Yeni IOS Uygulamamız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellhound
    hellhound's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    İndirip yorum yapacaktim ama iOs 6.0 ustu istedi hocam.
    Yine hep destek tam destek :)

Eyw hocam. Desteklerinizi bekliyoruz. Eşe dosta tavsiye edelim. İlk başlarda bunlar çok önemli. Herşey için teşekkür ederiz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sizin gibi gençleri Android Market'te görmek isteriz biz.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Mobilcileri bir araya toplayipta bi tbt projesi yapsak ya...ben daha isin basindayim ama elimden geleni yaparim.hem bu sayede bilmeyenlerde bisiler ogrenir hepimize faydasi olur.tbt chat programi yapabiliriz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    HannibALgan bunu yazdı

+111 Hatta widget desteği sayesinde uygulamaya girmek zorunda kalmadan anasayfada özelleştirilmiş seçeneklerle kendimize uygun haberler almak isteriz. Bu sayede telefona öylesine inmiş ve öylesine duran bir uygulama olmaktan kurtulur ve kendine günün içinde bir yer edinir.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellhound
    hellhound's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

İnş hocam. Yakında Android Markete de gireceğiz. İlk hedefimiz IOS u tamamlamak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellhound
    hellhound's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

+111 Hatta widget desteği sayesinde uygulamaya girmek zorunda kalmadan anasayfada özelleştirilmiş seçeneklerle kendimize uygun haberler almak isteriz. Bu sayede telefona öylesine inmiş ve öylesine duran bir uygulama olmaktan kurtulur ve kendine günün içinde bir yer edinir.

Eyw hocam. Widget aklımızda. Android kısmına girince o şekilde yapmayı planlıyoruz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    Ekerci bunu yazdı

Mobilcileri bir araya toplayipta bi tbt projesi yapsak ya...ben daha isin basindayim ama elimden geleni yaparim.hem bu sayede bilmeyenlerde bisiler ogrenir hepimize faydasi olur.tbt chat programi yapabiliriz

Dün konunun bir tanesinde paylaşıldı. Tango konusuydu yanlış hatırlamıyorsam: http://blog.kii.com/?p=3380 Whatsapp clone nasıl yapılır diyerekten anlatmış adam. Tam detaylı bakmadım ama hiç bilmeyen biri bile baka baka yapar gibime geldi. :)

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellhound
    hellhound's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Aslında mantıklı hocam. Whatsapp benzeri programlar her zaman tutar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Başarılı bir uygulama. Yalnız magazin ve teknoloji bölümünde haber gözükmüyor hocam.

Bu arada 5 yıldızı verdim gitti :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellhound
    hellhound's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Başarılı bir uygulama. Yalnız magazin ve teknoloji bölümünde haber gözükmüyor hocam.

Bu arada 5 yıldızı verdim gitti :D

Eyw hocam. Eşe dosta tavsiye edelim bizim için çok büyük bir destek olur. Magazin ve teknoloji kısımlarını en kısa sürede eklenecek. Ayrıca Haber kaynagını ve hangi kaynaktan hangi tür(magazin-teknoloji,) haberleri istediğini siz kullanıcılar seçecek.

Toplam Hit: 5793 Toplam Mesaj: 68