folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni Nesil Ne Kadar Ahlaksız Ve Terbiyesiz Yetişiyo

Yeni Nesil Ne Kadar Ahlaksız Ve Terbiyesiz Yetişiyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaCkH4cK
    BLaCkH4cK's avatar
    Erkek
    Dün ben denize gittim yazlıktayız yan tarafa misafir gelmiş 4 tane çocuk almışlar eline gerçek topu pat pat pat gürültü yapıyolarmış annemde rahatsız olmuş 50 yaşında kadın demiş çocuklar birazcık gürültü yapmadan oynayın çocukta demiş sanane annemde demiş terbiyesiz büyüklerine cevap verilmez diye yok sensin terbiyesiz tipsiz tipsiz alay filan etmişler bide üstüne anneleri çıkmış çocukları savunmuş arkadan bi sürü laf sölemişler annemde geldi sabah bana anlatıyo yani o kadar sinirlendimki görsem çocukları kan çekecem belki tbt ile alakalı değil ama sinirlendim ve bu konuyu açmak istedim mazur görün.Bizde çocuktuk bizde piçlik yapıyoduk oynama dedikleri zaman üstüne oynuyoduk ama büyüklerimize hiç cevap vermiyoduk.Yetişen yeni nesil allahlık alibey birde soyumuzu bunlar sürdürecek düşünüyorumda Atatürk böyle haysiyetsizler içinmi bu ülkeyi kurtardı onun kemikleri sızlıyodur inanın bana mazur görün bende bu konuyu açtım.Birileri 3 çocuk yapın diyeceğine 3 değil 1 tane olsun saygılı doğru dürüst erdemli kültürlü çocuk yetiştirsinler işte böle 3 tane çıkaranlar böle oluyo oturduğumuz yerde kaliteli bi yer olamasına karşın böyle tipler çıkıyo anlayamıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

evet hacı malesef şuan yetişen nesil hiçte iyi değil...

eskiyi arar olacağız hatta olduk bile.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Countes
    Countes's avatar
    Dişi

Evet haklısın fakat bu ne aıle ne toplumla ılgılı

Her bıreyın bır ahlak anlayısı var.Kucukte olsa buyukte yapı meselesı bence

Buyuklerımızın kemıklerı sızladıgı kesın...

İlim servetten üstündür ;çünkü serveti sen korursun ,ilim seni korur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    Haklısın Şekerim.. Valla Ne Diyim.. İnş. Tek Çocuğum Olurda Saygılı, Terbiyeli, Dürüst.. Ailesine ve dünyaya hayırlı bir evlat olur :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek
    bizde kendi küçüklüğümüzden iğrenirdik :|

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Gerçekden cok doğru.Ben o konularda çok sinirliyim.Senin yerinde olsam çocukların bacaklarını kırar annelerine hediye ederdim.Biz böyle değildik kücükken yav :I
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    çocuk kendi kendine yetişmiyorya hoca,anası babası yetiştirmiyorsa suc çocuktamı baba akşamları vadi izler ana gündüzleri kadın programı takip ederse çocuk böle piç olur işte kültürsüz cahil toplumun yeni gelişen tohumları.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

biz kucukken kavga ettigimizde annemiz babamiz gelip bizi doverdi niye kavga ediyorsun diye hakli haksiza bakmazdi

simdi kucuk cocuklar kavga ettiginde aileler gidip diger ailenin evini basiyor. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    eet ya çucuklar büyüklerine çok terbiyesizce davaranıyo hatta kafa tutuyo sanki dövecekmiş gibi

ebedi devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Bahsetmişsin olay sadece çocukla bitmiyor. Hatalarına karşı aile bireylerinin hiçbişey olmamış gibi olayı daha da büyütmesi o çocukları biraz daha cesaretlendirir. Anne baba takmaz böyle yetiştirilen çocuklar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    valla mahallede bizede bağırdıklarında bizde s.ktiri çekiyoduk bunun terbiyeyle ne alakası var? çocuklarada oynama, gürültü yapma fırsatı verilmeli, çocukluklarını yaşamadan büyürlerse daha kötü olacaklarının farkında değiller, tek sorun bu... ayrıca sırf senin gördüğün 2 3 çocuk böyle yaptı diye o suçu bütün nesle atamazsın ki...
Toplam Hit: 5036 Toplam Mesaj: 37