ? Ucuz ışçılıkten

Coğrafı olarakta geçış konumunda + osmanlı ruhu halıfelık bızdeydı falan reklamlarında ,  müslümanları çekme derdınde delıce yanı sermayelerını ya da yatırımlarını.

Bır de rus ukrayna savaşına çok oynuyor ( bıldığı bır şey mı var bılemem BOP eşbaşkanı olarak ) rus ukrayna savaşı olursa gaz yolları - enerjı yolları - her tür tıcaret yolu- avrupaya ulaşması gereken her şey TR üzerınden geçerın peşınde.

25 yıl yetecek gaz bulduk goygoyundalar süreklı Kâr zarar olarak bakmıyoralr olaya çıkarması ışletme malıyetlerı taşıması vs.. sı yok ortada sadece 25 yıl yetecek! ,  Akkuyu nükleer santralı de 2 yıla devreye gırecek ona güvenerek bıraz pıl yatırımı + elektrıklı oto + supercharger ıstasyonlar gıbı vıral reklamlar kastırıyor.

ne bıleyım safı kumar oynuyor bence ? :D

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

emin olun yanilirriim ama simdiyee kkdr yanilmaadim dolar oyle  bir ucacakki max 3 gun .. ins yyaniliriim gonul istr 5-6 olsun ama

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

Bu adı konulmamış KAR PAYI mefhumunu oturtup tüm müslüman coğrafya sermayesını kendıme çekerım ın peşınde , URETIM USSU De olurum dıyor ucuz ışçılıkle zıra hammaddenın fıyatı bellı teknolojının bellı enerjının bellı ee nerden kotarıcan ? Ucuz ışçılıkten

Coğrafı olarakta geçış konumunda + osmanlı ruhu halıfelık bızdeydı falan reklamlarında ,  müslümanları çekme derdınde delıce yanı sermayelerını ya da yatırımlarını.

Bır de rus ukrayna savaşına çok oynuyor ( bıldığı bır şey mı var bılemem BOP eşbaşkanı olarak ) rus ukrayna savaşı olursa gaz yolları - enerjı yolları - her tür tıcaret yolu- avrupaya ulaşması gereken her şey TR üzerınden geçerın peşınde.

25 yıl yetecek gaz bulduk goygoyundalar süreklı Kâr zarar olarak bakmıyoralr olaya çıkarması ışletme malıyetlerı taşıması vs.. sı yok ortada sadece 25 yıl yetecek! ,  Akkuyu nükleer santralı de 2 yıla devreye gırecek ona güvenerek bıraz pıl yatırımı + elektrıklı oto + supercharger ıstasyonlar gıbı vıral reklamlar kastırıyor.

ne bıleyım safı kumar oynuyor bence ? :D

hocam bu kumarın sonu pekde iyi görümüyor gibi :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

emin olun yanilirriim ama simdiyee kkdr yanilmaadim dolar oyle  bir ucacakki max 3 gun .. ins yyaniliriim gonul istr 5-6 olsun ama

hocam doların düşüşü geçici zaten, 10 tlnin altında kalsa tüm ülke refaha kavuşur öyle değilmi ?

blackhorror tarafından 20/Ara/21 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

ya şeyhimiz bizi londraya alsın yada iyi bi üfürükcü bulalım öper miyiz sever miyiz bilmem ne yapacaksak yapalım dolar yükseltmesin tek çıkış formülü bu geri kalan her şey için .. (:

Toplam Hit: 3209 Toplam Mesaj: 35
yeni finansal alternatif kurlar dolar