folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yeni Sitem (Bilisim World )

Yeni Sitem (Bilisim World )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Merhaba sevgili Tahribat Forumu Müridleri tam olarak bilmiyorum ama şimdi yazacağım konu reklama girermi emin değilim.(Reklam Yasak mı? bu arada)(Yasaksa konu silinebilir)

Neyse konumuza dönelim.Ne zamandır uğraştığım bir sitem vardı.Son çalışmalarımı dün yaptığım siteyi sonunda tam olarak bitirdim sayılır.(sayılır çünkü daha logo yok..:] )

Neyse sitemin özelliklerini belirteyim:

• Forum
    • Teknoloji Haberleri
    • Görsel Dersler

Siteye mutlaka bakıp tavsiyelerinizi bekliyorum.Eksiklikleri yada fazlalıkları nelerdir bilmek istiyorum ve ona göre sitemi yapılandıracağım.

Son olarak sizden sitenin logosu hakkında bana yardımcı olabilecek müridler arıyorum.Logo büyüklüğü 450 x 150 olacak ve aşağıda resimde görünen kübün görünen ön yüzlerinden birine B diğerinede W yazılıp logoya eklenecektir.Yardımcı olmak isteyen mütidler pm atabilirler.

Bilisim WORLD

Sevgilerler, okuduğunuz için Teşekkürler.

Resim:

REsimdeki%20küp%20kullanılacak.

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Niye bilişim ve niye world?

Yeni niye biri türkçe biri ingilizce :\ Ayrıca tema iğrenç olmuş. Daha iyi şeyler bulabilirdin. Joomla için alternatif çok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Yeni niye biri türkçe biri ingilizce :\

evet böyle söyleyen müritler vardı ama ne bileyim bnm öle hoşuma gitti aslına bakarsanız çok mu kötü böyle olması..:\

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Yeni niye biri türkçe biri ingilizce :\ Ayrıca tema iğrenç olmuş. Daha iyi şeyler bulabilirdin. Joomla için alternatif çok.

çuvaldızı kendine hocammm :) önce bir imzana bakıver..

İpimle kuşağım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Yeni niye biri türkçe biri ingilizce :\ Ayrıca tema iğrenç olmuş. .

Aynısını ben söylücektim benden önce davranmışsın.

Sitede görsel dersler veriyosun ama logo için yardımcı arıyosun bence siteyi ve ekibini tam oturtmadan bu kadar iddialı olma çok ziyaretçi kaybedersin.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

recobaba bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Yeni niye biri türkçe biri ingilizce :\ Ayrıca tema iğrenç olmuş. .

Aynısını ben söylücektim benden önce davranmışsın.

Sitede görsel dersler veriyosun ama logo için yardımcı arıyosun bence siteyi ve ekibini tam oturtmadan bu kadar iddialı olma çok ziyaretçi kaybedersin.

sağol da bu konuda ne yapmalıyım..Görsel dersleri kaldırayım mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

hic teknoloji sitesine benzememiş aga sanki Öylesine Yapılmış bir Site Gibi  zevk verecek Bir Site olmalı ornek shiftdelete donanimhaber reklam olmasın bir cok site daha Var jomladan kurtulman ıyı Olacak ve sadece Bir İndex Olsa Bıle Ilgı cekme Olasıgı var Sonucta tasarım Olması LAzım kıyaslamak Gerekırse villa ile gece kondu kıvanımında Olmuş

Beleş wireless kahramanı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

domain akılda kalıcı bişey olmuş :D Yalnız  teman benim  hoşuma  gitmedi joomla için daha  kaliteli sağlam temalar varken  o tema bir bilişim sitesine gitmemiş buun dışındada siteni sürekli güncel tutarsan  faydasını görürsün.Başarılar.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:

domain akılda kalıcı bişey olmuş :D Yalnız  teman benim  hoşuma  gitmedi joomla için daha  kaliteli sağlam temalar varken  o tema bir bilişim sitesine gitmemiş buun dışındada siteni sürekli güncel tutarsan  faydasını görürsün.Başarılar.

hocam sağol gerçkten bu tema iğrenç bişimiş yeni anladım nese bugün temayla baya uğraşcamm..temayı güncelledikçe sizin yorumlarınızıda alcam.:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam flood olcak ama bişi sormak istiyorum..

CommPortal Teması bnm bu siteye uygunmudur.Uygunsa onu koyam.Yorumlarınızı Bekliyorum..

Tema Demosu için tıklayın.!

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

olmamış.joomla ha.kötü.

Toplam Hit: 4397 Toplam Mesaj: 33