folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yurtıdşında Eğitim Alamıyorum Diye Üzülme,Dünyanın En İyi Üniversitelerinde Eğtim Şansı(Sertifikalı)

Yurtıdşında Eğitim Alamıyorum Diye Üzülme,Dünyanın En İyi Üniversitelerinde Eğtim Şansı(Sertifikalı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Gecen bu siteyi paylasmistim ama incelememistim.

Guzel aciklamissin sagol.

Aslinda ingilizceyi gelistirmek icinde iyi fikir

ama anlattigin sadece bir video degilde uzaktan ogretime benziyor. Soru yazılabiliyormu acaba

50 dolar son nedir bilmiyorum asagi yukari 150 tl heralde. 

Birebir gibi olmasada evde bos oturup o parayi carcur etmekten cok cok  faydali tabi.

Bir ara denemek isterim aslinda

parayı versen de vermesen de her haftanın sonunda quizler oluyor, vize oluyor mu bilmiyorum denk gelmedim ama olması gerek. Soru sorulabilmesi konusuna gelince genel olarak site üstünde öyle bir özellik yok sonuçta dersler önceden kayıt edilmiş ama benim aldığım eğitimde geçen mail geldi işte anlatan adam Andrew Ng redditte şu saatte sorularınızı cevaplayacak diye, sırf bu adama mı özeldir bilemiycem tabi

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

teşekkürler.

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

elbette sertifikanın geçerliliği tartışılır. Sonuçta adamlar 3-4 yıl lisans okuyor ve o üniversitelerin sertifikalarını alıyor, kursları bile ortalama 13-14 hafta sürüyor sizin burada alacağınız 10-20 saatlik eğitim ile elbette bir değil. 

Ama kendinizi geliştirmek adına, yabancıların nasıl eğitim aldığını görmek adına faydalı olabilir. Burada bir çok eğitim toplu şekilde derlenmiş durumda, bu da güzel bir şey. Sertifika olayı türkiye gibi yerlerde pek geçerli olabileceğini sanmıyorum, bizimkiler online kurs diyince dandik bir şey olarak görüyorlar sanırım :)

ama gelişmiş ülkelerde bir şahsın her hangi bir aktivitesinin olması onu çok değerli kılar. Çünkü bunlar, o şahısta bir ışık olduğunu, şahsın öğrenmek için uğraştığını, zamanını nasıl harcadığının göstergesidir. O yüzden benim yaşadığım ülkede ve bazı diğer gelişmiş ülkelerde bu tarz şeylere çok ama çok önem verirler. Özellikle alınan kursun sertifikalandırılması çok önemli. Zaten site de bu mantıkla kurulmuş.. O yüzden türkiyeden pek ilgi yok çünkü biz henüz o seviyede değiliz.. Bunlar aslında geleceğin eğitim sistemini yavaş yavaş oluşturuyor.. Bilgi her geçen gün artıyor ve insanların hepsini baştan öğrenebilecek zamanları olmayacak o yüzden farklı şeyler deniyorlar bu da bana göre onlardan birisinin ilk adımları, yoksa öyle adamları toplamak kolay değil.. Buradan gelen para da zaten o hocalar için önemli değildir pek.. Neyse üzümü yiyip bağını sormamak gerek :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

çizik olsun 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

İngilizce bilseydim katılıp bir şeyler öğrenmek isterdim, 50 $ da çok büyük bi para değil. Sertifika da alınabilirdi.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    mizahi bunu yazdı

dostlar ABD de yaygin olarak kullanilan online programlar sayesinde hic ABD ye adim atmadan master diplomasi sahibi olabilirsiniz. ama tabi ki kamyon yukuyle para istiyorlar.

Hoca bi link falan gönderebilirmisin. Master değilde lisans olayı mevcutmu? Para mühim değil :D Zaten koduğumun okulu şuan yeterince silkiyor beni.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Ingilizce lazim ama bi gelistiremedik

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Ingilizce lazim ama bi gelistiremedik

İlk okuldaki hocalara sormak lazım.Geçen bizde sınıfca toplandık abi hepsi iyi yerlerde  okuyor ama ingleri yok :D 

sorunun kaynagını ilk hocada  karar kıldık biz:D 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Ben de zamanında sosyal psikoloji dersine bakmıştım burada. Zamnınız varsa gerçekten güzel bir site.

Buna ek olarak;

http://online.stanford.edu/courses

burası da var. Ama tabi sadece stanford üniversitesinin verdiği online dersleri içeriyor.

Bir de konunun gizlenmesi bence gereksiz olmuş. Sonuçta site Türkiye'de ne kadar popüler olursa adamlarında Türkçe altyazılı derslere ağırlık verme şansı o kadar artar. Mesela son baktığımda çoğu dersin Çince altyazı seçeneği de vardı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

süper hocam eyv

.
Toplam Hit: 3399 Toplam Mesaj: 30