folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Yurtiçi - Yurtdışı İphone İcloud Sorunları Halledilir

Yurtiçi - Yurtdışı İphone İcloud Sorunları Halledilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    asi_kan84 bunu yazdı

İmei gönderen arkadaşlara cevapları verildi. Bilginize...

Sonuç nedir hocam açıldımı cihazlar?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı
    asi_kan84 bunu yazdı

imei işleme alınmıs bakalım ben sonucu size buradan bildireceğim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    Kumanaga bunu yazdı
    asi_kan84 bunu yazdı

imei işleme alınmıs bakalım ben sonucu size buradan bildireceğim

ne oldu hocam bu konu 1 hafta olucak varmı gelişme ? 

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Hamd olsun Elhamdülillah müslümanız. Kimseye yalanımız dolanımız yok.

ile başlayan ve devam eden mahalle abisi ağızlı nargile kafalılara gram güvenim yok ok kib by xoxo

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Bu güne kadar bir kaç kez dolandırıldım ve dolandıranların hepsi 5 vakit namaz kılıp ağzından din, İman düşürmeyen insanlardı.. artık bu şekilde konuşanlara 2 kere düşünerek yaklaşıyorum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yazdıklarınızı üzülerek okuyorum. Neden derseniz geçmişte canınızı yakan birileri yüzünden kurunun yanında yaşı'da yakıyorsunuz. Bu yüzden bir anlık sinirle konuşup beni tanımadan hakkıma giriyorsunuz. Hamd olsun ALLAH korkumuz var. Sizden alacağımız ya da sizin tabirinizle sizden çarpacağımız 3-5 kuruş beni zengin vs yapmaz Rabbim nasip etmesin. Ben hodri meydan dedim. İmei verin dedim. Bir arkadaşımız verdi şu anda işlemde. Cihazlar duruma göre 1 günde, 5 iş gününde ya da 15 iş gününde açılabiliyor. 24 Saatte açılan hizmet ücreti biraz pahalı olduğu için icloud servere girişleri 5 iş günü ya da 15 iş günü üzerinden müşterinin ödemek istediği para talebine göre işleme alıyoruz. Bazen bize imei gönderen arkadaşlar ellerinde fatura vs olmadan uyanıklık yapıp apple yi arıyorlar işte telefon faturası kayboldu şifreyi unuttuk vs vs diye arayıp kendileri açtırmaya çalışıyorlar, apple de zaten bunlardan bıktığı için gizli soru ve soruyor. Bu arkadaşlarda cevap veremeyince cihaz kirleniyor. Yani apple güvensiz diye cihazı işaretleyebiliyor. Bu durumlar bizim cihaz açılma süresini uzatabiliyor. Mesela bana imei gönderen eminmax adlı arkadaşımızın cihazı daha önce başka yerlerde defalarca denenmiş. Ben eminmax arkadaşımıza 1-5 gün dedim ve 250 TL talep ettim. Bugun ALLAH'ın izni ile olumlu ya da olumsuz sonuç gelecek. Eğer bugun olumsuz sonuç gelirse o zaman ne olursa olsun, daha önce ne kadar denenirse denensin açılan 24 saatlik sistem fiyatını kendisine teklif edeceğim. Kabul ederse 24 saatlik hizmet fiyatı olan 400 tl yi iş bitince ödeme koşulu ile cihazını tekrar işleme alırım.

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    asi_kan84 bunu yazdı

kendime şunu destur ettim, yakınlarıma ve arkadaş çevreme her zaman derim herkes ikinci şansı hakeder. 

konuyu açtığında ilk mesajı yazdım ama benim amacım konuyu detaylandırman adına idi. şimdi yazdığıma üzüldüm inan ki, konuyu okuyanların yanlış yorum yapmasına da sebep olmuş olabilirim diye.

kusuruma bakma tekrar, umarım arkadaşın işi görülür. bu işi dışarıda yaptığını söyleyen bir çok insan var, site içerisinden birinin bu işi yapması güvenilirlik adına kazanım olur kanımca.

neyse kolay gelsin

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    asi_kan84 bunu yazdı

kendime şunu destur ettim, yakınlarıma ve arkadaş çevreme her zaman derim herkes ikinci şansı hakeder. 

konuyu açtığında ilk mesajı yazdım ama benim amacım konuyu detaylandırman adına idi. şimdi yazdığıma üzüldüm inan ki, konuyu okuyanların yanlış yorum yapmasına da sebep olmuş olabilirim diye.

kusuruma bakma tekrar, umarım arkadaşın işi görülür. bu işi dışarıda yaptığını söyleyen bir çok insan var, site içerisinden birinin bu işi yapması güvenilirlik adına kazanım olur kanımca.

neyse kolay gelsin

Estağfirullah abim ne demek ALLAH razı olsun konuya ilgilenip cevap yazdın. İnşaALLAH arkadaşın işi görülürde ben sevinirim o sayede sitede yıllardan sonra güven sağlamış oluruz. Ayrıca senin yazdığın mesajdan sonra ne kadar içine atmış canı sıkılmış önyargılı arkadaş varsa hemen hepsini bir araya toplamış olduk :) Abi ben kul hakkından korkarım o yüzden susarım. Yoksa çok şükür hemen herkese verecek bir cevabım vardır ama gerek yok. İnşaALLAH cevap yakında gelecek.

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

eyvallah

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

şimdi benim anladığım kadarıyla konuyu acan adamın hic referansi yok.

ve dolandirici olmadıgını ispatşlayabilmek icin tek soyleyebildigi "elhamdulillah muslumanim" demek.

ticaret yaparken 2 kere dusunun.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 17443 Toplam Mesaj: 135
iphone iphone i̇cloud