folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yurt Dışına Gidecekler İçin Yapılacaklar Listesi

Yurt Dışına Gidecekler İçin Yapılacaklar Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sunu bilerek gidin;

Gercekten burada onem verdiginiz adamlarin %90`i yavsak oglu yavsak. Sakin arkadaslariniza,esinize,dostunuza guvenmeyin. Bunlara guvenerek is yapmayin. Tam olarak arkanizda birakin. Siz donunce nasilsa abi/kardes cekecekler.Cekmeselerde bazi seyleri hissedeceksiniz.

benim 3. yilim, rene disinda 1 tane dogru duzgun insan hissetmiyorum dondugum zaman, alayinin aq.

antibiyotikmis bilmemneymis vs bunlar cozulur, orospu cocukluguna cozum yok ama.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Tmamen mi yerleseceksin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Sağlık kontrolleri çok mantıklı ve ilk yapılması gereken iş gerçekten. O taraflarda derdini anlat randevu falan heps sıkıntı ve masraf. Diş randevusu aldım bende gitmeden bu hafta 3 dolgu + 1 kanal yaptıracağım :D İlerde sıkıntı olur dediklerini bile yaptıracağım.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 2335 Toplam Mesaj: 14
yurt dışı