folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yine Şansız Bi Günüm

Yine Şansız Bi Günüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

Müritler size şaka gibi gelecek ama bendeki şan varya kimsede yok bu sabah saat 04.00 sularında telefon çaldı açtım adamın birisi biz polisiz arabanızın lastikleri kestiler dedi bu zamana kadarda hiç böyle bişey başıma gelmedi valla arabanın yanına bi gittim kaztiğin birisini bıçak sokup kesmişler yapanı buldular fakat davacı olmamıza rağmen sabaha kadar nezarette tuttular saldılar tutuksuz yargılanma diye Türkiye adalet diye bişey kalmadı valla hee polisler yapansuçluları bile göstermediler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Göstermemesi doğru bence tutuksuz yargılanacak adam ya gidipde döversen adamı? Suçluda olsa korunması gerekir.

Salıverilmesi isse ayrı bir olay adalet yok adamlar hırsız ertesi gün salınıyorlar. Bak ama şöyle deniz feneri gibi milyon dolarları götürürsen kimse karışmasz sana :)

Bizim suçlularımızda adi şerefsizdir. Ekmek çalıp içeri girersin büyük soygun yaparsın yırtarsın ayrı kenara bu birde şu var ekmek çalıp içeri girersen seni bir güzel ağızına sıçar götünden kan alırlar büyük soygun yapıp içeri girersen içeride ağa olursun.

1 kişiyi öldürürsün 2 kişiyi öldürürsün suç olur içerden zor çıkarsın terörist ol çıkabiliyorsun demokratik gerilla oluyorsun. Oyumuzu adam gibi kullanamadık herşey müstak bence bizxe

Yokluk içinde kurduğumuz güzelim Türkiye Cumhuriyetini böyle kendi elimizle yozlaştırıp fakirleştirip yıkıyoruz ne yapalım :(

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

adam öldürmenin cezası olmadığı ülkeden ne bekliyosun hocam :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

Göstermemesi doğru bence tutuksuz yargılanacak adam ya gidipde döversen adamı? Suçluda olsa korunması gerekir.

Salıverilmesi isse ayrı bir olay adalet yok adamlar hırsız ertesi gün salınıyorlar. Bak ama şöyle deniz feneri gibi milyon dolarları götürürsen kimse karışmasz sana :)

Haklısın kardeş deniz feneri gibi milyon doları götür birde arkanda akp varsa tamamdır kimse karışamaz zaten

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

bende kavga ediyordum bugün valaga :D piskopat dolu dünya...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

Saybirs bunu yazdı:

adam öldürmenin cezası olmadığı ülkeden ne bekliyosun hocam :S

Haklısın kardeşim Vakit gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez 2 sene önce 14 yaşındaki kıza tecavüz etti sırf akp yanlısı diye Tayib sağolsun bir gecede yasa çıkardı adamaı içerden çıkardılar bir gecedede yasayı iptal ettiler böyle bir ülkede yaşıyoruz sözde demokrasi Allah sonumuzu hayır etsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

şanssızlık değil ki hajı bi lastik bişi olmaz. seninki acaip bi şans suçüstü yakalamışlar.. :D

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

DiKeyEy bunu yazdı:

şanssızlık değil ki hajı bi lastik bişi olmaz. seninki acaip bi şans suçüstü yakalamışlar.. :D

Kardeş yakalasa kaç yazar adamlar ellerini kollarını sallayarak çıktılar başlayım böyle şansa ben

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    hocam sakın çöle falan gideyim mısırda pimramidleri geziyim gibi bi ekşın yapmaya kalkışma biliyosun :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Daha önceki konuna bakmıştımda şanssızsın ya gerçkten hocam bi başından taş filan döktür ya 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

a.k böyle dewletın a.k böyle hükümetin yasanın taa a.k delirdim bende benım kamyounun lastiklerini 2 tane sini şiş sokmuslar o.ç bugun lastikcide 1500 Tl bayıldım a.k ewladi ne istıyorsun lastıkden Yamada Tutmuor Yan kesmiş orusbunun ewladi. hırsızı çiflikde yakaladım yem çalarken  15 bin tl çiwarinda zararim war  500 torba yem çalmiş 1 ay içersinde adam sucunu itiraf edıyor cocuga  2 tokat vuruyoruz  cocuk sabaha kadar nezarahetta yatıor sabah cıkıor benden dawaci darp etmişim a.q ewladi döwmedıkde biz 15 bin tl geçtik dawadan çekıl diye iş güç birbirini sikiyor mahkeme mahekem ugras çigene bi cocuk a.q böyle işin  ! ha birde muridler yeni araç aldım Navigasyon Cd lazım  Araç Bmw konu ile alakası yok ama idare edin :))

Toplam Hit: 2766 Toplam Mesaj: 21