folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Youtube Halka Yasak, Başbakan"A Açık!

Youtube Halka Yasak, Başbakan"A Açık!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    POLECAT bunu yazdı:
    -----------------------------

mr66tr bunu yazdı:
    Mahkemelerin "TÜRK MİLLETİ ADINA KARAR VERMEK"  diye bir yetkisi var.Sayın başbakan bu şekilde karar veren Yüce Türk Milletinin adına karar vererek yasakladığı bir yasağı deliyorsa eğer burada Hukuki bir durum var.Türk Mahkemelerinin Kararlarını Basının gözü önünde çiğnediği anlamına gelen bu kararının Adalet Bakalığı yetkilileri tarafından incelenmesi gerekmektedir.Bir yasağı delmek açıkça suç işlemektir.

ulan a.q sen girerken suc olmuyoda o girince mi suc oluyo. bide böle demogoji yapmısın. eğer snn dediğin olsaydı bugün türkiyenin yarısı cezaevlerinde olurdu daha düne kadar youtube acılsın diye kıcınızı yırtıyodunuz,yok akp ye laf atıyodunuz şöle oldu böle oldu diye, şimdi de diyonuz başbakan youtube nasıl girer girer a.q sen nasıl giriyosan o da girer.

Ben youtube sitesine girmiyorum kardeşim.Girenlere de bir sözüm yok.Yasak olup olmaması beni ilgilendirmiyor.Bu ülkenin başbakanı gazetelerin kameraların önünde yasak deliyor.Önemli olan budur. buna bakın siz. Bu arada senin de ciddi bir konuda aq. aq gibi kelimeleri çok sık kullanman gayri ahlaki bir durum.

CHP'den Erdoğan'a soru önergesi

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=110798&cat=160&dt=2008/11/25

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

haha ne güzel (: basın yayın özgürlüğü gibi bişey heralde bu

izlesin canım ne var bizde izliyoz..varmı izlemeyen? ama açıkken izleyipte yasaklanınca yasak olduğu için izlemeyen? yoook..

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

sadece merakımdan soruyorm.. Baykalda girmişmidir acaba? yada meclisteki bilgisayarda öle bi yasak yok mudur??

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
Toplam Hit: 2550 Toplam Mesaj: 14