folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Youtube Tüm Kanallarımı Ve Hesaplarımı Askıya Aldı

Youtube Tüm Kanallarımı Ve Hesaplarımı Askıya Aldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar 30 kanalım vardı yaklaşık 2000 video yüklemiştim izlenimler tam artmaya başladı gece vds den yükleme esnasında bir hata verdi sayfayı yeniledim kanal kapanmış

diğer kanala girdim açılmadı oda gitmiş

farklı gmaildeki kanallarıma baktım yarısı gitmiş yarısı duruyor

an itibarıyle tüm hesaplarım fesh edilmiş

biraz araştırma yaptım bu tip sıradan geçirme işlemleri kanala flag atılmasından kaynaklanıyorumuş

galiba yüklediğim video kategorisindeki diğer yavşaklar izlenimler bölünmesin pasta hep onların olsun istiyorlar

bunlar grup kurmuş gözlerine kestirdiklerini toplu şekilde flaglıyorlar ortalık onlara kalıyor

parayı götürüyorlar bu işten iiyice tiksindim biraz ara vericem galiba

satrekarte tarafından 26/May/16 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

havada durdum,şahitlerim var
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

her işte ayak kaydırma var demek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

bi aralar bende merak salmıştım

ve benzeri durum başıma gelmişti bu namıssızlar toplu şikayet yapıyor ve kanal ban yiyor

yılmak yok yola devam diyebilirim anca :/

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ortalama kac kisi (hesap)şikayet ederse hesap patlar?

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

sende şikayet et, durumu bildir. forumlarda kaynak varsa gönder. uğraş biraz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun hocam
    kanal kapanmalarında toplu flag yapan itlerin payı büyük, resmen kategori mafyalığı yapıyorlar
    ama belkide sadece 1 kanalına toplu flag gelmiştir youtube ise biz spam istemiyoruz ayağına tüm hesaplarını kapatmıştır
    işin garip tarafı senin kanalına rakip düzeydeki kanallara kolay kolay bişey olmuyor, bu toplu flag olayı nasıl bir oluşum hala çözemedim

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Ortalama kac kisi (hesap)şikayet ederse hesap patlar?

bı ara boyle bır platform olusturmayı dusunmustum . facebook ıcın mesela report edılmesını ıstedıgın hesaplar ıcın odeme yapacaksın . sıstemde bın kısı varsa cat onlara uyarı gıdecek su kısılere report edın . report edenlere atıyorm 100 report ıcın 10 tl para odenecek gıbısınden fıyatlar sayılar temsılı tabıkı de olmayacak sey yapılabılır . 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

videolar özgünse düzgün bir mail ile açtırırsın

özgün değil ise yapacak birşey yok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bence toplu flag olayi bizim uydurdugumuz birsey. Psikolojik acidan kendimizi rahatlatiyoruz. Kanallarin gercekten spam oldugu icin kapandigini kabullenemiyoruz cunku kapanan kanallardan kucuk veya buyuk beklentilerimiz var.

Youtube spam isini sevmiyor, bu isin ekmegini yiyenlerin oldugunu pek sanmiyorum. Arada birkac kisi orumceklerin gozunden kaciyor buyuk miktarlar kazaniyor iste ama birkac kisi 2 haneyi gecmez onlarin sayisi.

Benim 1 yil emek verip cok guzel rakamlari gordugum ozgun kanalimin para kazanmasini kapatti google. Gecmisimin kirli oldugunu anladiklari an kestiler para akisini. Cunku ilk kanalin kapandiktan sonra ikinciyi ucuncuyu falan acmak ve onlardan para kazanmak katiyen yasak. Bu yasagi delersin elbette ama illa ki bir gun farkedilir. Dunyanin en ozgun kanali bile olsa gecmiste yapilan hatalarin acisini cikariyor google.

Simdiki aklim olsa asla ama asla spama bulasmazdim ki nereden baksan 3 yillik spam gecmisim var. 3 yil boyunca herhangi bir ozgun fikri hayata gecirsem hem simdi saglam bir gelir kapisina sahip olacaktim hem de spam yaparken yasadigin stresi yasamayacaktim.

Varsa spamdan para kazanmaya merakli muridler bir murid tavsiyesi olarak kesinlikle bulasmamalarini oneriyorum. Ozgun olsun az izlensin ama ozgun olsun. Hicbir ekipmaniniz imkaniniz yoksa bile top10 bilgiler tarzi bir kanal acin. Kaliteli videolar yapip farkinizi ortaya koyun birkac ay sonra kazanmaya baslarsiniz zaten.

Benim para kazanmasi kapanan kanalimin ismi Yeni Jenerasyon idi. Ozgun top10 dusunenler boyle birsey yapmali. Ozgun kazandirir ama resmin ustune yazi yazim slayt yapip atim kafasiyla da kazanamazsiniz. En azindan after effectsi temel anlamda ogrenin. Kendi tarzinizi olusturun. Bilgiler zaten biryerlerden c/p olacak onun ozgunu olmaz bilgi paylasiyorsun sonucta bilgiyi biryerden uydurcak degilsiniz.

Eyyorlamam bu kadar. Umarim spam dusunen temiz muridler bu ise bulasip gelecekteki google kariyerini yakmaz.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Bence toplu flag olayi bizim uydurdugumuz birsey. Psikolojik acidan kendimizi rahatlatiyoruz. Kanallarin gercekten spam oldugu icin kapandigini kabullenemiyoruz cunku kapanan kanallardan kucuk veya buyuk beklentilerimiz var.

Youtube spam isini sevmiyor, bu isin ekmegini yiyenlerin oldugunu pek sanmiyorum. Arada birkac kisi orumceklerin gozunden kaciyor buyuk miktarlar kazaniyor iste ama birkac kisi 2 haneyi gecmez onlarin sayisi.

Benim 1 yil emek verip cok guzel rakamlari gordugum ozgun kanalimin para kazanmasini kapatti google. Gecmisimin kirli oldugunu anladiklari an kestiler para akisini. Cunku ilk kanalin kapandiktan sonra ikinciyi ucuncuyu falan acmak ve onlardan para kazanmak katiyen yasak. Bu yasagi delersin elbette ama illa ki bir gun farkedilir. Dunyanin en ozgun kanali bile olsa gecmiste yapilan hatalarin acisini cikariyor google.

Simdiki aklim olsa asla ama asla spama bulasmazdim ki nereden baksan 3 yillik spam gecmisim var. 3 yil boyunca herhangi bir ozgun fikri hayata gecirsem hem simdi saglam bir gelir kapisina sahip olacaktim hem de spam yaparken yasadigin stresi yasamayacaktim.

Varsa spamdan para kazanmaya merakli muridler bir murid tavsiyesi olarak kesinlikle bulasmamalarini oneriyorum. Ozgun olsun az izlensin ama ozgun olsun. Hicbir ekipmaniniz imkaniniz yoksa bile top10 bilgiler tarzi bir kanal acin. Kaliteli videolar yapip farkinizi ortaya koyun birkac ay sonra kazanmaya baslarsiniz zaten.

Benim para kazanmasi kapanan kanalimin ismi Yeni Jenerasyon idi. Ozgun top10 dusunenler boyle birsey yapmali. Ozgun kazandirir ama resmin ustune yazi yazim slayt yapip atim kafasiyla da kazanamazsiniz. En azindan after effectsi temel anlamda ogrenin. Kendi tarzinizi olusturun. Bilgiler zaten biryerlerden c/p olacak onun ozgunu olmaz bilgi paylasiyorsun sonucta bilgiyi biryerden uydurcak degilsiniz.

Eyyorlamam bu kadar. Umarim spam dusunen temiz muridler bu ise bulasip gelecekteki google kariyerini yakmaz.

hocam uydurma değil milletin özgün kanalı bile patlıyor spamdan kanalım kapanmıştı önceden fakat sadece o gmaile ait kanalım toplu katliyam yaptı resmen bu sefer toplu flag olayı gerçek youtube efsanesi değil yavşağın  biri başkasının kanalından videoları çekip kendi kanalına yüklüyor sonra çektiği kanala flag atıyor kanal kapanıyor böyle çok çakal var

buyrun kanalimi-actirana-3-000-tl-para-kazanmasi-kapanan-kanali-yesile-cevirene-2-000-tl.html

havada durdum,şahitlerim var
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    satrekarte bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

hocam uydurma değil milletin özgün kanalı bile patlıyor spamdan kanalım kapanmıştı önceden fakat sadece o gmaile ait kanalım toplu katliyam yaptı resmen bu sefer toplu flag olayı gerçek youtube efsanesi değil yavşağın  biri başkasının kanalından videoları çekip kendi kanalına yüklüyor sonra çektiği kanala flag atıyor kanal kapanıyor böyle çok çakal var

buyrun kanalimi-actirana-3-000-tl-para-kazanmasi-kapanan-kanali-yesile-cevirene-2-000-tl.html

Benim özgün kanalım gitti hocam abartmıyorum 20 defa iletişime geçmişimdir ne kadar mail attıysam hepsine otomatik cevap yazıp bıraktılar. En son google product forums kısmında yetkili birine denk geldim flaglandı mı en azından onu söylesin diye, bayaa uğraştım cevap alabilmek için, sahte flag değil önceden böyle böyle yapmışsın ondan dolayı kapanmış dedi. Önceden spam çalıştığım tüm kanalları listeledi adam kanal isimlerini falan.. 

Kendimizi tamamen gizleyemezsek biz açtıkça google kapatmaya devam edecek hocam. Para kazanma g+ yöntemiyle açılıyor ama 1 hafta sonra tekrar kapanıyor. Bu işin çözümü de yok sonu da yok. Bence spamla vakit kaybetmeyin vaktinize yazık. Ya google kapatacak yada dediğiniz flagçılar ekmeğinizden edecek.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 2091 Toplam Mesaj: 12
youtube youtube kanal flag