folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yine Metro Yine Kaza

Yine Metro Yine Kaza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    erebos bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Şimdi kafama takıldı, Bilet aldığımızda arkasında sigorta lı olduğumuza dair birşeyler yazıyor.

Atıyorum; yaralanma 25.000 - ölüm 50.000 Tl gibi birşeyler.

Gerçekten bu kural veya kanun işliyormu ?

Emniyet kemerini niye takın diye diretmiyolar? Bu yüzden, eğer kemer takılı değilse bilet parasını bile alamıyosun, dahada garibi ölüyü yerinde bulacaklarmış, yani uçup gidersende yok

tecrübe ile sabit

ekstra bilgi o otobüslerin canları kazada kırıldı kırıldı sonra içeride cayır cayır yanıyonuz kırılmıyo o camlar

Hocam 500 kere metro kullandım daha bir kere emniyet kemeri görmedim. Olmayan kemeri nasıl takayım?

He lan bu kemeri niye ben göremiyorum. Amk daha bugün bunlardan iki bilet aldım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

bence metro isim değiştirsin. bundan sonrada adam gibi hizmet vermeyi öğrensin. başka türlüsü zor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı
    erebos bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Şimdi kafama takıldı, Bilet aldığımızda arkasında sigorta lı olduğumuza dair birşeyler yazıyor.

Emniyet kemerini niye takın diye diretmiyolar? Bu yüzden, eğer kemer takılı değilse bilet parasını bile alamıyosun, dahada garibi ölüyü yerinde bulacaklarmış, yani uçup gidersende yok

tecrübe ile sabit

ekstra bilgi o otobüslerin canları kazada kırıldı kırıldı sonra içeride cayır cayır yanıyonuz kırılmıyo o camlar

Hocam 500 kere metro kullandım daha bir kere emniyet kemeri görmedim. Olmayan kemeri nasıl takayım?

He lan bu kemeri niye ben göremiyorum. Amk daha bugün bunlardan iki bilet aldım.

Dikkat ederseniz görürsünüz hocalar her otobüste olması lazım (zorunlu).

koltuğun kenarlarına bakın bazen döşemenin altına gizlenmiş gibi duruyor. 

Emniyet kemeri takış şeklini düşünürseniz, sağınıza ya da solunuza bakarsanız soketleri görürsünüz (poponuzun yanına özellikle :P )

AnaMuhalefet tarafından 13/Eyl/14 00:25 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

tecrübe ile sabit

Bırak metroyu hiç bir firma otobüslerinde yok ki kemer , yani ben rastlamadım hiç birinde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arachnophobia
    Arachnophobia's avatar
    Erkek

Dün kazadan 3 dk sonra kaza mahallindeydim. O pezevenk şoför nasıl o şarampolden aşağı uçtu inan yerinde çözemedim. 37 yaralı çıktı şoför dahil 4ü ağır. Duran araba şoförlerinden biri polise bizi sollarken direksiyon hakimiyetini kaybetti şeklinde ifade veriyordu fakat yan bariyeri yıkmadan nasıl uçtu hala çözemedim.

Çok Sevdik Be Abi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sivil bunu yazdı

bence metro isim değiştirsin. bundan sonrada adam gibi hizmet vermeyi öğrensin. başka türlüsü zor

biraz tutabilitesi oluyor o durumun

Euro sigorta ismini değiştirdi ege sigorta oldu eskiye nazaran müşterisi arttı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

şeeeferlerin gözleri uykulu aksam cafede sabahlıyıp sabahta yola çıkılıyor kafa desen zaten 1500

Beleş wireless kahramanı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

metro iyidir. 

gece herkes uyurken pet bardağa su döktüm biraz. şöförün yanına gittim 2 sigara uzattım yaktık içtik :D

sigaraları pet pardağa söndürdük kek yedik çay içtik muhabbet mis gibiydi :D

metro candır :D

İyi bari, son sigaran olmamış. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

metro sacmalık, burada kullanıpta şikayet etmeyen adam görmedim,polis şerididen gitmeler,kaza ihtimalleri,bagaj kaybolması vs . onlarca olay..

ulusoy,nilüfer vs kullanıyorm onlar sorunsuz,emniyet kemeri vs herşeyi mevcut.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 4353 Toplam Mesaj: 40