folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Yurt Dışında Okumanın Yararı..? Zararı?

Yurt Dışında Okumanın Yararı..? Zararı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Şimdi herkes iyi hoş sölüyorda Bide Bunun Mali bakımı var arkadaşlar Öğretim Bilgi almak konusunda felan haklısınız ama Türkiyede Bir Şirketin zihniyetine bakarsanız bence;

adam yurt dışında okumuş 2-3 dil biliyor kafasıyla rahat işe girebilirsiniz. : |

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Yahu  Ukraynada  Okuyan  Basıyor  Parayı geçiyor nedemek kardeşim  hayret  bişey   Ben Gittim burslu  gittim  konsolosluk bursu ile çalıştım  azmettim  yaptım  geldim  y.lisansımı  yaptım fiyat olarak  farklı olabilir  ama  bilmeden  yorum yapmayalım  biliyorsak bile  genelleme  yapmayalım 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

viyana üniversitesi diorum başka bişey demiorum.:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

sertan_06 bunu yazdı:
    -----------------------------

viyana üniversitesi diorum başka bişey demiorum.:)

bizde az açıkla diyoruz : |

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

konu sahibi arkadas bana bi ulas ben sana bi program hakkında yardımcı olayım ukraynada okuyorum suanda 1. sınıftayım catpat rusca biliorum dermişim gel msnden yardımcı oluyim sana  :D

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

kasVa bunu yazdı:

en düz mantık : ucuz yerde okumanın gzl bir geleceği yok pahalı yerde okuyana kadar özele git..

Şimdi git bosnada oku ne boka yarıcak? Sana melbournde oku desemde özel üni parası bayılacaksın + dil sorunu vs.. En temizi adam gibi ülkende okumak.

Bosnaya kurban ol sen bakayım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

git dönme amk, türkiyede iş bulma derdinde kalmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

NighT_JudGe bunu yazdı:

Görüşelim hacı  Yararı olur zararı olmaz   kilo verirsin  bel  fıtığı olursun AIDS olursun ben karışmam  kocaman  tahribat  şahit :D :D

bel soğukluğu diyor galiba.

antibiyotiklere mahrum kalırsın. pis yakar dikkat et.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

paralı okuyanı işe alırken son tercih olarak bırakma olayı tabikide yapılır sen orda pdarayla odun gibi okursan zor bulursun iş önemli olan orda projelerin içinde olman.burda işe girerken referans olarak sunabileceğin birşeylerin olması lazım.

microsofr filan devamlı sertifika dağıtıyor bu konuda sınavlar yapıyor.bunlar katılıcan  ilerde sana yararı olabilecek şeyler yapıcan yoksa 3.dünya ülkeerinde mezun ollupta iş bulman zor.

ben bunlarla uğraşamam paramı veririm mezun olurum diyosanda zaten para bok gibidir işe ihtiyacın olmaz yada gider söz sahibi ülkelerde okursun okulun ve ülkenin adıyla bir yerlere gelirsin.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

arkadaslar gozunuzu sevim sacmalamayın bastır parayı al diplomayı dediğiniz olayla hiçbi alakası yok onemli olan bi yurtdısını gorup yasamak fırsatı olan ve eger okuyim isteyen varsa cıksın yurtdısına okusun neresi olursa olsun gidin abi biyerlere a.q. gercekten buyuk bir zevk buralarda okumak 4 yıl sonra ins buyuk konusmak gibi olmasında eger mezun olursam 2 diplomam ve 4 tane dilim olucak turkce haricinde ayrıca birazda performans gosterirseniz giremeyeceğiniz calısamayacagınız bi durum yok yeterki isteyin

delimiyim ben?
Toplam Hit: 6014 Toplam Mesaj: 33