Yeni Seks Kriteri!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Aklıma Süleyman Demirelin şu lafı geldi, yorumları okuyunca :)
    "kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi s2ksin"

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

cumbaba cok iyiymis onun zamaninda bir cok bilimsel aratirma da yapilmasina ramak kalmis mesela bilim adamlari enflasyon canavari ile van golu canavarini ciftlestirecekler ve ortaya ne cikacagini hep birlikte goreceklermis , gunumuzde hala bu proje hayata gecirilmeyi bekliyormus .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

tahribat ayaklanmış :D

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

irem27 bunu yazdı:
    -----------------------------

nostradamusa hala inanan kaldı mı yav?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:

evlerinizi aramaya baslarlar mi ?

bilgisayarında Sins örgütüne ait veri yoksa korkmana gerek yok :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:

Yasak ustune yasak peki nereye gidiyoruz ...

Turkiye'de Cumhuriyet yerine islam seriat'i da gelebilir mi ? yani soruyorsunuz muslumanız diyorlar ama

seriat deyince cin carpmısa donuyorlar ve seriatle yonetilmek istemiyorlar, bu durumda onların milletvekili

secmesi ,mecliste temsil edilmesi bir islam devleti dairesinde ne kadar dogrudur ?

onların , seriat hukumleri ile yargılanmaları ve yonetilmeleri ne kadar dogrudur ?

Muslumanım deyip, islam seriatına karsı olanların muslumanlıgından bahsedilemez...laikler islam seriatina gore yargilanmak istemeyeceklerdir fakat sorarsaniz biz muslumaniz diyeceklerdir bu durumda seriat ile onlari yargilamak dogrumudur ?

Bunu acıkca soyleyenlere murted muamelesi yapılır...

Dincilik ile oy toplayan parti kazanmis ise elbette ki boyle seyler de yapacak,degil mi ?

Müslümanım demek için illaki şeriatlemi yönetilmek gerekli. Şeriatla yönetilsek kaç ay hayatta kalablirsin. Düşün bakalım erkek arkadaşının elini tuttun şeriata aykırı nikah yok diyip götürüp kırbaca vuruyolar elini kesiyolar. Dini nikahlabelkide hiç istemediğin biriyle evlendiriliyosun yetmezmiş gibi adam sana 3 tane 4 tane kuma getiriyo . Sosyal hukuk devletinde sahip olduğun bütün haklar elinden alınıyo (ki Türkiyede sahip olduğun haklarda tartışılır) . neyse saymaya devam edersem susmam uzatmıyorum o yuzden.

ayrıca N. Ç. davasıyla ilgili şçyle bir şey okudum hani kendi rızasıyla babası yaşındaki adamLARın tecavüzüne uğrayan kız.  olay ingliterede geçiyo. Gece parkta yürüyen kızın birini ordaki bir adam korkutuyo adamı mahkemeye veriyolar hakim adama 7 yıl 7 gün hapis cezası veriyo . Herkes şaşırıyo 7 yıl 7 gün çok değilmi bir korkutma için . Hakim evet çok diyo ben 7 günü korkuttuğu için 7 yılıda bir ingiliz gencinin gece parkta yürüme özgürlüğünü çiğnediği için verdim diyor.

biz ise rızası vardır diyoruz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

seriat ile yonetilen ulkelerde durum bu olsa da onlarda bunu oturtmuslar ,

basini acan kadini hapse atiyorlar ve bu seriat kanunlari ile kadinlari kontrol altinda tutmak degil mi ?

turkiye ise kadinlari korumak icin kendi yontemlerine bas vuruyor mesela sariat'in gelmesini saglayan

dahice bir ayrimcilik fikri olarak kadin haklarini pembe otobusler ile koruyacagiz ,

turkiye'nin erkekleri egitmek yerine bulabildigi alternatif malesef bu .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Ya bi de anal ve oral seksi "doğal olmayan ilişki" olarak nitelendirmişler de. Kaç senedir hükümet götümüzden sikiyor bizi.

hadi ateistler bunu da açıklayın :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:

seriat ile yonetilen ulkelerde durum bu olsa da onlarda bunu oturtmuslar ,

basini acan kadini hapse atiyorlar ve bu seriat kanunlari ile kadinlari kontrol altinda tutmak degil mi ?

turkiye ise kadinlari korumak icin kendi yontemlerine bas vuruyor mesela sariat'in gelmesini saglayan

dahice bir ayrimcilik fikri olarak kadin haklarini pembe otobusler ile koruyacagiz ,

turkiye'nin erkekleri egitmek yerine bulabildigi alternatif malesef bu .

kadını kontrol altında tutmak nedir ya lütfen yapmayın bunu ister açar ister kapatır kadın kanunlarla bunu belirleyemezsin ki kaldıki devletin dini olamıcağı için dini olmayan bir sosyal hukuk devletinde şeriat hukuku uygulanamaz. Kimsenin korunmayada ihtiyacı yok ayrıca o otobuslerin kadınları korumak için değilde insanları fişlemek için olduğunu düşünüyorum . Kısa etek giyen tacize tecavüze yol hazırlıyo denen bir ülkede pembe otobuse binmeyen kadın bir adamdan tacize uğradım diye şikayetçi olsa pembeye binmemişsin sen istemişsin derler .  

Dediğin gibi önce erkeklerin eğitilmesi gerekiyo. Eğitim içinde modernleşme sürecini sağlıklı planlı ve düzenli işlemesi lazım ama bizde bu olmadığı için kız-erkek ilişkilerinde ahkam kesen sevgilisiyle el ele kol kola dolşan ama yakın bir akrabasını bir erkekle görünce deliye dönen insanlar ortaya çıktı.

Konudan yine koptum ben bitirıyorum burda :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

ciftlesen kopekleri de ayrilmalari icin sopa ile dovup duruyorlarmis , bunu yapmalarinin altindaki mantigi

sordugumda ise cevrede coluk cocuk var dediler .

Toplam Hit: 12135 Toplam Mesaj: 102