folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yeni Yerli Proje ; Moralingo! Moral Durumunuza Göre Müzik

Yeni Yerli Proje ; Moralingo! Moral Durumunuza Göre Müzik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzmaster
    oguzmaster's avatar
    Erkek

tüm yorumlar için teşekkürler , mesajlarınızı fikirlerinizi ciddi şekilde okuyorum

fizy konusu ise bizim projenin bu site ile uzaktan yakından alakası yoktur zaten bir kullanıcı olarak farketmişsinizidir, ayrıca bu uygulamayı ilk bahsedilen site yapmadı dünyada ve Türkiye'de çeşitli örnekler var

isim konusunda birşeyler söyleyecek olursam; internetin nekadar çöplük ve domain konusunda sıkıntılı olduğunu tahmin edebilirsiniz bu sebeple teleffuzu kolay bir isim seçtim ki çoğu kişide beğendi ancak beğenmeyenlere saygım var, herkes herşeyi beğenmez.

konu ile ilgili fikirleriniz varsa belirtirseniz sevinirim, tüm yorum yapanlara teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

isim akılda kalıcı değil gibi pek. tasarım iyi. ama ruh haline göre değil bu pek. mesela melankolik bi ruh halindeyim, melankoli ile alakalı bişey yok. biraz daha çalışılması lazım onun dışında iyi gibi, eksik geliyor böyle bi bakınca.

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

yabanci kaynaklisi olarak http://www.stereomood.com/ onerebilirim.

site icinse. facebook timeline uyumlu bir uygulama yapmaniz site hitini hem katlar hemde cok fazla kullanim saglar. =)

su devirde facebook uzerinden uygulama ile cok daha cabuk populer olunabiliyor (=

+ olarak sarki gecislerinde tum sayfanin yenilenmesi bence buyuk bir eksi /:

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Güzel olmuş, ancak yavaş geldi bana?

Belki sadece bana özgü bi sorunda olabilir.

Favorilere ekledim. 

Solak Cerrah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

la bunun play tuşu nie yok :D

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

hocam 320 kbps seçeneği koysan varya çıkmam ben burdan yüksek kaliteli dinlemek isteyene bu hizmeti sun bence patlar gider :D...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

jazz , blues, klasik koydumu 

birde Türkçe-yabancı ayrımı yapıldımı süper olur.

ilerisi için : fransızca, türkçe, almanca vs.. vs.. şeklinde kategorilendirilse süper olur.

--

-----------------------------

bira.fm de onlar da :D

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

ismini beğendim akılda kalıcı. iki okumada ezberledim sayılır ki balık hafızalı biri sayılırım . templatenin yarısı boş gibi , bizim gibi sağdan soldan reklam fışkıran sitelere alışık bünyelere ters etki yapabilir , parça adları daha büyük yazılabilir yada boş kısımlara basitliği bozmadan başka şeyler eklenebilir . Abdullahazad'ın dediği gibi facebooka entegreli özellikler koyarsan patlar diyorum .  

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Ben açıkçası çok tutmadım neşeliye tıkladığımda biraz alakasız şarkılar geldi (doğuş falan :D ) ve onun dışında sadece tek liste çıkması olmamış çok az şarkı var o sayıyı arttırmadan sistemi açmanız hata olmuş bence. Ancak fikir olarak çok güzel tabi çeşitleri arttırırsanız. Birde internetten araştırırsanız hangi renk hangi duyguyu  temsil ediyorsa onu o renk yapabilirsiniz. Mesela şiir zamanı koyu yeşil olabilir ( bu dediğim örnekti gerçekte anlamını bilmiyorum :) ) 

birde postunda üyelik sistemi demişsin üyelik sistemi bence ihtiyacın olmayan ve sitenin popülaritesini azaltabilecek bir işlev olabilir tabi sonuçta tercih senin

Umarım yardımcı olabilmişimdir ve umarım projen tutar başarılar :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

helal olsun .

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 5061 Toplam Mesaj: 39