folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yine Şansız Bi Günüm

Yine Şansız Bi Günüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

Afyon bunu yazdı:
    -----------------------------

a.k böyle dewletın a.k böyle hükümetin yasanın taa a.k delirdim bende benım kamyounun lastiklerini 2 tane sini şiş sokmuslar o.ç bugun lastikcide 1500 Tl bayıldım a.k ewladi ne istıyorsun lastıkden Yamada Tutmuor Yan kesmiş orusbunun ewladi. hırsızı çiflikde yakaladım yem çalarken  15 bin tl çiwarinda zararim war  500 torba yem çalmiş 1 ay içersinde adam sucunu itiraf edıyor cocuga  2 tokat vuruyoruz  cocuk sabaha kadar nezarahetta yatıor sabah cıkıor benden dawaci darp etmişim a.q ewladi döwmedıkde biz 15 bin tl geçtik dawadan çekıl diye iş güç birbirini sikiyor mahkeme mahekem ugras çigene bi cocuk a.q böyle işin  ! ha birde muridler yeni araç aldım Navigasyon Cd lazım  Araç Bmw konu ile alakası yok ama idare edin :))

Hocam sanada çok geçmiş olsun böyle hükümete ne dersen az bile suratlarıa sıçsan yağmur yağıyor diyecekelr bu kadarda yüzsüzlük olmaz yani

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:

Daha önceki konuna bakmıştımda şanssızsın ya gerçkten hocam bi başından taş filan döktür ya 

Hocam valla kurşunu dökecek biri bulsam döktürecemde bulamıyorumki lanet olsun valla bazen çok kızıyorum bu şansızlığa başımı taşlara vurasım geliyor bu nebiçim bir şanstır anlamadım acaba müritlerin arasında büyü çözen varmıdır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

cezayı siz verin diye salmışlar daha ne istiyon :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

adalet örümcek ağı gibidir.küçükler yakalanırken, büyükler deler geçer

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

ben böyle adaletinde böyle hükümetinda taaa gelmişini geçmişini yav bu neki başımdan daha neler geçti bugün anlatamam saymakla bitmez halk otobüsüne binerim sorun iş yerine gelirim sorun ne yapacağmı şaşırdım yaw

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

adamlar sahte para dağıttı yakalandı sabahına serbest bıraktılar :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

okyanus bunu yazdı:

ben böyle adaletinde böyle hükümetinda taaa gelmişini geçmişini yav bu neki başımdan daha neler geçti bugün anlatamam saymakla bitmez halk otobüsüne binerim sorun iş yerine gelirim sorun ne yapacağmı şaşırdım yaw

kimin derdi yok ki haci...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

a.qq imkanım olsa türkiyeden gitcem kaçacam bu ülkeden , türkiyede yaşanmaz a.qq , ne adaleti doğru dürüst yapabiliyorlar , polisler desen başka havada , görevlerini adam gibi yapmıyorlar , geçen gün gece 02:00 sularında tarlabaşında evime giderken , telefonumla konusurken ibn-inin biri telefonun kulağımdan alıp kaçmaz mı ? gelde yakala şimdi adamı , nese  sivil polisler felan geldi , senin mi telefonun çalındı diye sordular + evet dedim. eşgali ver dediler tamam dedim , öyle böyle biri işte dedim tarif ettim , atla arabaya dediler tarlabaşında tur atalım belki buluruz felan dediler 1 saatten fazla gezdik dolaştık bulamadık sonra karakola gittik , tarlabaşında bu kapkaç olaylarını bilen yani tahminde bulan bi sivil polis vardı , amir felandı sanırım , eşgali verdi söyledim işte , tamam dedi tanıyorum yapanı git alın diyor , bu adam dünde kapkaç yapmış diyor gidin getirin diyor , sivil polisle hala tur atıyoruz gel tur atalım diyor, a,qq madem biliyosun neden arabayla boş boş gezdiriyorsun beni .... nese yazılacak çok şey var aslında burda kesiyim :) sonuç olarak telefonum gitti ve geri gelmedi ...

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:

a.qq imkanım olsa türkiyeden gitcem kaçacam bu ülkeden , türkiyede yaşanmaz a.qq , ne adaleti doğru dürüst yapabiliyorlar , polisler desen başka havada , görevlerini adam gibi yapmıyorlar , geçen gün gece 02:00 sularında tarlabaşında evime giderken , telefonumla konusurken ibn-inin biri telefonun kulağımdan alıp kaçmaz mı ? gelde yakala şimdi adamı , nese  sivil polisler felan geldi , senin mi telefonun çalındı diye sordular + evet dedim. eşgali ver dediler tamam dedim , öyle böyle biri işte dedim tarif ettim , atla arabaya dediler tarlabaşında tur atalım belki buluruz felan dediler 1 saatten fazla gezdik dolaştık bulamadık sonra karakola gittik , tarlabaşında bu kapkaç olaylarını bilen yani tahminde bulan bi sivil polis vardı , amir felandı sanırım , eşgali verdi söyledim işte , tamam dedi tanıyorum yapanı git alın diyor , bu adam dünde kapkaç yapmış diyor gidin getirin diyor , sivil polisle hala tur atıyoruz gel tur atalım diyor, a,qq madem biliyosun neden arabayla boş boş gezdiriyorsun beni .... nese yazılacak çok şey var aslında burda kesiyim :) sonuç olarak telefonum gitti ve geri gelmedi ...

Dostum bende olsam kaçardım a.q memleketinden zengin daha zengin fakir daha fakir piskopata bağlıyacam birgün bende kendimi Amasyayı komple ateşe verecem bakalım kaç gün sonra içerden çıkacağım çok merak ediyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blod707
    blod707's avatar
    Erkek

eskiden böyle insanların eli kesilirdi şimdi ise hapiste bikaç ay yatıp çıkıyo nedim yani

Toplam Hit: 2788 Toplam Mesaj: 21