Yeni Seks Kriteri!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Süleyman Demirel'in genel evleri kapatmak gündeme geldiğinde söylediği ünlü özdeyiş geldi aklıma " Kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi siksin ? "

Başbakan nasıl düşünür bilemem yakında kerhanelerde kapanır vatandaş eli sikinde başbakanlığın kapısına dayanır artık ...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

nevorapat bunu yazdı:
    -----------------------------

amk ozamk  okulllarda ders versinler  öyle böyle diye bukadarda saçmalanmaz amk yeter

var zaten;

hatırlıyorum ilk okul 8. sınıfın sonunda aldılar spor salonuna, prezarvatifiydi haftalık 31 sayısıydı, sex sırasındaki uygun pozisyonuydu buları hep anlattılar hoca. ama oralı, analı onlarda bilmiyordu herald :W

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

seviyorum bu memleketi yaa :D

ama dikkat edin oral anal cdler bulundurmak yasak ;) anladınız siz onu

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

oral sex e cezamı yok artık mk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yazik insanlarin s*kinin keyfinede karisiyorlar artik :)

http://www.youtube.com/watch?v=tfNkwaR4SD0&

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

:D komedi ya valla ula bu maymunların hepsi hapse sokmaları lazım onlarda ensest anal oral  sado herbok var

yargıtay doğal olmayan yollardan sexin açılımını yapmış hangi delige giricegimize bile devlet karışır oldu arkadaş

askerde jandarmaydım iki tane erkek 1 tane kızı minibüsün içinde uygunsuz halde yakaladık haklarında işlem yapılıcaktı kızın dedi cümle aynen şöyleydi

sizene a. benim değilmi ister miktirir ister dinamit sokar patlatırım ast subay baş çavuş dedi cümlede şuydu tamam oran sesin ama kamusal alanda yapman suç

yapılan işlemde kabahetler kanunundan biri adliyelik bilde değildi lavuklar fantazi yapıyordu şimdi yapsalar 4 yıl kitliyorlar demekki

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

A seksin dogal olmadigina kriter diyanetttir, o seksin de yargitay olmus ve bir hukuki tavsiye veriliyor oysa ne bilim ne analitik mantik ile alakali degil tabi ve bunlarin riza ve tercih kriterleri de goz ardi edilmis boylece cunku dine dayali totalitarizm var ise yargitayin da din devletine gecisi kacinilmazdir .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:

.

mürideden yorum .

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

çok zor ayakta duruyoruz çok. çuval hala başımızda

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

bunlar kesin iktidarsız:)

kendim hakkında daha fazla bilgi de
Toplam Hit: 12151 Toplam Mesaj: 102