folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışı Yardım

Yurtdışı Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Müridler ben yurtdışına çıkıp ciddi anlamda ingilizce öğrenmek istiyorum. ancak bütçem maksimum 2500 euro ( yıllardır çalışıyorum bu kadar birikti ). asıl mesleğim satış uzmanlığı. Hem çalışıp hem de dil öğrenebileceğim bir sistem varmıdır... yardımcı olursanız çok sevinirim.

İndia İndia !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:
    -----------------------------

Müridler ben yurtdışına çıkıp ciddi anlamda ingilizce öğrenmek istiyorum. ancak bütçem maksimum 2500 euro ( yıllardır çalışıyorum bu kadar birikti ). asıl mesleğim satış uzmanlığı. Hem çalışıp hem de dil öğrenebileceğim bir sistem varmıdır... yardımcı olursanız çok sevinirim.

brighton sehrinde dil okullari vardi , turk meslegi kebapcilik yapip , kira odemeden hemde cuzzi bir miktar karsiliginda egitiminide tamamlarsin. 3 aylik 1500 pound. tabi okul sana yurt da verebiliyor , ayrica seni gonderecek sirket masrafi olarak 3000 pound civarindan baslayan paketlerde varmis .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

maximuss bunu yazdı:

brighton sehrinde dil okullari vardi , turk meslegi kebapcilik yapip , kira odemeden hemde cuzzi bir miktar karsiliginda egitiminide tamamlarsin. 3 aylik 1500 pound. tabi okul sana yurt da verebiliyor , ayrica seni gonderecek sirket masrafi olarak 3000 pound civarindan baslayan paketlerde varmis .

araştırıyorum çok teşekkür ederim. başka fikri olan varsa lütfen paylaşsın

İndia İndia !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

151 dolar vize 318 tl pasaport. 670 dolar gidiş dönüş uçak bileti 300 400 dolar dil kursu aylık ücreti. 5 ay kursa gitsen 2500-3000 dolara bu işi halledebilirsin.Tabi Amerikada özellikle New York ve Sanfranciscoyu öneririm.E ne yiyeceğim nerede kalacağım derdi de var tabiki.Onuda orda çalışarak halledeceksin.Türk fazla orda seni kaçak çalıştırırlar o konuda sıkıntı olmaz.saati 7- 10 dolar arası ücret alırsın günde 5 saatten fazla çalışsan ki bunu çok çok katlarsın seni aç açıkta bırakmaz.Bana kalırsa en mantıklı çözüm bu.Tek sorun vize alabilmende.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tanidiginin olmadi yerde is bulman zor olur

la liberte ne meurt jamais.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

151 dolar vize 318 tl pasaport. 670 dolar gidiş dönüş uçak bileti 300 400 dolar dil kursu aylık ücreti. 5 ay kursa gitsen 2500-3000 dolara bu işi halledebilirsin.Tabi Amerikada özellikle New York ve Sanfranciscoyu öneririm.E ne yiyeceğim nerede kalacağım derdi de var tabiki.Onuda orda çalışarak halledeceksin.Türk fazla orda seni kaçak çalıştırırlar o konuda sıkıntı olmaz.saati 7- 10 dolar arası ücret alırsın günde 5 saatten fazla çalışsan ki bunu çok çok katlarsın seni aç açıkta bırakmaz.Bana kalırsa en mantıklı çözüm bu.Tek sorun vize alabilmende.

kafaya koydum mutlaka gideceğim. en kötü bir tecrübe olur. Ancak çok perişan olmadan amacıma ulaşmak istiyorum... pasaportum var vizede de sorun yaşamam peder sağlamdır o konularda. iş konusunu kafaya takıyorum bir tek

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Ben amerikayı önermem ordada yaşam standartları çok iyi degil çünkü bizim açımızdan tabi, tavsiyem herhangi bi avrupa ülkesi veya ingiltere.. dil kursu aracılıgıyla gidip orda uzun bi süre vizeyi uzat dil kursunu bahane ederek tabi çalışıp dil kursuna parayı yetiştirmen lazım.Oraya kapagı attıktan sonra buraya dönme zaten belini dogrultana kadar ne işin var burda..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

Nitrous bunu yazdı:

kafaya koydum mutlaka gideceğim. en kötü bir tecrübe olur. Ancak çok perişan olmadan amacıma ulaşmak istiyorum... pasaportum var vizede de sorun yaşamam peder sağlamdır o konularda. iş konusunu kafaya takıyorum bir tek

Hocam işi bende dert etme.Gerçekten.Şu an amerikada fast food sektörü kaçak işçi çalıştırarak ayakta durabiliyor.Birçok sektörde bu şekilde.Bir arkadaşın varsa amerikada o sana yardımcı olabilir.Ama sende oraya gittiğinde bir günde bulamazsın 2 günde bulamazsın ama 1 hafta gezersin bulursun ama illa bulursun.Ny için iş bulmak çokta kolay olur.Zaten sana vasıf gerektiren bir iş vermeyecekler ya mal indir kaldır taşı yada yer sil mutfakta çalış raf düzenle gibi herkezin yapabileceği işleri verecekler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

bloodmage bunu yazdı:

Nitrous bunu yazdı:

Hocam işi bende dert etme.Gerçekten.Şu an amerikada fast food sektörü kaçak işçi çalıştırarak ayakta durabiliyor.Birçok sektörde bu şekilde.Bir arkadaşın varsa amerikada o sana yardımcı olabilir.Ama sende oraya gittiğinde bir günde bulamazsın 2 günde bulamazsın ama 1 hafta gezersin bulursun ama illa bulursun.Ny için iş bulmak çokta kolay olur.Zaten sana vasıf gerektiren bir iş vermeyecekler ya mal indir kaldır taşı yada yer sil mutfakta çalış raf düzenle gibi herkezin yapabileceği işleri verecekler.

Hiç arkadaşım yok amerikada ancak mangal gibi yüreğim var. benim hatun work & travel ile amerikaya gitmişti. o da destekliyor beni git mutlaka bişeyler bulursun girişimci insansın diyor. Ben yinede biraz araştırıp gideyim diyorum. Sonuçta her horoz kendi çöplüğünde öter. 25 yıldır şu an oturduğum semtte ikamet ediyorum. Afedersin belediyenin vidanjörcüsüne kadar tanıyorum. Oraya gidince it muamelesi yapacaklar bunun da farkındayım. O yüzden en az sıkıntıyla bu işi halletmek istiyorum...

İndia İndia !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

olum taktik maktik vermeyın su adama amk ya ymınediyorum arastırıyorum dio hikaye hemen yarın gider amk bilmıozmu sanki.
    kanka gitmeyeydin iyiydi ya oraları bize yaramaz tatile gideris senlen amsterdam felan hareketler ohhh :D
    sözümü dinlemeyip gidersen gitiğin yerin vidanjörü seni kovalasın :D

tabi lan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Bak ne güzel kendine güveniyorsun.Hocam %100 bulursun diyip umut vermek istemem ama bulursun ya anladın sen ben onu:) öyle yada böyle iş bulursun Türk dayanışması var orda emin ol.Hemşeri hermşeriyi gurbette düdüklermiş olayı yok orda:)

Toplam Hit: 2571 Toplam Mesaj: 21