folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Yeni Keşfettiğim Dizi - Film Sitesi

Yeni Keşfettiğim Dizi - Film Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu sitenin konusu daha öncede açılmıştı diye hatırlıyorum.

Kimlik fotoğrafınıda istiyorlarmış ne güzel ip adresinizde var. Yarın öbür gün postacı telif ihtar mektubunuzu getirir yapımcı firma ya benim izlediğim dizilerimin parasını avukatın hesabına yolla yada dava açarım der Amerika'daki gibi. İnternette öyle her hıyarım var diyene tuzlukla koşmayın, anonim kalın.

Mükemmel Yorum, yontulmamış ve Orrriiiiiiiiiiiiginal.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

aq şu site nin daha taşşaklısını yapacak 1000 tane adam var.

telif vs bilmemne yemesin diyorsanız biri gitsin kapalı sistem sadeve tbt içi kullanabileceğimiz biz online dizi sitesi yapsın müridler kendisi dizi ekleyebilsin arşivi büyütelim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En temizi hiç bu tip online sitelerle uğraşmamak. http://zamunda.net/ yabancı dizide tek geçerim. Seeder sıkıntısı yok her torrentte seed yapan biri bulunuyor. Ratio derdide yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

En temizi hiç bu tip online sitelerle uğraşmamak. http://zamunda.net/ yabancı dizide tek geçerim. Seeder sıkıntısı yok her torrentte seed yapan biri bulunuyor. Ratio derdide yok.

zaten zamunda veya torrent sistemi gizli saklı bi olay değilki hocam. mesele hızlı ve temiz sunum. eve geldiğinde bi anlık ulan ne yapayım derken du şuradan dizimi izliyim diyip açmak. dizimag bu yüzden efsaneydi siteye girdiğin an kaldığın yeri biliyordun yeni bölüm gelmiş mi bildirimini alıyordun oturup izliyordun. 

yoksa zaten bütün dizi ve film siteleri içeriği torrentten çekiyor altyazıyı gömüp sunuyor. temiz, düzenli ve kaliteli bi site bulursan ne mutlu yoksa benzeri 3213131 site var zaten piyasada izleme üzerine.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dizi yeni bölüm takibi için : http://www.dizi-takip.com/ - Yeni bölüm yayınlanınca mail atıp uyarıyorlar.

Torrenti indirmekle uğraşmak istemem dersen Rusların Lada ve Kalaşnikof'tan sonra en güzel icadı olan AceStream'ı öneririm. VLC Player görünümündeki bu icat ile taçsız kral Pele... Kaleci BeckenBauer... Ne diyorum ben :)

Her neyse AceStream ile torrentleri indirmesinin bitmesini beklemeden direk harddiskteymiş gibi izleyebilirsin. Dizi sitelerinde reklamlarla boğuşmaz, direk orjinal kayıtı izlersin.

mkyb tarafından 24/Ağu/17 03:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

ya bu sitede şarkı çalıyor ya onları nasıl bulabiliriz ?

Bir playlist tarzı birşey sanırım :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

ya bu sitede şarkı çalıyor ya onları nasıl bulabiliriz ?

Bir playlist tarzı birşey sanırım :D

shazam ile aratın hocam. 2 tanesini bulmuştum daha önce.

https://www.youtube.com/watch?v=QtxlCsVKkvY

https://www.youtube.com/watch?v=4YAaZiDM3j0

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Yok ebesinin hörekesi. alt tarafı birkaç bölüm dizi izleteceksin ne bu havalar ? oldum olası samimi bir hava adına lakayıt davranan kurumlardan - kişilerden hoşlanmam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Yok ebesinin hörekesi. alt tarafı birkaç bölüm dizi izleteceksin ne bu havalar ? oldum olası samimi bir hava adına lakayıt davranan kurumlardan - kişilerden hoşlanmam.

Ben arkama bakmadan kaçtım. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    krypt bunu yazdı

Photoshopta hazırlar girerim la nolcak. Peki, uğraşmaya değer mi?

İçerisi reklamsız hiçbir şekilde para almıyolar dizi izledikçe puan kazanıyosun karma bu karmalarlada hediye alıyosun

Değmez diyorsun yani?

Değer hocam

No way out
Toplam Hit: 6999 Toplam Mesaj: 42
zqwqz dizi film