folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Yurtiçi - Yurtdışı İphone İcloud Sorunları Halledilir

Yurtiçi - Yurtdışı İphone İcloud Sorunları Halledilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

şimdi benim anladığım kadarıyla konuyu acan adamın hic referansi yok.

ve dolandirici olmadıgını ispatşlayabilmek icin tek soyleyebildigi "elhamdulillah muslumanim" demek.

ticaret yaparken 2 kere dusunun.

tahribatta +rep tuşu olaydı amuda kalkar aduket atardım.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Evet doğru anlamışsın. Fakat benim bu ticaretimde  iş bitince para almak gibi bir ayrıcalık var. Yani elinde çalıntı ya da kayıp iphone değilde temiz bir iphone varsa ve kilidi açılacasa o zaman canla başla uğraşabilirim. İş bitince de parayı talep ederim.

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Murid güvenilirdir, 300 500 liraya bakacak adam değildir.

Olura varsa yardımcı olur.

Kaldı ki işlemleriniz bittikten sonra ödeme yapıyorsunuz tartışılacak bişey yok. Hizmet almak isteyen gönül rahatlıyla çalışabilir.

Martech tarafından 20/Mar/17 14:24 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Arkadaşlar burada herkesin gözü önünde eminmax arkadaşımızın cihazının açıldığını belirtmek isterim. Arkadaşımızın tek yapacağı 

https://www.youtube.com/watch?v=IT1YAtcFxCA

videodaki gibi recovery modda cihazı geri yükleme yapacak.

Son cevabı arkadaş verecektir.

Saygılarımla

NOT: Video linkinde geri yükleme, güncelleme yazmaktadır  Sadece geri yükleme yapılacaktır. Lütfen güncelleme yapmayın. İkisi farkı şeyler.

asi_kan84 tarafından 20/Mar/17 16:26 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@emnimax  bekliyoruz hocam

DevilKingtr tarafından 20/Mar/17 17:41 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

@emnimax  bekliyoruz hocam

Şöyle bi sorun var benim telin güç tuşu  bozulmuş olduğu yerde bende anlamadım Recovery moda alamıyorum malesef ama bende itunese bağlayıp açmayı denedim belki tel açıkken geri yükleme çıkar diye bağlayıncada daha önceki gibi hesabın şifresini istedi girdim bloke dedi yarın telefoncuya götürüp bi güç tuşuyla teli recovery moda alıp arkadaşın dediğini yapıcam ama videoda hiç bişi anlamadım daha anlaşılır bişi olursa daha iyi olur yarın beklicez malesef :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Ben şöyle anlatayım kardeşim. Cihazı recovery moda almak için on-off tuşuna ihtiyacınız yok. Adım adım yazayım uygulayın lütfen.

- http://www.apple.com/tr/itunes/download/    adresinden itunes indirin.

- Cihaz komple kapalı iken cihazın usb kablosunun bir ucunu pc ye takın. Telefona girecek ucu boşta kalsın.

- İtunes programı kurulunca, kapalı olan cep telefonunuzun home tuşuna basılı tutarken boştaki usb kabloyu cep telefonuna takın. Bu esnada eliniz home tuşunda basılı kalmaya devam etsin.

- Home tuşuna eliniz basılı durumdayken otomatik olarak itunes programı açılacak ve güncellenmesi gereken bir cihaz bulundu diyecek.

- Siz güncelle ve geri yükle seçeneğinden GERİ YÜKLEME yi tıklayacaksınız. Daha sonra tekrar geri yükleyi tıklayacaksınız. Çıkan pencerede sonraki diyeceksiniz.

- Daha sonra yaklaşık 2 GB civarında İOS sürümü indirecek. Bu esnada cihaz revocery moddan çıkabilir sorun yok.

- Yazılım indikten sonra otomatik olacak cihaza yüklenecektir.

- Yükleme bittikten sonra sıfır bir iphone almış gibi dil ve bölge ayarlarını yapıp devam edebilirsiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sonuçlandıramadınız şu işi ya

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam kızıyorsunuzda bende çalışıyorum her an vaktim olmuyor kusura bakmayın bende hemen sonuçlansada  açılsa diye bakıyorum bi tel köşede durmaktansa telefoncuya verdim sabah söylemiştim videoyu falan şimdi aradım @asi_kan84 hocamın dediklerini SS yolladım bakacak bende öğle arasındayım mesajları şimdi gördüm sonuçlanınca zaten ilk işim foruma girip sonucu buraya yazmak olucak

birde bu kadar bekleyen var konuda madem ki bekleyen arkadaşlara söylüyorum @asi_kan84 hocam benden şuana kadar 1 TL bile talep etmedi tek talebi imei numaram 14ü sanırım verdim ve bekledim düne kadar anlatmak istediğim imei verin bekleyin iş bitimi ödüyorsunuz zaten ücreti ha imei clon dan korkuyorsanız zaten icloudlu cihazın imeisi artık işinize yaramaz ki verin cihazlarınızın imeisini bekleyin ha tel açıldımı anlaştığınız ücreti havale edersiniz olur biter açılmassa etmezsiniz bu kadar basit :) kasmayın bu kadar ;)

@asi_kan84

hocam SS leri telefoncuya yolladım hadi inşallah hayırlısı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam kızıyorsunuzda bende çalışıyorum her an vaktim olmuyor kusura bakmayın bende hemen sonuçlansada  açılsa diye bakıyorum bi tel köşede durmaktansa telefoncuya verdim sabah söylemiştim videoyu falan şimdi aradım @asi_kan84 hocamın dediklerini SS yolladım bakacak bende öğle arasındayım mesajları şimdi gördüm sonuçlanınca zaten ilk işim foruma girip sonucu buraya yazmak olucak

birde bu kadar bekleyen var konuda madem ki bekleyen arkadaşlara söylüyorum @asi_kan84 hocam benden şuana kadar 1 TL bile talep etmedi tek talebi imei numaram 14ü sanırım verdim ve bekledim düne kadar anlatmak istediğim imei verin bekleyin iş bitimi ödüyorsunuz zaten ücreti ha imei clon dan korkuyorsanız zaten icloudlu cihazın imeisi artık işinize yaramaz ki verin cihazlarınızın imeisini bekleyin ha tel açıldımı anlaştığınız ücreti havale edersiniz olur biter açılmassa etmezsiniz bu kadar basit :) kasmayın bu kadar ;)

@asi_kan84

hocam SS leri telefoncuya yolladım hadi inşallah hayırlısı

Bileydim cihazın üzerine sağına soluna işaret koy bana gönder derdim. İnşaALLAH cep telefoncu gidip güncelleme yapmaz. Özellikle geri yükleme yapacağını belirttim. Hadi hayırlısı kardeşim güzel haber ver mürid arkadaşlara. Ha benim içim hamd olsun rahat bu işi devamlı yapıyoruz çünkü ama burada baya moral bozucu yorumlar atıldı boşu boşuna millet ön yargı içerisine girdi parasından ziyade sırf o ön yargılar gitsin diye güzel haberini bekliyorum

Toplam Hit: 17448 Toplam Mesaj: 135
iphone iphone i̇cloud