folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yüksekova‘Da Polisi Öldü Diye Bıraktılar

Yüksekova‘Da Polisi Öldü Diye Bıraktılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu Polislere Silah kullandırmayanların a.q

Bu ülkede Türküm dediğinde ceza alıyorsun Kürtüm deyince kimse dokunmuyor

sikerim böyle işi

Aynen bir gösteri yapsalar polisin verdiği tepkiyi abartırlar götverenler polisi linç eder bir bok olmaz.Bellerindeki silahlarını kulansalar birşekilde kendileri suclu olacak onlarda kulanamıyor.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

TBT bunu yazdı:

Benide Allaha havale etsene la hödük kürt açılımıymış s*kerim açılımı zaten benim için en iyi kürt doğmamış kürt ölü değil ama doğmamış leşleri bu dünyayı kirletmesin diye

sende yavaş ol hocam gözünü sevim.Sen Böyle diyince bizde faşist oluyoz aq:D

Yaradılanı severim yaradandan ötürü.

Hz. Mevlana

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Başında hatalı kurulan sistemin hatalarının dallanması sonucu böyle sistem tezatları ortaya çıkıyor. Yani polise vur yetkisi verilirse bu çok büyük bir yetki olur çok da kötü kullanılabilir, ama verilmezse de böyle kötü olaylar ortaya çıkar. Açmaz.

Umarım Polisimiz iyileşir, kendine gelir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

RockZs bunu yazdı:

Başında hatalı kurulan sistemin hatalarının dallanması sonucu böyle sistem tezatları ortaya çıkıyor. Yani polise vur yetkisi verilirse bu çok büyük bir yetki olur çok da kötü kullanılabilir, ama verilmezse de böyle kötü olaylar ortaya çıkar. Açmaz.

dostum polsin vur yetkisi zaten var kendi ve ya başkasının canı tehlikeye düştüğü hallerde kanun silah kullanma yetkisi vermiş olay orantılı güç kapsamına sokulduğunda işler karışıyor adam sana yumrukla daldıysa sen ona silahla karşılık veremezsin e a.q onlarca kişi beni linç etmek için taş sopayla dalıyor nerde hani orantı ?

çok uzakta uzak denizlerde...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    edit

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

bu polise yapılan ilk linç girişimi değil ki görüldüğü gibi bin kişi tek bir adama dalmış.Bu durumda ben polis olsam kendime hakim olamam bana dalmış yada yanımdakine dalmış dinlemem kasıtlı öldürmek amaçlı kafasından vurmaya çalışırım herkesi.Ha böle bir olay olsaydı yine polis suçlu olurdu onuda söliyim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

nolur birinizde beni allaha havale etsin.

bunlarin bu azma sebebi zaten surekli milletin allaha havale etmelerinden. sen gostermezsen disini adam gelir agzina sicar.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

sen ve senin gibiler ancak Allaha havale edilir Allahından bul diyecemde zaten bulmuşsundur...

salak,polis sana çok gaydı galiba

Veni, vidi, vici
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

RockZs bunu yazdı:

Amin hocam. Polise belki gerçek kurşunla vurma yetkisi yerine plastik mermi kullanma yetkisi verilse ve o anda karşıdakini etkisiz hale getirmek için kullansa bunu bence caydırıcı olabilir. Etkisiz hale getirdiklerini de sonra teker teker toplayıp gerekli cezayı almaları için mahkemeye teslim edebilirler gayet...

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

savunucular geç kaldılar

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
Toplam Hit: 8352 Toplam Mesaj: 79